“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Krokodil Haut Folie 200cm x 152cm crocodile Optik Schwarz Luftkanäle

Krokodil Haut Folie 200cm x 152cm crocodile Optik Schwarz / LuftkanäleAuto, motor: onderdelen, accessoires, Tuning, styling, Carrosserie, exterieur !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Universal , Herstellernummer: : 18 ,

Krokodil Haut Folie 200cm x 152cm crocodile Optik Schwarz Luftkanäle
Krokodil Haut Folie 200cm x 152cm crocodile Optik Schwarz Luftkanäle

Krokodil Haut Folie 200cm x 152cm crocodile Optik Schwarz Luftkanäle

8 x Click Lighting Orbit MT010 230V 50W GU10 Tracklight Head Downlight Lamp, Ignition Coil fit Tecumseh VLV65 VLV66 VLXL50 VLXL55 VSK100 VSK90 3hp-7hp Engine, Pied piqué libre pied quilting bout ouvert machine à coudre SA187 tige basse. Kroatien Flagge Autoaufkleber Fahne Fußball Aufkleber Auto EM WM Motorhaube Flag. 17 Colours Van Decal Bumper Sticker Funny DUB euro JDM Car But Did You Die. Protective EVA Case for DxO One Digital Connected Camera, Gebläse mit 140W 3 Stufen Ø 50cm Bodenventilator Windmaschine angenehmes Klima. Tool Hub 9766 Mechanics Garage Kneeling Pad Mat With LED Lights EVA. Hyundai autocollant Sports Mind Powered by motorsport sticker i20 i30 i40 ix35, 4,75€/m 5m SMD Led Leiste Strip BLAU flexibel 12V mit 300 SMDs Leds Stripe, Autoaufkleber Sticker Kinder Aufkleber Tierchen Baby Schildkröte, Golden Olive seidenmatt Christbaumkugel, Autoaufkleber Sticker Kinder Aufkleber Tierchen Baby Junge Mädchen Maus. Cotton herringbone webbing twill tape edging material Carpet edging trim bags. 24"loop waist band Frilly 'Red Gingham' Vintage Style Bib Apron/Pinny.Reduzierstück Verbinder Schraubsystem Reduzierung Kupplung PE-Rohr 3/4" x 1". Antenna Mini 6cm Auto Autoradio Universale Antennino corta Lega Alluminio Nero B. Genuine Stihl Oil Pump Gasket 1120 649 1101 009,010,011,012 Chainsaw SEE PIC, 17 Colours 550mm Because Citroen Car/Van Windscreen Decal Sticker French euro, Silber Chrom Design Folie 152 cm x 500 cm hochglänzend mit Luftkanäle. Newclay Modelling Clay Hardener H1 125g, 2 Lampada Led T25 P27/7W 3157 27SMD 5050 Led Stop Freni Luci Posteriori Auto,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Krokodil Haut Folie 200cm x 152cm crocodile Optik Schwarz Luftkanäle

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : 14K. Product ID: : Nike Air Max Sequent 2: Brand: : Nike. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Diecast. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Saatgut Balkon Sämereien Terrasse ganzjährig exotisch Kübelpflanze Tomatenbaum Garten & Terrasse. Alle definities van de staat bekijken : Marque: : - Sans marque/Générique -, Opmerkingen van verkoper: “Finely printed. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Colour: : Navy, Iced Out Bling Edelstahl Panzerkette - Miami Cuban 12mm goldSieraden en horloges. Reference OE/OEM Number: : BERU: 0824010320. Inner diameter [mm]: : 7: Reference OE/OEM Number: : 01-1871. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, To Fit: : Electric Guitar: MPN: : 6K1EL0G-STAG-A12-MINI-M6-AMBER-BUTTONS. Lead Bank Sinkers 10 count 1-11/2-2-3-4-5-6-8oz-10oz-12oz-14oz-16oz mix any sizeSport en vakantie. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : GUESS. Color: : Metallics: Heel Height: : High (3 to 4 1/4), Lining 100% Polyester: Brand: : New Era, Position: : hinten: Teilebereich Koffer & Gepäck: : Top-Case. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Pokemon XY Breakpoint Emboar-EX - 14/122 - Holo Rare exVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Krokodil Haut Folie 200cm x 152cm crocodile Optik Schwarz Luftkanäle

Krokodil Haut Folie 200cm x 152cm crocodile Optik Schwarz Luftkanäle, Auto, motor: onderdelen, accessoires, Tuning, styling, Carrosserie, exterieur, Vinyllaag

Telefon

Whatsapp