“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

MERCERIE RUBAN rose satin 1mx 4 cm@@RUBBON pink

MERCERIE RUBAN rose satin 1mx 4 cm@@RUBBON pinkCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken , Opmerkingen van verkoper: “Lire le descriptif” ,

MERCERIE RUBAN  rose satin 1mx 4 cm@@RUBBON pink
MERCERIE RUBAN  rose satin 1mx 4 cm@@RUBBON pink
MERCERIE RUBAN  rose satin 1mx 4 cm@@RUBBON pink
MERCERIE RUBAN  rose satin 1mx 4 cm@@RUBBON pink

MERCERIE RUBAN rose satin 1mx 4 cm@@RUBBON pink

Split Leather Offcuts Leather Scraps Big and Small Pieces Belt Leather 2.6-3.0mm. TOP QUALITÄT Kunstleder Meterware STRAUß HELL BRAUN 150cm breit 1200gr/Lfm 06. BULK 30 Dog charms antique silver tone A893. Lederband Ziege 1 Meter oliv 1,5 mm dick Ziegenleder. Root Beer Mint!! 4 Block Vintage Trend Matte Scratch & Sniff Stickers, Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 13-278 Hometown Favorites, Chair Office Seat Pad Cushion Garden Dining Room Decor Soft Square Outdoor, Red Copper Taupe Black 50g Crystal Palace Fizz Eyelash Yarn #7124 Brickyard. LOVED YOU YESTERDAY LOVE YOU STILL WALL QUOTE DECAL VINYL WORDS STICKER HOME. LOT 5M RUBAN GALON CROQUET RIC RAC SERPENTINE MAUVE DIY SCRAP COUTURE SCRAP 1cm. NEW Children Disney Cars 3 Lightning McQueen SuperShape Foil Balloons 30"/76cm.Jack Dempsey Children's Stamped Pillowcase W/Perle Edge-Princess 1605 469, 2 PC RED FOAM LINED BLACKOUT GROMMET WINDOW CURTAIN EX WIDE 55"x84"THERMAL JK60, Floral Wedding Motif Embroidery Corded Applique Off White Bridal Lace Trim 1 PC. NEU Reislöffel Asien Sushi Matte aus Bambus sushimatte suschi asia Japan, 2000 Craft Crystals Scatter Bead Rhinestone Decor Diamante Gems Acrylic Crafting, Passepoil,biais passepoilé passepoil au metre,passepoils, "K R Collection" Print cream lt & drk greenish blue grey Fabric by Kings Road,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

MERCERIE RUBAN rose satin 1mx 4 cm@@RUBBON pink

Alle definities van de staat bekijken : Style: : Graphic Tee. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. With Precision Cut-Out FoHuishoudapparatuur, Stil: : Landhaus: Produktart: : Espressotasse. IKEA FRIDANS BLOCK OUT ROLLER BLIND CORDLESS BLACKOUT WINDOW COVERING KIDS Huis, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Mattel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Marque: : Be Be's Collection: Farbe: : Beige. water-repellent Oxford fabric: Height: : 46”. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Style: : Custom: TAX: : NO TAX (No Sales Tax), Large Silver Rhodium Plated Hoop Earrings With Cubic Zirconia Bridal WeddingSieraden en horloges, Fit: : Regular: Material: : Cotton Blend. Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : Does not apply, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Suzuki GSF 1200 01 - 05 Service kit Wartungs kit Inspektion s set Paket Bandit SAuto. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Ziener. Boston and Maine McGinnis Logo Crew Neck Sweatshirt [86]Kleding en accessoires. Anlass: : Freizeit: Ärmelart: : Langarm, Alle definities van de staat bekijken : Referenznummer(n) OE: : 568202E000 568202E900 577242E000. Sub Type: : Glow Plugs: Intended Use: : Replacement Parts. Funktionalität: : Teilbar: Besonderheiten: : Teilbar, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, 24" x 42" 24" x 42"Huis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

MERCERIE RUBAN rose satin 1mx 4 cm@@RUBBON pink

MERCERIE RUBAN rose satin 1mx 4 cm@@RUBBON pink, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp