“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NaturWolle Garn Stricken& häkeln Bouclè 88% Leinen weiss 900gr effektgarn b13

NaturWolle Garn Stricken& häkeln| Bouclè 88% Leinen weiss 900gr effektgarn b13Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Farbe: : weiss , Passend für: : pullover, Accessoires - Taschen & Beutel, Decken, Häkeln, Textil: Material: : leinen , Lauflänge: : 4500 meter: Faserart: : bouclé , Marke: : Markenlos: Form: : Kone , Stil: : Bouclè, Einfarbig: EAN: : Nicht zutreffend , 。

NaturWolle Garn Stricken/& häkeln Bouclè 88/% Leinen weiss  900gr effektgarn b13
NaturWolle Garn Stricken/& häkeln Bouclè 88/% Leinen weiss  900gr effektgarn b13
NaturWolle Garn Stricken/& häkeln Bouclè 88/% Leinen weiss  900gr effektgarn b13
NaturWolle Garn Stricken/& häkeln Bouclè 88/% Leinen weiss  900gr effektgarn b13

NaturWolle Garn Stricken& häkeln Bouclè 88% Leinen weiss 900gr effektgarn b13

sapin de Noel CHIPBOARD die cuts DIE CUT decoration, 100 15mm Punk Studs Screw on Spike Conical Bucket Top Rivets Jackets Belts Bags. 15mm 20mm 25mm Light Cream Swirl Polished 2 Hole Quality Buttons #21 #22 #23. 21 X 29 CM RRP £38.36 LANARTE LAVENDER FIELD WITH BUTTERFLY CROSS STITCH KIT. 20 B-Ware Staubsaugerbeutel passend für Daewoo RC 300 S YL 305 320 350. FAT QUARTER: QUILT FABRIC: 100% COTTON PETAL FLOWERS FUCHSIA PF-17. GE JCD 75 WATT 120 VOLT HALOGEN BULB CL TOTAL BULBS IN THIS LOT G8 BASE 2, Pink Ballerina Ballet Dance Shoes Applique Patch with Jewels Iron on, Storage Box 'Dandelion Seeds' Metal Hinged Tin TT013669, K.O Beading Thread Clear Blue Japanese Bead Thread 43345 55yds Nylon Waxed KO. Invisible Plate Picture Hanger 50mm Disc Self Adhesive Stick on Hook, 3M 9080A EXTREMLY STRONG DOUBLE SIDED TAPE,1~10MM*50M FITS IPHONE,SAMSUNG,NOKIA. Children Baby Waterproof Art Apron with Pocket Toddler Kids Bib Feeding Smock.Clothworks Batik FB007-47 Red Curly Cues on a Red Purple Background 1/2 yd, 1 Meter Latest Indian Lace Trim Ethnic with Zari Stone Cutwork lace Sari Boarder. Gurtschlaufe Versteller Regulator 50 Verschieber für Gurtband 40mm. Edelstahl Abzugshaube Dunsthaube Küchen Abluft Umluft Beleuchtung 170W NEU*60704, 100g Nm.2/15 Lace Wolle Kone 70%Merino supergeelong 30%Kaschmir Zwirn 700m/100g. LED 3D Lampe Nachtlicht Tischlampe Licht Kinderlampe Schlaflicht Weihnachtsmann, Pie Crust Mini Candle Mold 4 Count Wax Soap Plaster Baked Goods Pies, The Smurfs Cartoon Feather Sticker Bumper Decal ''SIZES''. Anita's Dimensions stickers Butterflies & Leaves for cards and crafts, 100 Stück Ziernieten Strassnieten Chatonnieten 6mm Blau Strass Nieten Zierniete.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NaturWolle Garn Stricken& häkeln Bouclè 88% Leinen weiss 900gr effektgarn b13

Alle definities van de staat bekijken : Main Colour: : Navy Blizzard Marl/navy. Pair of Soft Silicone Earskin Double Flare Tunnel Plugs 6G-1" GaugeSieraden en horloges, PAIR of Chrome Curtain Tie Back Hooks Ball End. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Cloth Cape x 10 Dark Grey High Quality Custom Cape for Lego MinifigureSpeelgoed en spellen. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Color: : Multi-Color: ISBN: : Does not apply. Marque: : - Sans marque/Générique -: UPC: : Does Not Apply, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. New Womens Bobble Knit Sleeve Cardigan Ladies High Street Winter Jumper SweatersKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Bundle Listing: : No. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Qualität: : Premium Aftermarket: Produktgruppe: : Karosserie, Siehe Artikelbeschreibung: Herstellernummer: : 453521620, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Marke: : ATG: Produktgruppe: : Kühlsystem, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Dragon Ball Z Carddass Hondan Reg Set PART 7 36/36Verzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NaturWolle Garn Stricken& häkeln Bouclè 88% Leinen weiss 900gr effektgarn b13

NaturWolle Garn Stricken& häkeln Bouclè 88% Leinen weiss 900gr effektgarn b13, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp