“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

2,3 cm ref 2336 lot 6 boutons vintage camaieu bleu diamètre

lot 6 boutons vintage camaieu bleu diamètre: 2,3 cm ref 2336Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips !. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken , Opmerkingen van verkoper: “tel que sur les photos” , 。

2,3 cm ref 2336 lot 6 boutons  vintage camaieu bleu diamètre
2,3 cm ref 2336 lot 6 boutons  vintage camaieu bleu diamètre

2,3 cm ref 2336 lot 6 boutons vintage camaieu bleu diamètre

Snow Buds 4 McKenna Ryan Winter's Tale ,Laser Cut Quilt Kit w/ Embellishments. 10 Sets Silver Plated Pewter Toggle Clasps with Wraps with 10mm Round Ring *, BABY BEDDING 100% COTTON Bumper 360 cm Allround Cot Fox in Forest Turquoise. Door Hanger Unfinished Wood Fox Shape Laser Cutout Paint Ready Wreath Accent, 200s USB MP3 BUTTON device voice music sound record push WAV multi play 3-10pcs, Remove Baby before washing Babybody Baby-Body Babyparty Geschenk Geburt, Zylinderperlen DB1136 Miyuki Delica 11/0 Opaque Sea Opal 1,6mm Jap. 25MM X 10 METRES BERISFORDS PURE WHITE DOUBLE SIDED SATIN RIBBON COL #1 X 10M. Personalised Me and my Daddy support your team name funny baby vest bodysuit, Small Gold Ribbon Bow 3cm Wide Pre-Tied 7mm Lurex Metallic Sparkly Ribbon. options white green.... black 30 mm 10 pcs huge acrylic solid beads yellow. Toddler Newborn Baby Boy Girl Soft Sole Shoes Leather Sneakers Pram Trainers AU. ea 12 colors plus short piece matching 3/8 Lot10 Grosgrain ribbon 2 inch 1 yd, CARTONCINI BIGLIETTINI PER BOMBONIERE MATRIMONIO NOZZE STAMPA COMPRESA 10 PEZZI. City of Cleveland Skyline Downtown 11" x 8.5" Custom Stencil FAST FREE SHIPPING. 500pc Light Gold Sparkle 9x6mm Barrel Pony Beads Made in the USA by The Beadery. 25-50 Pack LASER CUT Clear&Colors Acrylic Keychain Blanks 3" COOKIE 1/8" Thick. Glitter Rainbows 3/8" wide grosgrain ribbon the listing is for 5 yards total, suzys zoo modules stickers, Cooksongold Essentials Stainless Steel 1kg Barrelling and Polishing Shot.4 x Single Different Paper Napkins Decoupage Craft Bee Flamingo Flowers 130. Armour Rub N Etch Designer Stencils 5 X 8 Weddg Moments, Blumen Rahmen Jeanines Art Stanzschablone Butterflies and Flowers, Watercolour,Gouache,Inks Pro Arte Artists Renaissance Pure Sable 5 Brush Set A, Kugel 12 Stück silber 34 mm 089182 Sicherheitsnadeln Stahl m, Ironlak A5 Sketchbook. Stoney Creek-Spring In The Village, BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Weihnachten-Santa-Nikolaus-3317. Nm 65 ELx705 CF Schmetz-Flachkolbennadel, 23 CM HIYA HIYA SIZE 2.5 9 INCH SHARP CIRCULAR KNITTING NEEDLE 3 MM.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

2,3 cm ref 2336 lot 6 boutons vintage camaieu bleu diamètre

St Patrick’s Day Lime Green Plain Braces 2. Womens Multipack of 5 Pairs Black Mix Cat / Grey Mix Leopard Print Ankle SocksKleding en accessoires, Textilpflege: : Nur Handwäsche: Farbe: : Blau. PANDA WITH GUNS VINYL DECAL CAR WINDOW Macbook STICKER BANKSY ARTHuis. Model: : Nursing Breastfeeding Cover: Brand: : Joint Perfect. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), EAN: : Does not apply: MPN: : Does Not Apply. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Premier Housewares 10 Hook Over Door Hanger - Turquoise - Chrome Balls CoatHuis, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 3120569, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. WMD PM Mutes Performance Mixer Expander EURORACK - NEW - PERFECT CIRCUITMuziekinstrumenten, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Team: : Hamburger SV: Liga / Nation: : Clubs 1, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : FEBI BILSTEIN, FORD FOCUS 4 TURNIER '18 ab2018 Ladekantenschutz mit Abkantung CARBON AluNox®Auto. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Main Colour: : Warm White 2700k: Socket: : E14.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

2,3 cm ref 2336 lot 6 boutons vintage camaieu bleu diamètre

2,3 cm ref 2336 lot 6 boutons vintage camaieu bleu diamètre, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Knopen

Telefon

Whatsapp