“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

6 sets Silver Plated Crimp Ends for 3mm to 3.5mm Cord & 12mm Lobster Clasps UK

6 sets Silver Plated Crimp Ends for 3mm to 3.5mm Cord & 12mm Lobster Clasps UKCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Cord Ends , Size: : For Use with 3mm to 3.5mm Cords: Quantity: : 6 sets , Type: : Findings: Colour: : Bright Silver Plated , MPN: : Does Not Apply: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , Material: : Zinc Metal Alloy & Copper: Brand: : Unbranded , EAN: : Does not apply , 。

6 sets Silver Plated Crimp Ends for 3mm to 3.5mm Cord /& 12mm Lobster Clasps UK
6 sets Silver Plated Crimp Ends for 3mm to 3.5mm Cord /& 12mm Lobster Clasps UK
6 sets Silver Plated Crimp Ends for 3mm to 3.5mm Cord /& 12mm Lobster Clasps UK

6 sets Silver Plated Crimp Ends for 3mm to 3.5mm Cord & 12mm Lobster Clasps UK

Stoff Sonderartikel S11.3.2.1, Pack 60 Dovecraft Sweet Paris Plastic Buttons for cards and crafts. Mini or Small Scottish Thistle Reusable Template by CraftStar Thistle Stencil, < Nähfüße SETANGEBOT: 4 Reißverschluß Einnäh Füße für norm u verdeckte RV !, 100 pcs 6 mm gold stardust round acrylic beads. Clear Reflective Glass Beads 3mm 2 Pound Micro,Marble,Craft,Fairy,Sphere,Ball, 20 x 20mm A4 MDF Ducks Laser Cut Embellishments Wooden Craft Shapes Wholesale, 120gsm 20 Sheets A3 Reeves Artists Black Paper Pad, DENMARK COUNTRY FLAG OVAL SHIELD FLAG EMBROIDERED IRON-ON PATCH CREST BADGE. Out Of This World Glow in the dark Dancing Swans Pink. per metre Red organza snow sheer fabric glitter Hearts design 29cm wide. Flying Ace Snoopy Red Barron cotton quilt fabric BTY Peanuts Gang Lt Blue Sky. Craft Pastel Card Wedding Large Love Heart Cardmaking Scrapbook Tablescatter. Picnic Lunch Bag Lemon Fruit Shaped Cooler Bag Insulted Portable Outdoor Travel, 6 PCS BUFFALO HORN TOGGLE SEWING 1 HOLE BUTTONS CRAFT 1 1/2" #T-2298, 2 Biber Spann Betttücher 90x190 bis 100x200 cm MITTEL BLAU B Ware. Hand Crafted Bone Beads 24 Pieces per Pack * 15 x 20 Bone Ring. HAPPINESS IS NOT A DESTINATION WAY OF LIFE Wall Decal Quote Vinyl Art Home. EASY PRO WOODTURNING LATHE BALL TURNING TOOL/ THREAD JIG SPARE TOOLPOST.LED Bulb MiniSun Globe LED Ceiling Pendant Light Shades Lampshades Lighting. Starter Strokes Ken Brown Reusable Lettering Guide Lot 22 Alphabet Fancy Cursive. Cake Topper Beach Chair Umbrella Palm Trees Sand Castle Ring Decoration New. 10 Metres Of Rose Flower Floral Pattern Grey Natural Upholstery Interior Fabric, PERSONALISED SANTAS GOOD LIST CHILDS CERTIFICATE KIDS FATHER CHRISTMAS LETTER, Cotton Hoffman Hand Painted Rainbow Tie Dye Look Fabric Print BTY D758.01, Handmade Personalised Memory Book/ Scrapbook/ Photo Album/ Guest Book A4 Luxury. NEW LOT OF 30 GREEN COLORFUL 7/8 INCH 4 HOLE BUTTONS. Swarovski #1100 Rhinestone Vintage Gold Foiled Fuchsia 1ss /1.1mm REPAIR CRAFT, + pattern 9491 Opal "Relief" 100g 4ply Sock Yarn Bullet,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

6 sets Silver Plated Crimp Ends for 3mm to 3.5mm Cord & 12mm Lobster Clasps UK

Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Color: : Assorted: Main Color: : GILT AB. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Wall Decal, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 9 NEW BloodSport Hunter 350 Arrows Blazer Vanes Precut Inserts Installed 29, Ground Sheet 1-2 man sizeSport en vakantie, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Produkttyp: : Tigerauge Beads / Charms: Metall: : Sterlingsilber, 925 STERLING SILVER MICRO PAVE HEART DANGLING STUD EARRINGS W/ LAB DIAMONDSSieraden en horloges, NEU Ölstandsensor Sensor Ölrestmenge Renault Nissan 1. Year: : 2004-2009: Model: : Astra H Mk5, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Clarks Ladies Georgia Black Soft Leather Loafer Moccasin Wide E Fitting Shoes Kleding en accessoires, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Land Rover Discovery3 Kompressor Luftfederung Ansaug-/Ablasskit LR015303Auto & Motorrad: Teile, Suzuki GSF 1250 S-K8 Bandit (Half Faired) (L/C) (EFI 2008 (1250 CC) - Air FilterAuto. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : LUFTFILTER.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

6 sets Silver Plated Crimp Ends for 3mm to 3.5mm Cord & 12mm Lobster Clasps UK

6 sets Silver Plated Crimp Ends for 3mm to 3.5mm Cord & 12mm Lobster Clasps UK, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Sluithaakjes

Telefon

Whatsapp