“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

100 Hotfix Metall Formen geriffelt Rund Silber 4 mm aufbügeln Karostonebox

100 Hotfix Metall Formen geriffelt Rund Silber 4 mm aufbügeln KarostoneboxCreatieve hobby's, Leerbewerking, Accessoires leerbewerking !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 7111353372836 , Größe: : ca. 4 mm: Marke: : Karostenebox , Form: : Rund: Herstellungsland und -region: : Unbekannt , Material: : Aluminium: Produktart: : Nieten , 。

100 Hotfix Metall Formen geriffelt Rund Silber 4 mm aufbügeln Karostonebox
100 Hotfix Metall Formen geriffelt Rund Silber 4 mm aufbügeln Karostonebox
100 Hotfix Metall Formen geriffelt Rund Silber 4 mm aufbügeln Karostonebox
100 Hotfix Metall Formen geriffelt Rund Silber 4 mm aufbügeln Karostonebox

100 Hotfix Metall Formen geriffelt Rund Silber 4 mm aufbügeln Karostonebox

Camelot Fabric I Believe In Unicorns Rainbows & Hearts in Cream HALF METRE. Cottage Collection Cream 5mm Gingham Linen Look 100% Cotton Fabric Per Metre, DIN A3 300 g/qm weiß MALPAPIER ZEICHENPAPIER CANSON Aquarellpapier-Block. 1x SHEET LETTERS ALPHABET GLITTER PUFFY 3D STYLE STICKERS CRAFT PEELOFF 27cmx9cm, Gift Bags Vol 2 Christmas by Kimberbell Designs It's a Cinch, Glasperlen 49247 Ø 4 mm 50 Stück MiPerla crown-blue, AWESOME THE BLACK PANTHER ACTION FIGURE Premium Quality 3.5" X 3" Patch, Men's Broadfall Drop Front Breeches Pants size 30-42 Eagle's View Sewing Pattern, 1000 Strass thermocollants Taille s 06-2 mm Coloris n°101 CRISTAL. 20 x Burnt Orange Coloured AB Coated Frosted & Faceted Flat Round Glass Beads., 4mm Earnuts Stoppers Findings 200 x Rubber Earring Backs ~ Clear Soft Rubber. LAPTOP,SPORT BAGS*U8C** BLACK W38mm UNIVERSAL SHOULDER STRAP FOR CAMERA TRAVEL. 10 PELOTES DE LAINE ICE YARNS ETAMIN CLAIR VERT, DMC 3771 dark peach stranded floss embroidery thread brand new, WB21X20260 For GE Range Burner Valve. Snoopy Peanuts Woodstock cute kawaii washi sticky masking deco tape. Ready To Paint North Pole Post Office Village House 7" x 6" x 5" Ceramic Bisque. White Holiday Decor VHC Santa Sleigh 14x18 Pillow Cotton Novelty Textured, Fabric Plain 100% Cotton Voile Matrieal Lining Pataka Turban. Blue patchwork patterned blender fabric 1 metre Nutex 76830-1 100% Cotton.Abstract Canvas Art in Yellow and Black for your Living Room 4 Part. Stickeroni by Hallmark Valentine's Stickers Funny Love Stinks Clear Back 3 Packs. NEW Vintage Oak Finish Quilt Rack Stand Blanket Bedspread Storage Display Wooden. 48 NEW CHINESE BAMBOO FINGER TRAPS PUZZLES PARTY FAVORS CUFFS KIDS TOY. 5 METRES Pretty Iris Lilac Blue Soft Stretch Lace Trim 2.5"/6cm TOP SELLER. Burda Ladies Easy Sewing Pattern 6988 Bateau Neck Jersey Dresses Burda-6988. 50 Jugendweihekarten Glückwunschkarten Jugendweihekarte Jugendweihe 172060 TA, 5 Gm, Hank, 10 Hanks #CSP042 9/0 Black Lined Crystal 3-Cut Czech Seed Bead, Copper Blanks Round Domed Pack of 6 15mm X 0.7mm. Swarovski 5003403 DISCO MO KUH 2013 LIMITED EDITION TOP ZUSTAND OVP MINT COA,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

100 Hotfix Metall Formen geriffelt Rund Silber 4 mm aufbügeln Karostonebox

Alle definities van de staat bekijken : Marke: : ROMIKA, Size (Men's): : XS-3X: Manufacturer: : Brisco Apparel. Stil: : Modern: Zimmer: : Wohnzimmer. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Nationality: : British: Brand: : HaT, 20x Multi Mix Style Unicorn Resin Flatbacks Craft Cardmaking EmbellishmentsCreatieve hobby's, Recoil Housing Starter Assy 753-04259 = 753-05422 MTD Bolens BL100 BL150Tuin en terras, NEW 3M Scotch Kids Scissors LEFT/RIGHT HAND 12cm pointed tip 57058 4046719640942Creatieve hobby's. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Fishing Type: : Freshwater Fishing. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Indian Bollywood Designer Long Kundan Green CZ Bridal Pearl Necklace 4pc SetSieraden en horloges. Pour Moi Hot Spots Tie Side Bikini Brief Bottoms Pant 3904 New Womens SwimwearKleding en accessoires, Fuel Filter: Oberflächenbeschaffenheit: : NEU. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Hook Size: : Assorted: Type: : Nymphs, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. MOTORCYCLE R&G RACING Reflector Extender Kit (standard, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Babymoov Displaygehäuse für Nutribaby+ Küchenmaschine Alu-Effekt NEUBaby. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

100 Hotfix Metall Formen geriffelt Rund Silber 4 mm aufbügeln Karostonebox

100 Hotfix Metall Formen geriffelt Rund Silber 4 mm aufbügeln Karostonebox, Creatieve hobby's, Leerbewerking, Accessoires leerbewerking, Klinknagels, oogjes, knopen

Telefon

Whatsapp