“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge 135 cm signalviolett

Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge 135 cm signalviolettCreatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : MIG , Funktionalität: : Nicht Teilbar: Farbe: : signalviolett , Besonderheiten: : Unteilbar: Produktart: : Reißverschlüsse , EAN: : 4251012698983 ,

Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge  135 cm signalviolett
Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge  135 cm signalviolett
Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge  135 cm signalviolett
Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge  135 cm signalviolett

Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge 135 cm signalviolett

MICKEY MOUSE SOFT IRON ON T-SHIRT TRANSFER NEW #1, 10 yards Solid Grosgrain 2" Wide Ribbon/Wedding/Craft US Seller GR20-05 White, 14 COLOUR 6cm Cotton Bullion Fringe Shabby Chic Upholstery Curtain Chair 1 2 4m. Deluxe Angel Zipper Pull fits Harley-Davidson Motorclothes Jacket Rider Wear USA, 25 Geschenkanhänger Etiketten Tags Herz Hochzeit Taufe Kommunion Konfirmation. Barbie and Friends Photoshot stripe Childrens Hooded Poncho, 12mm COTTON WAVE BRAID Blinds Lampshades Costume Upholstery Furnishing Gimp Trim. AMPERSAND ART SUPPLY CBT066 AQUABORD 1/8 INCH 6X6 4 PACK, Party Decoration #66768 10 Pack Happy 21st Birthday Balloons Blue & White. 20pcs 11x18mm Teardrop AB Sew On Gems Resin Rhinestone Costume Embellishments. Diamond Painting 5D Zodiac Starry Night Painting Diamond Mosaic Cross 5D DIY. Ottobeurer Bier Glass Large Mug 0.5L German Beer Barrel Stein New Free Shipping. Craft Smart Titanium Premium Bent Scissors 8". 142 August 2006 ~ 15 crochet patterns Annie's Favorite Crochet No, NEW PTO Retainer Seal for Case International Tractor 2424 With BD154 ENG. 1 Square VINTAGE LIPS Stickers RETIRED' Sandylion FUNKY KISSING LIPS. Wooden Mum Heart Plaque Craft Mothers Day Birthday Gift Also available in Welsh, Minions Christmas Chocolate orange cover knitting pattern only.FAIRY WITH FLOWER Die Craft Steel Die Cutting Dies Cottage Cutz CCE-463 New, Cordon Ruban Organza Collier Pendentif BLANC/perles 6 mm de large 43/45 cm, Quilting Fabric Pink Lilac Flowers Cream Background Fat Qs 100% CottonPIF6. One PCS Cotton Fabric Pre-Cut Cotton cloth Fabric for Sewing Stars A2. 50PCS 18MM MULTI COLOURED STAR SHAPED WOODEN BEADS FOR JEWELLERY MAKING, Wandbild Leinwandbild Kunstdruck 1D20140160 3D Tunnel mit Blumen. Blue Highland Scottish Tartan 100% Cotton craft & quilting fabric 45" M679, A10A 40g Bags Mixed Colour & Shape Millefiori Handmade Lampwork Beads.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge 135 cm signalviolett

Adult Valueweight Fruit of the Loom Long Sleeve Cotton t-shirt - mens topsKleding en accessoires. Lace effect hair scrunchie fabric elastic lacy bobble bun band pink black grey Kleding en accessoires. NOS Homelite ST275 ST285 ST385 BC1725 HBC-30 String Trimmer Blade Flange Washer Tuin en terras. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Assembly: : Pre-Assembled: Product Type: : Scenery/ Layout, Country of Manufacture: : Unknown: Color: : Blues, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Auto Box, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Press Fit, Supra Aluminum Mens Black Textile High Top Lace Up Sneakers ShoesKleding en accessoires. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Sub Type: : SUSPENSION ARM BUSH: Intended Use: : Replacement MOUNTING. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, NEW Fender Custom Shop '69 Stratocaster Strat PICKUP SET Pickups for GuitarMuziekinstrumenten. Lucky Charm T Shirt Irish Maternity Pregnancy Womens Baby Mum St Patrick's EP8Kleding en accessoires. Gewährleistung: : JA: Referenznummer(n) OE: : 224333529R, kraftstoffpumpe für BMW E36 E46 3ER Bertone Freeclimber 2 1990-2005 Benzin 1. Herstellernummer: : Nicht zutreffend: Anzahl: : 2 Teilig. MPN: : 10863: Brand: : Unique Party. Wohnzimmer: Material: : flexible und sehr dünne Qualitätsfolie. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge 135 cm signalviolett

Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge 135 cm signalviolett, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Ritssluitingen

Telefon

Whatsapp