“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

100pcs cube white number 0-9 acrylic beads 7mm

100pcs cube white number 0-9 acrylic beads 7mmCrafts, Beads & Jewellery Making, Beads !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Plastic , Colour: : White: Size (mm): : 7 , Material: : Acrylic: Main Colour: : White , Shape: : Cube/ Square/ Rectangular: Purpose: : Jewellery Making , Exact Colour: : white black: EAN: : 5056158200033 ,

100pcs cube white number 0-9 acrylic beads 7mm
100pcs cube white number 0-9 acrylic beads 7mm
100pcs cube white number 0-9 acrylic beads 7mm
100pcs cube white number 0-9 acrylic beads 7mm

100pcs cube white number 0-9 acrylic beads 7mm

2-3/4" Coffee Machine and Coffee Cup Embroidery Iron On Applique Patch, MEMORY CRAFT CLOTH SETTER 3~ 834438000, #3085 Lot 2Pcs Brown,Green,Purple,Orange Daisy Flower Embroidery Applique Patch, Paper Projects Fun Foiled Re-usable RED HEARTS Sparkle Fun Sticker, 50 x ROUND BROOCH BACKS BAR PINS CIRCLES 28mm BR4, £309 Gloss Grey RRP Alpine Duo 495 Floor standing unit including Basin. Fabric bundles Fat Quarters Polycotton Material Florals Gingham Spots Craft, NEW SINGER SEWING MACHINE REAR BOBBIN COVER SLIDE PLATE 27 127 # 55503. 10 FOOTBALL JIGSAW PUZZLE toy Party Bags Filler GOODY gift children boys, VINTAGE 5/8" 7/8" 1.5 or 4" FRENCH RIBBON SOLID 1yd WHITE Made in France. 3 1/2 " x 1" Name Tag Patch WHITE GLOW IN DARK W/ VELCRO® Brand Fastener #2. WINKLER Geschirrtücher Geschirrtuch Küchenhandtuch Küchentuch Handtuch *ARABICA*. Not the finished items sizes 18-24in KINGCOLE 5137 Baby DK Knitting Pattern, AQ08 Bügelbild Bügeltransfer Aquarell Paint Leopard DIN A4 A5 für helle Stoffe. 290-799 Stens Choke Cable /Exmark 1-603336, Tibetan Round Spacer Beads 8mm Red Copper 20 Pcs Art Hobby DIY Jewellery Making.Moda WINTER VILLAGE Basic Grey Quilt Fabric LAYER CAKE 42 10" Squares CHRISTMAS. 1-5 Sets Of Beadsmith Silver Plated Glue In Toggle Clasps 19mm For Kumihimo Etc, 834B RAVISSANTS BOUTONS " MANDRAGORE " ARGENT ET OR ÉPOQUE VINTAGE, 3-1/4" Len 25" to 42 1/2" Drafting Drawing Poster Tube Black Telescoping Dia, Premium Tech EN-EL23 Travel Battery Charger for Nikon Coolpix P600 S810c Camera, Die Cut Animal Craft Embellishments pack of 3 Felt Hedgehogs, E20 Inro Box Small Brown Carved Stone Inro Box Pendant Inru, Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4 Beach Poster TROPICAL LAGOON 3307,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

100pcs cube white number 0-9 acrylic beads 7mm

Universal Motorcycle Scooter Rain Resistant Waterproof Raincoat Hooded RainwearKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No. Alle definities van de staat bekijken : Interchange Part Number: : 411360001. Country/Region of Manufacture: : Unknown: Shape: : TEDDY BEAR. 1000 x A5 C5 White Envelopes for Greeting Cards InvitesCreatieve hobby's, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Arkon, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Genuine OEM Kohler BASE AIR CLEANER part# 12 094 05-STuin en terras. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Lucky Craft. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer: : Toyota, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Honda CR 80 125 250 500 Feder Seitenständer Original Auto, Alle definities van de staat bekijken : Material: : 93% Cotton/7% Spandex, PWK0521: Teilehersteller/Anbieter: : SNR, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Subgenre: : Nachschlagewerke: Referenznummer(n) OEM: : nicht zutreffend. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Type: : Hanging Decoration, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). 2005 Donruss Throwback Threads #RH-31 Ryan Moats Philadelphia Eagles Auto CardSports Mem.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

100pcs cube white number 0-9 acrylic beads 7mm

100pcs cube white number 0-9 acrylic beads 7mm, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp