“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BULK 50 Moon star charms antique silver tone M99

BULK 50 Moon star charms antique silver tone M99Crafts, Beads & Jewellery Making, Charms & Pendants !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : EAN: : Does Not Apply , 。

BULK 50 Moon star charms antique silver tone M99
BULK 50 Moon star charms antique silver tone M99

BULK 50 Moon star charms antique silver tone M99

Periwinkle Blue Whales Explorer Batik by Mirah Cotton Fabric. Ivory Off White bridal tulle veil fabric 300cm wide fine net by the metre. Various Colours Babystyle Oyster ZERO Footmuff, Fairy Ballerina Sweatshirt Fabric Dressmaking Pink, sewing Alice in wonderland Fabric Upholstery Craft Panel wild flower quote. Baby Girl Toddler Long Sleeve Bodysuit Jumpsuit Romper Pants Clothes 6-9-12-18M. By The 1/2 Yard White Beige Brown Black Paisley Cotton Quilting Fabric. Dark Red Roses w/ Pink & Blue Flowers on Reddish Orange By The Yard CFLORA00720. Baby Toddler Safety Proofing Table Edge Guard Protector 2M Edge and 4 Corners. Moda CHESTNUT STREET 20273 16 Quilt Fabric By The Yard By Fig Tree Fern. Trimits Pack of 20 Colored Mini Wooden Clips Assorted Colours, White Interfacing Polypropylene Mesh Non Woven 46" Wide Upholstery Fabric~BTY, SMOKE BLUE Grosgrain Ribbon ASSORTED WIDTHS For Sewing & Decorating, loneto Cockerel Waterproof cotton fabric by the Half metre, American Crafts Journal Studio Zipper Pouch-gold Floral By Crate Paper, Flower/Floral Sequins Embroidery Mesh Fabrics Sold By Yard Aqua Lace Fabric.POSCA PC-8K Art Markers Glass Fabric 2 each Black & White Porcelain Marker. JOHN DEERE ANIMAL TOSS CP55573, COCCARDA IN AIDA FIOCCHI FIOCCO NASCITA DA RICAMARE A PUNTO CROCE COCCINELLA. baumwollstoff meterware dekostoff premium federn grau beige. Knitting Pattern James C Brett JB475 Children's DK Cardigan. 1 yard Navy Blue Stretch spandex Jacquard Cotton Nylon Lace with Scallop edges, Snuggle Cotton Flannel Fabric BTY Dog Friends Dogs and Bones on White. Personalised Pink easter bunny bow DIY Printed Canvas Pre Cut Hair Bow Loop. Barn Geese #318 Farm Scenic Cotton Print Cow,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BULK 50 Moon star charms antique silver tone M99

Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Type: : LED. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Wheels/ Tyres, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, (6) Bobcat Mower Deck Blades - 61'' - Predator Pro. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, 8 x H 1 inches: Brand: : Premier Kites. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Dreamscene. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Tipo articolo: : Bracciali: Colore principale: : Bianco, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Drosselklappenstutzen VEMO V20-81-0002Auto, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Palmer MI PEDALBAY 60 - Variables Pedalboard mit gepolsterter Tragetasche 60cmMuziekinstrumenten, UPC: : 6940350851904: Overall size: : 26" x 39" x 47" (L x W x H). Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Thème: : Autre. Verkäufer:: : BANDEL Automobiltechnik GmbH: Artikelnummer: : A 11 670. Alle definities van de staat bekijken : ISBN: : Does not apply, To Fit: : Camera: Miniature: MPN: : Does Not Apply. 100x100 cm Kellnerschürze Grillschürze Teflon Protector. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), ref-fournisseur: : ref8996: Couleur: : Alu Brossé Or.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BULK 50 Moon star charms antique silver tone M99

BULK 50 Moon star charms antique silver tone M99, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp