“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

K15 Rapid double-faced rivets #33 Double cap rivets Leather craft 7 mm

Double cap rivets Leather craft 7 mm. Rapid double-faced rivets #33 / K15Creatieve hobby's, Leerbewerking, Accessoires leerbewerking !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 7 mm , Type: : Rivet: Shape: : Double Cap , MPN: : Does Not Apply: Material: : Steel , Brand: : CMT , 。

K15 Rapid double-faced rivets #33 Double cap rivets Leather craft 7 mm
K15 Rapid double-faced rivets #33 Double cap rivets Leather craft 7 mm

K15 Rapid double-faced rivets #33 Double cap rivets Leather craft 7 mm

McCall's 8138 OOP 16½” Angel Dolls Pattern. Rose Flower Push Mold Food Silicone Cake Gumpaste Topper Utee Embossing A251, Sterling Silver Earring Lever Back Clip Ear Wires Continental Fittings Tear Drop, BUTTERICK 3774-LADIES LONG or SLEEVELESS WRAP TOP-CAPRI'S & SKIRT PATTERN 6-22FF. Blattgesicht Gießform zum Beton Gips Garten Deko Gießen G0473, Cotton Fabric Fat Quarter quilting Lewis and Irene Ditsy Mice and Cheese mouse. BOOTEE Slippers SLIPPER Shoe Vintage 50's McCall's 2378 Sewing Pattern. TERMOSTATO K59-L4113 C.POST FASTEX FRIGO FRIGORIFERO ARISTON INDESIT C00053428, BROTHER Floral Oasis Foam Funeral Tribute Frame Comes with Stand. Plaque Métal Tolée Vintage Pin Up "Sexy Route 66" 20 cm X 30 cm Neuf Emballé. Sewing Pattern-Simplicity K8265 90th Anniversary. LEGO Batman Movie Luncheon Napkins 33cm. 2cm Gold Wire Balls for Floristry CraftsFloristry Crafts Flower Arranging, 45Stk Set Wandtattoo Hund Tier DIY Scrapbooking Wandaufkleber Dekoration.PERLES COUPELLES FILIGRANE ** 8,5 mm ** pour perle 12/18 mm LOT C06 50 à 250, Mouse Ceramic Novelty Animal Coffee Tea Mug, 10 Pirate Skull & Crossbones White Card Shapes for Crafts, Full Spectrum Gifts Egrowth LED Grow Light Panel 1200W Double Switch-Chip. 50 Stück Schieber Hoch 40mm Acetal Stopper Regulator für Gurtband, 25 SATIN WHITE BOWS 20MM WIDE & 25 PEACH SATIN RIBBON ROSES 10MM WIDE. Soft Grip Easy Grip Pattern Stampers for Dough Paint and Clay Set of 4. 1" Crystal Low Dome Button of Tabby cat's face Colorful FREE US SHIPPING, Blank Unfinished Wooden Welcome Cut Out 12.25 Inches.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

K15 Rapid double-faced rivets #33 Double cap rivets Leather craft 7 mm

Alle definities van de staat bekijken : Pattern: : Solid. Präzise Länge: : 69: Material: : Jersey. Universalreibe Kartoffelreibe Reibe Gemüsereibe Küchenreibe Gurkenhobel GefuHuis. Produktart: : Perlen: Material: : Plastik. EAN: : 4044935070222: Hersteller: : Zenker Backformen GmbH & Co, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Gedy PL80-13 Polaris Free Standing Soap Dispenser, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Alle definities van de staat bekijken : Style: : Ring. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Alle definities van de staat bekijken : Type: : Decals/ Stickers, UNIVERSAL CAR FLOOR MATS - BLACK WITH BLACK TRIM FOR PEUGEOT 206 (1998-2010)Auto. Features: : Flip-top: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Jewelryboxes. Hex (mm): : 14: Manufacturer Part Number: : LMAR8C-9. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Form: : Reflektor: Passend für: : Fassadenstrahler. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Personalised: : No.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

K15 Rapid double-faced rivets #33 Double cap rivets Leather craft 7 mm

K15 Rapid double-faced rivets #33 Double cap rivets Leather craft 7 mm, Creatieve hobby's, Leerbewerking, Accessoires leerbewerking, Klinknagels, oogjes, knopen

Telefon

Whatsapp