“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Modeling Clay Assortment 27 1/2g each Assorted Neon,220 g

Modeling Clay Assortment, 27 1/2g each Assorted Neon,220 gCreatieve hobby's, Beeldhouwen, keramiek, Keramiek, aardewerk !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : THE CHENILLE KRAFT COMPANY , UPC: : 021196040915: MPN: : 4091 ,

Modeling Clay Assortment 27 1//2g each Assorted Neon,220 g
Modeling Clay Assortment 27 1//2g each Assorted Neon,220 g
Modeling Clay Assortment 27 1//2g each Assorted Neon,220 g

Modeling Clay Assortment 27 1/2g each Assorted Neon,220 g

terra Wildleder-Imitat wasserdichter Polster Möbel Stoff als Meterware 1mm dick. Joy Crafts Die Cutting Embossing Stencils Shapes Border 6002/0053 25mm x 130mm, Fleck Kraft 280gsm ATC artist trading cards blank 3.1/2"x2.1/2" 89x64mm recycled, GRIP & STITCH Quilting Disks for Free Motion Quilting NEW TOOL Smooth Control. 15 mm Farbe altsilber 479 5 Stück Magnetverschluss Magnetknopf 4-Teilig, NEW VINTAGE WOODEN LETTER RACK PAPER CARD ORGANISER WITH STORAGE DRAWER GREY NEW, Menzerna Pre-Polish Grinding Jewellers Compound Grey 456G Car TP1236030, Hex Rod 2 QTY 2" Low Profile Pre-Corded Tilter "small punch" Brownstone, Egyptian Museum Blown Glass Blue Baby Bottle Pacifier Christmas Ornament Boy New. BABYDOLL HANDKNIT DESIGNS KNITTING PATTERN ROMPER SET 17-22" DOLL OR 0-3M BABY. DISNEY Style PRINCESS VILLAINS Set of 6pcs Stencil Airbrushing Party Decoration, Dart 3 Section Take Out Containers 200 pk Medium Foam Hinged To Go Styrofoam. 15mm Wick Tabs 100 Pcs. Cream Cup Cakes Candy Striped Pure Cotton Poplin Fabric Dress Sewing Quilting. ALU Down Strahler Hof Wand Leuchte anthrazit Haus Tür Beleuchtung Balkon Lampe. Authentique Solitude 6 x 6 Paper Pad, Flat Round Top Hole Paillettes 1" Sequins Lime Green Metallic 24mm, Iron on Applique/Embroidered Patch Surfboards/Surfing Blue Woodie/Woody, 5 Stück Magnetverschluss Magnetknopf Verschluss zum Annähen silber 18 mm NEU, 5 Mètres de cordon plat tressé simili cuir pour création de bracelet infinity.Fuchsia Pink Cotton Rich Stylish Fitted Bed Sheets In Four Great Sizes S,D,K& SK. Lot de 10 anneaux argentés estampés coeur en métal argenté 14mm double face *A11, King Cole 4525 Lady's Cardigan & Sweater DK Knitting Pattern Size 32-46". NEW CLIFFORD THE BIG RED DOG 8 CELLO BAGS PARTY SUPPLIES, Decoupage-Serviettentechnik-Softpapier-Vintage-Nostalgie-Shabby-12243, Sold BT½YD John Deere Tractor Blue Snow Red Cardinal Christmas Cotton NEW!. Custom Birthday cake topper Personalised name word phrase glitter card. Custom & Hand Made Tie & Dye Fabric. 72 pt 0.787 inch 20 mm 2 x Decadry Rub-on Black Numbers Transfer No 218, Wake Up Call Rooster Small Garden Flag by Windswept Fall Sunflower and Rooster,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Modeling Clay Assortment 27 1/2g each Assorted Neon,220 g

Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Theme: : ME TO YOU: Occasion: : Christmas, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Abluft Funkset: Kontaktschalter Dunstabzugshaube mit Fenstermagnet. Hersteller: : Mucola: Stil: : Shabby, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Pattern: : Striped: Main Colour: : Pink, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Hersteller: : Keyster: Baugruppe: : Motor & Antrieb, ITEM: : 31690807: Produkttyp: : Heckklappendämpfer. Other Part Number: : ASAP28545: Manufacturer Part Number: : ASAP28545, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : PFIFF. Ladies/Womens 100% Natural Leather Slippers Size:3, Geschlecht: : Unisex: Feingehalt: : 925er, Alle definities van de staat bekijken : Zustand: : Neu mit Etikett, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Produktgruppe: : Bremssystem: Marke: : NB PARTS, Alle definities van de staat bekijken : Model Number: : OZ-ZS-1. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : China. Multi-Color Polyester Abstract "Rust" Throw Pillow 18" x 18"Huis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Modeling Clay Assortment 27 1/2g each Assorted Neon,220 g

Modeling Clay Assortment 27 1/2g each Assorted Neon,220 g, Creatieve hobby's, Beeldhouwen, keramiek, Keramiek, aardewerk, Klei, keramische specie

Telefon

Whatsapp