“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

1st Grade 1" grosgrain ribbon the listing is for 3 yards and 2 flat resin

1st Grade 1" grosgrain ribbon the listing is for 3 yards and 2 flat resinCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Ribbon Type: : Grosgrain , Theme: : school: Material: : grosgrain , Brand: : Unbranded: Width: : 1" , UPC: : Does not apply ,

1st Grade 1/"  grosgrain ribbon the listing is for 3 yards and 2 flat resin
1st Grade 1/"  grosgrain ribbon the listing is for 3 yards and 2 flat resin
1st Grade 1/"  grosgrain ribbon the listing is for 3 yards and 2 flat resin
1st Grade 1/"  grosgrain ribbon the listing is for 3 yards and 2 flat resin

1st Grade 1" grosgrain ribbon the listing is for 3 yards and 2 flat resin

TC0134INTR ORANGE & GOLD WAX CARVING BLOCK SET JEWELLERY LOST WAX CASTING, Honey Bees & Beehives From Elizabeth's Studio Cotton Fabric 510 Honey, 100pcs 9.55mm silver plated lead nickel safe closed soldered jump rings findings. 5 Scatole In Legno Bauletto Decoupage Portagioie Matrioska Scatola Cofanetto dfh. Love Notes Collection 8" x 8" In Scrapbooking Paper Pad Graphic 45 4501825 New. 60 NEW HANDMADE FLOWERS CROCHET IN MULTICOLOURED, 10 Cat Angel Charms Antique Silver Tone SC3084, Blue & Gold Embroidered Iron On Applique Patch Nautical Anchor, Fotokarton 50 x 70 cm 35 königsblau Gewicht 300g/m² 0,55€/Bogen 10 Bogen. 2 Inch Red Seat-belt Polyester Webbing Closeout 20 Yards, 4394gr 5 elegante perlmuttartig graue Kunststoff Knöpfe mit Designer Logo. Earth 32820 12 1 Half Metre Length Modascapes Fabric, Jolees JBLG1302 Jolee's Boutique Dimensional Stickers-Santa Hats 3Pk. LARGE 144 ss30 6mm CLEAR iron-on hot fix rhinestone bead stone diamante. Beige Woven Upholstery Auto Seat Fabric Poly Canvas 65"W OEM Interior Soft A19, - 15 COLOURS WATER RESISTANT RIPSTOP FABRIC BY THE METRE FREE POST PR3. 18 Pewter Cat Charms.Over 750 Multi Coloured Numbers & Letters Alphabet And Number Sticker Book, Stihl Chainsaw Chain Makita Or Dynamac 15" 37cm Guide Bar .325" 1.5mm 64 Tracked, Susan Bates 29" Velocity Circular Knitting Needle 5mm Size 8 REQUEST MORE SIZES. The Beatles Badge Heart Embroidery Iron-on Music Emblem Patch UK Flag Applique. Dekoline Duschvorhangringe 12 Stück Beige Duschzubehör Ringe. Storage Case Crafts Jewelry Make Up Organizer Small Clear 1 Removable Tray. 2 Zierniete Metall Applikatione Nietplatten Münze 07.74/370.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

1st Grade 1" grosgrain ribbon the listing is for 3 yards and 2 flat resin

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Old Friend, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Main Colour: : Multi: Theme: : Circus. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : metal. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Trekking: Eigenschaften: : Hitzebeständige Griffe, Pelle Pelle Boy's Black Leather Zoom Joker Venom Modok School Shoes Size 9-8Kleding en accessoires, Metall: : Versilbert: Stil: : Anhänger. Sterling Silver Thick Heavy 9mm Diamond Cut Curb Mens Bracelet 8 InchesSieraden en horloges, LE650A RN16H RN16R RN16M SD02D SD02C SD02A SD02B BY2111. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Model: : 100LB SWIVELS, 11238 Klassischer Damen Blazer Business Kurze Jacke Damenjacke Nadelstreifen Kleding en accessoires, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 40mm: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Brand: : KitchenAid, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Color: : Pink.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

1st Grade 1" grosgrain ribbon the listing is for 3 yards and 2 flat resin

1st Grade 1" grosgrain ribbon the listing is for 3 yards and 2 flat resin, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp