“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Auffangbehälter für babylock Acclaim Original Schnittenliebe purpur

Auffangbehälter für babylock Acclaim Original Schnittenliebe purpurHaushaltsgeräte, Kleingeräte Haushalt, Nähmaschinen-Zubehör !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : baby lock , Produktart: : Abfallbehälter: Herstellernummer: : nicht zutreffend , Markenkompatibilität: : Für Baby Lock: EAN: : Nicht zutreffend , 。

Auffangbehälter für babylock Acclaim Original Schnittenliebe purpur
Auffangbehälter für babylock Acclaim Original Schnittenliebe purpur
Auffangbehälter für babylock Acclaim Original Schnittenliebe purpur
Auffangbehälter für babylock Acclaim Original Schnittenliebe purpur

Auffangbehälter für babylock Acclaim Original Schnittenliebe purpur

New Dixi Craft Paper Favourites 15cm x 15cm Paper Pad Pink Shabby Chic, 10 Sets Metall Herz Stab Knebel Verschlüsse ca 18 mm Kettenverschluss Schmuck, Stockmar Beeswax Block Crayons,8 Assorted Waldorf Colors in Tin, Berties Bows High Quality Vintage Style Floral Grosgrain Ribbon 16mm x 2 Metres. BABY SLEEPER thin die cuts scrapbook cards. BBA182 50 TIBETAN STYLE ANTIQUE SILVER STAR BEADS 7 x 7mm, 4 mm 300 Rocailles Perlen in dunkelgrün. Graphic 45 Flutter 12 x 12 Vivacious Paper, Scissor Caddy Kids 24 Set Pointed 5" School Craft Art Supplies Teacher Class New, CRICUT CUTTLEBUG ALL IN ONE FOLDER FOR CUTTLE BUG 6" x 9" NEW. 1000 count 2-1/2" for PILLAR Candles Safety & Burning Instruction Labels, AMBITION 1.0 PFAFF STITCH IN THE THE DITCH FOOT W/GUIDE QUILT AMBITION 2, Panasonic Door latch hooks PAN.E30184L00GS. Derwent Sketching Mixed Media Blister With Sharpener & Eraser 0700663. 9" Heather bush Silk flower floral arrangements. Fire Breathing Dragons Castles Battle Soldiers War Cotton Elastane Fabric. DOBBINS TOILET SOAP RETRO ADVERT LARGE METAL TIN SIGN POSTER WALL PLAQUE.Rodeo Princess 2 Hot Fix Motif Rhinestone Transfer, 12 Blue It's a Boy Latex Balloon Party Baby Shower Christening Decoration Helium, Boye 202001M Bulky Yarn Round Loom Set, 20 Red crystal wine glass charms with heart Favours.Wedding.Christening.Shower.. *NEW*Bodycon Scuba Stretch Jersey Floral-African 3 Dress/Craft Fabric*FREE P&P*. Columbus Crew MLS Team Pro Sports Vinyl Sticker Decal Car Window Wall. 2 Reißverschlüsse für Röcke und Hosen 20 cm Hummer. 100g=5,50€ Sommer häkeln Rico stricken waschbar Bändchengarn Paper Papier, Soft Craft Felt Animal Colours Felt Squares Wool Blend Felt x10 Sheets, 6.5 yards thin black metallic gold GIMP upholstery craft BRAID trim 1/8" wide.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Auffangbehälter für babylock Acclaim Original Schnittenliebe purpur

Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Maternity Pregnancy Navy Blue Skinny Jeans Trousers size UK 6 8Kleding en accessoires. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, James C Brett Marble DK Wool / Yarn - MT1 in Creatieve hobby's, 24 x Halloween Felt Flowers Die Cut Orange Pumpkin Black Purple EmbellishmentsCreatieve hobby's, MPN: : Does Not Apply: Model: : 3 inch Curly Tail Grub. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Marke: : Golebros: Ausschnitt: : Rundhals, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 4005108900876. Yamaha XVS650 Dragstar (1997 to 2016) Hiflofiltro OE Quality Air Filter HFA4607Auto. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : ZEMEX, 5pk 1/4oz Green Pumpkin Stand Up Roundball Shakey Head Powder Coated 3/0 HookSport en vakantie, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Serengeti Sunglasses 4500 24hr Le Mans 8491 Satin Black 555nm Blue PolarizedKleding en accessoires, Size (Men's): : See Listing Selection: Style: : See Listing Selection, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Ergänzungsartikel/Ergänzende Info: : mit Kupplungsdruckplatte: EAN: : 4005108735409, Classic Motorcycle Part: : Yes: Model/ Series: : All Models. Dyno Large Green Plastic Light Set Storage ReelHuis, Large MDF Wooden Laser Cut Rainbow Craft Shape Plaque Unpainted 20, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Halogen & Ceramic Hob: Oven Safe: : Yes, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Auffangbehälter für babylock Acclaim Original Schnittenliebe purpur

Auffangbehälter für babylock Acclaim Original Schnittenliebe purpur, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Naaivoetjes

Telefon

Whatsapp