“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Disney Frozen Bow Theme Cabochon Gem & pearls flatbacks for decoden crafts #4

Disney Frozen Bow Theme Cabochon Gem & pearls flatbacks for decoden crafts #4Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Cabochons !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Colour: : Blue, silver, white: Type: : Cabochons , EAN: : Does not apply , 。

Disney Frozen Bow Theme Cabochon Gem /& pearls flatbacks for decoden crafts #4
Disney Frozen Bow Theme Cabochon Gem /& pearls flatbacks for decoden crafts #4
Disney Frozen Bow Theme Cabochon Gem /& pearls flatbacks for decoden crafts #4

Disney Frozen Bow Theme Cabochon Gem & pearls flatbacks for decoden crafts #4

Pocket Color Wheel 5-1/8in Candle Color Mixing Guide Artist Paint, Cool Wool Print Punto Lana Grossa 358 grau/türkis 50 g Wolle Kreativ Fb, Zauberhafter alter Glasstein rosa Traube 32 x 21 mm♥ ♥Nr G16. STAR WARS MYLAR STENCIL HOME DECOR PAINTING WALL ART 190 MICRON A4 & A3, New! C & C Originals Square Dance Pattern 126, WEICH Elastic-Band 1m schwarz 30mmPRYM 955386 Gummi-Band, Jade Kugeln Perlen 1 Strang 8mm blau sky blue rund, 1 x Glossy Vinyl Sticker Periodic Table Large Sticker Science Chemistry #4060. 5 MTR HOT PINK 100% POLYESTER LINING FABRIC...45" WIDE SPECIAL OFFER £7.50. Lot 12 Pcs 1-1/2" Hollow Silver Star Embroidery Iron On Appliqué Patch/Dozen, Awning Sunbrella® Jockey Red 46" 4603-0000 Marine Fabric. Greek Border H9131 135mm x 60mm Mini Stencil, 2774-88 sold by the 1/2 yard Studio E Fabrics Letters & Numbers on Red, 2 DOLLS KNITTING PATTERNS no 239 & 240 to fit  8inch dolls by DaisyMay.DK/4ply. 1 x Cyan Plated Copper 0.4mm x 20m Round Craft Wire Hanging Reel X1055. Anello conversione adattatore Corpo Pentax K Ottica a Vite M42/42X1. Needle Plate #161283 Fits Singer 16 Consew 30 Reverse Welt. E2585 PASTEL PINK HAIRY GIMP ~ SEWING TRIM FRINGE 2" Visit our Store 4000 Items. NEW 18" BLACK MDF UNIVERSAL WC TOILET SEAT WITH ADJUSTABLE HINGES AND FITTINGS. 50 Yards 10mm-50mm B-Minit organza Ribbons Wedding Party Sewing Decorations 57.Lime 60" WIDTH SOLD BY THE YARD 6 ZEBRA PRINT POLAR FLEECE FABRIC. Tuning Autocollant Voiture Sticker Auto Logo Stickers Isuzu ref3, SHEER 45" BY THE YARD SPARKLE SATIN FABRIC PURPLE SEMI, white flowers design 4 Single paper decoupage napkins Blackbackground 902, 25x 3W Clear Flicker Flame Candle Light bulb SES E14 Small Screw Decorative Lamp, Sweater & Hat Comfort Knitting Pattern 3974... King Cole Baby Cardigan Top, 4510-100 KARABINER MIT FESTER ÖSE 925-er SILBER 8 MM, PRESSER FOOT Free Motion Quilting Embroidery Necchi EX100 EX30 EX60 FB12 NE30.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Disney Frozen Bow Theme Cabochon Gem & pearls flatbacks for decoden crafts #4

Sleeve Length: : Short Sleeve: Material: : Lace embroidedred mesh, Length: : Hip Length: Material: : Polyester. Color: : Multi-Color: Material: : 100% Cotton, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Articolo modificato: : No: Paese di fabbricazione: : Taiwan, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : LEGO. VINTAGE Coca Cola COKE METAL SIGN RETRO PLAQUE Kitchen GARAGE BAR PUB MAN CAVEHuis. Klima: : Gemäßigt: Marke: : Kordes, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Brand: : DG Eyewear: Color: : Purple. 67004110 RP8M791 VGA H4ABAA 800102 M81100 810102 TGA00, Lochanzahl: : 5: Bremsscheibenart: : belüftet. Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Snaffle Bits, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 9ct Gold Andralok Open Heart Round Small White CZ Studs Earrings B'Day GIFT BOXSieraden en horloges, Farbe: : gold-Silbern: Marke: : Harley-Davidson, Autotyp: : F20;F21: Autobaujahr: : 09. Hersteller: : No-Name: Einbauposition: : Hinten, Marque: : - Sans marque/Générique -: Produit étranger: : Non. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Disney Frozen Bow Theme Cabochon Gem & pearls flatbacks for decoden crafts #4

Disney Frozen Bow Theme Cabochon Gem & pearls flatbacks for decoden crafts #4, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Cabochons

Telefon

Whatsapp