“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Angel plaque mold plaster concrete mold cement mould

Angel plaque mold plaster concrete mold cement mouldCreatieve hobby's, Beeldhouwen, keramiek, Keramiek, aardewerk !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : gostatue , UPC: : does not apply ,

Angel plaque mold plaster concrete mold cement mould
Angel plaque mold plaster concrete mold cement mould
Angel plaque mold plaster concrete mold cement mould
Angel plaque mold plaster concrete mold cement mould

Angel plaque mold plaster concrete mold cement mould

50 GLAS WACHSPERLEN KUGELN 8 MM DIVERSE FARBEN. Disney Stickers Set of 2 Disney Mickey & Minnie. WörtherWorther Shorty Soft Grip 3.15mm Mechanical Clutch Pencils 5 Colours, NWT POLO RALPH LAUREN BABY GIRL BIG PONY CHARLESTON PURPLE ROMPER, 104 Gütermann reine Knopflochseide 30m Nähgarn 12.33 EUR/100 Meter FB, EUR 11,97/m LEDERIMITAT Stretchleder Stoff Meterware weich glatt Weiß, Plain Foam Sheets A4 Self Adhesive For Crafts and Card Making Pack OF 10. 5 Or 10PCs Bicycle 22mm Antiqued Silver Plated 3D Pendant Charms C7667-2, Envelopes WHITE MINI INVERSE CORNER SHA178 HUNKYDORY 10 x LUXURY SHAPED Cards, GRAPHIC 45 *BOHEMIAN BAZAAR* COMPLETE COLLECTION PLUS STICKERS 12x12, Sticker Aufkleber "Skater Hand 2" Stickerbomb Laptop Skateboard, H165 Massband 150cm Schneidermaßband Bandmaß Schneider Metermaß W1. RIOLIS 764 Chat Bleu russe Broderie Point de croix compté Aida, Brown Text Retro Cotton Linen Blend Fabric Newspaper News Print. WALL MOUNTED PIG'S HEAD ANIMAL KNITTING YARN PATTERN PRINTED INSTRUCTIONS. Mora 162S Stainless Steel Double Edge spoon bowl carving tool with Mora sheath, Druckknopfband 17mm eckige Snaps Miederband Bodyverschluss 5m 1,97 EUR/m. Starfish Stepping Stone Plaster or Concrete Mold 7080 Moldcreations. 10 Natur Lederriemen Rollschnalle 1,4 x 30,0 cm Befestigungsriemen Oldtimer WOW. Vtg 100 GRAM SOFT YELLOW VENETIAN "WAMPUM" GLASS TUBE BEADS #061014hhh.Creative Memory Keeping Card Making and Scrapbooking 35 Projects To Try, Texas State University Bobcat Concho with Screws, Oklahoma Sooners rhinestone Bling Shirt XS S M L XL XXL 1X 2X 3X 4X 5X Sooners. 10mm SELF ADHESIVE STICKY BACK HOOK LOOP GENUINE VELCRO Tape 1m HOOK & 1m LOOP, White Pencil Pleat Tape~Heavy Duty~Top Qualit 3inch Rufflette Regis Type 76mm, Baumwollfleece Fleece aus Baumwolle einfarbig hellmint 1,55m, Lot de 10 Breloques clefs en métal couleur argent antique 15.5 x 9 mm. Toppers/Sentiments 2 Sheet Pack-Gold Foiled/Die-Cut Morning Glory Craftstyle,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Angel plaque mold plaster concrete mold cement mould

Alle definities van de staat bekijken : Upper Material: : Synthetic, Material: : Resin: Shape: : Whale / Dolphin. Boofle Happy Birthday To You Birthday Greeting Card Cute Range Greetings CardsHuis. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Kinexsis 12-in-1 Air/Surface Hex Wrench Kit T0052Speelgoed en spellen, Pro Arte PONY HAIR Brushes for children's art & craft - Series 26Creatieve hobby's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Spindle Diameter: : 9/16 in: Material: : Aluminum, American Apparel cotton spandex jersey pants leggings red Kleding en accessoires, 2er 4er 6er 8er 10er Pack PUMA Shortboxer Shorts Boxershorts Unterhosen Trunks Kleding en accessoires, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Scheibenwischer Heckwischer Wischerarm für VW Passat 3BG B5 Variant 2001-2005Auto, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Barnett Quad AVI Crossbow String 39 5/8" by 60X Custom Strings BowstringSport en vakantie, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Shoulder Pad for Lens & Camera support for small/med Tripod Manfrotto/GitzoFoto en camera, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Kanlux.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Angel plaque mold plaster concrete mold cement mould

Angel plaque mold plaster concrete mold cement mould, Creatieve hobby's, Beeldhouwen, keramiek, Keramiek, aardewerk, Gietkits, gietvormen

Telefon

Whatsapp