“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Lg Hebrew Cone Craft Seashells~Conus ebraeus ~1-1/4"-1-1/2" Shells 10/20~Pcs.

Lg. Hebrew Cone Craft Seashells~Conus ebraeus ~1-1/4"-1-1/2" Shells 10/20~Pcs. Crafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces !. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : Philippines ,

Lg Hebrew Cone Craft Seashells~Conus ebraeus ~1-1//4/"-1-1//2/" Shells 10//20~Pcs.
Lg Hebrew Cone Craft Seashells~Conus ebraeus ~1-1//4/"-1-1//2/" Shells 10//20~Pcs.
Lg Hebrew Cone Craft Seashells~Conus ebraeus ~1-1//4/"-1-1//2/" Shells 10//20~Pcs.
Lg Hebrew Cone Craft Seashells~Conus ebraeus ~1-1//4/"-1-1//2/" Shells 10//20~Pcs.

Lg Hebrew Cone Craft Seashells~Conus ebraeus ~1-1/4"-1-1/2" Shells 10/20~Pcs.

50 Acrylic Fish Beads Antiqued Beads Assorted Lot BULK Beads Wholesale. IVORY Creative Memories MINI CLASSY ABC 123 Stickers, NEXT Paw Patrol Baby T Shirt Red And Stone 3-6 Mths BNWT. Faber Castell Kneadable Art Eraser FC127220. 6 Large Wedding Pull Bows White Pew Bow 8 inch Party Celebration Perfect. 10m Leinenschnur 3 mm Schnur geflochten Natur Band Zierband 100% Leinen NEU , 12 Expo Click Dry Erase Markers Fine Point Tip Black. Thoughtful Spot Patchwork BTY Winnie The Pooh Fabric, 12 Skeins Elsa Williams Needlepoint Tapestry Yarn 100% Wool #436 40 yards New. Hayfield Baby Chunky Soft Pastel Acrylic Knitting Crochet Yarn Wool 100g Balls.NEW 9ct YELLOW GOLD RING CLIP TO REDUCE 7mm 10mm RING'S FINGER SIZE. Lot 2Pcs HAPPY NEW YEAR,MERRY CHRISTMAS word Embroidery Iron On Applique Patch, Small/Mini 4.5" Long Nose Pliers Crafts/ Beading/ Beads Jewellery Making PL176, 782613 KRETZER Solingen ZIPZAP Kinderschere Safecut 5" rostfrei 4 FARBEN Nr, Gutermann Sew All Thread Black White Or Cream 1000 meter reels. A4313 Blue and White 10 x 12mm Lampwork Glass Round Beads. FSJ Berry Basket Flurry CHEERS Stampin Up Sizzix BIGZ Dies: SeaShells,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Lg Hebrew Cone Craft Seashells~Conus ebraeus ~1-1/4"-1-1/2" Shells 10/20~Pcs.

Pattern: : Striped: Size Type: : Regular. Paul Smith Cufflinks - BNWT Men's Bronze Lips Lip RRP £90. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Country/Region of Manufacture: : China: MPN: : 82156, Sherry Wine Whiskey Liquer Decanter Glass Carafe Christmas Wedding Gift BoxedHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, My Neighbor Totoro Carillon Music Doll Studio Ghibli Hayao Miyazaki BenelicSpeelgoed en spellen, 2 x COMPATIBLE BELTS FOR VAX VRS25UR VACUUM CLEANER #100Huishoudapparatuur, Chile Country Flag Reflective Decal Bumper StickerTuin en terras. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Size Type: : Regular: Gender: : Mens, Alle definities van de staat bekijken : Codice ricambio originale OE/OEM: : 51711354. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Reference OE/OEM Number: : CITROEN/PEUGEOT: 503370, Color: : Blue: Pattern: : Geometric, Bij kleding kunnen onregelmatige labels of lables met de verkeerde maat voorkomen. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Wischerblättersatz Scheibenwischerblätter Scheibenwischblatt, Manufacturer: : AIM Motorsport: Brand: : AIM Motorsport, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Size: : Single: Material: : 100% polyester microfibre.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Lg Hebrew Cone Craft Seashells~Conus ebraeus ~1-1/4"-1-1/2" Shells 10/20~Pcs.

Lg Hebrew Cone Craft Seashells~Conus ebraeus ~1-1/4"-1-1/2" Shells 10/20~Pcs., Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Schelpen

Telefon

Whatsapp