“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

4 Mermaid scale purple charms antique silver tone FF350

4 Mermaid scale purple charms antique silver tone FF350Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : EAN: : Does Not Apply , 。

4 Mermaid scale purple charms antique silver tone FF350
4 Mermaid scale purple charms antique silver tone FF350
4 Mermaid scale purple charms antique silver tone FF350
4 Mermaid scale purple charms antique silver tone FF350

4 Mermaid scale purple charms antique silver tone FF350

FOOT CONTROL PEDAL Bernina Bernette 009DC 1100MDA 1200DA 1300DC 1300MDC 134D. Cheater Quilt Fabric By The Yard Solid Color-Light Royal Blue N128, Cross Charm/Pendant Tibetan Steampunk Antique Bronze 25mm 30 Charms Accessory. 12 Lobster clasps 14mm silver tone LC4, bears deer,animals .Per FQ woodland Riley Blake.Happy Camper main in Blue, Butterfly Dragonfly Ladybug Insect Glittered Scrapbook Stickers. Strang 64 cm böhmische Glasperlen rot klar rund facettiert Glasschliff 6 mm. Brown Paisley Stripe,46" W BTY Sturdy Cotton Home Decor Fabric by House & Home. K241 K301 K341 Starter Kohler John Deere 112 Wheel Horse C-120 10-17 hp Engine, GENUINE BLACK LEATHER CORD-THONG-JEWELLERY MAKING-CRAFT-1.5MM CHOICE OF LENGTH, Iridescent Hologram Diamond Trellis Quilted PU Fabric PVC Vinyl Look Upholstery, Lackschutzfolie Ladekantenschutz Schutzfolie Passend für Audi Q5 Typ 8R, 25pcs 23mm white acrylic skull beads goth punk craft jewellery making UK. NEW Cuttlebug Disney Die Mickey Mouse 37-1751 cutting die Ta Da, Clear crystal Classic Silver Progress Roxbury 2 Light Vanity Light P2726-101, 3 ROSEWOOD HANDLE CHIP CARVING WHITTLING BENCH KNIVES FOR LEATHER CRAFT. 12 Stickers Ivy Jam Jar Labels Self Adhesive Sticker Labels 34mm x 75mm, Personalised 5x7 inches Coco birthday card plus envelope., Rowan knitting pattern book 'Tetra Cotton' 12 designs to create. 25 Streudeko Holz Tischdeko Bastelzubehör Weihnachten Xmas Schneeflocke Flocke.JVD DM62 Kurzzeitmesser digital weiß mit Magnet Kurzzeitwecker Küchen Timer. Asian Golden Carp Fish on Indigo Blue Counted Cross Stitch Pattern, 42" QUILT SHELF WALL QUILT HANGER CURTAIN HOLDER RACK WINDOW SHELF PINE WOOD, Andersen Nitrile Rubber Hog Heaven Anti Fatigue Mat Multiple Colors and Sizes. Prismacolor Premier Soft Core Colored Pencil Crimson Red PC924. THE BEATLES FAB FOUR embroidered iron on patches patch lot 3" & 3" X 2.5" 2. 1.9M Metal Steel Garden Obelisk Rose Plant Flower Climber Home Trellis Support. Floral Circle Stencil Reusable wall art craft 350 micron Mylar 5 Sizes FLORA012. Ivory Ecru Sand 18" Rope Tiebacks Seashell Pair Of, Clairefontaine Acrylic pad glued on 4 sides 360g 10 sheets 24x30cm.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

4 Mermaid scale purple charms antique silver tone FF350

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Playstation T-shirt Classic Logo Men's BlackKleding en accessoires. ISBN: : Does Not Apply: Info 2: : Executive Gift. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Ausländisches Produkt: : Nein. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Quantity: : 1: Compatible Vehicle Type: : Cars. Brand: : Seekay: Vegetable Type: : Carott. Stil: : Modern: Material: : Aluminium, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Sleeve Length: : Sleeveless: Pattern: : Floral, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Type: : Braking: Placement on Vehicle: : Front. Black Aluminum Monofilament Crimps Double Barrel 2, Main Colour: : Multi: Features: : Studded, PLEASER PINK LABEL Queen-04 Series 4" Heel Extended Size PumpsKleding en accessoires. VTRCG1230E VTREC2500C MF000 VGA S2AC TK000 VTREC2500E, 2x Aufkleber Schriftzug für Simson S50 N gelb Seitendeckel rechts linksAuto, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Occasion: : Bachelor/Bachelorette Party.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

4 Mermaid scale purple charms antique silver tone FF350

4 Mermaid scale purple charms antique silver tone FF350, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp