“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

JOBY JB01510-BWW GorillaPod 3K Stand Flexible Lightweight Tripod Stand for DSLR

JOBY JB01510-BWW GorillaPod 3K Stand, Flexible Lightweight Tripod Stand for DSLRCameras & Photography, Tripods & Supports, Tripods & Monopods !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 689993786315 , PartNumber: : JB01510: EAN: : 0689993786315 , NumberOfItems: : 1: Brand: : JOBY , Model: : JB01510: MPN: : JB01510 , Manufacturer: : Manfrotto: Binding: : Electronics , Label: : Manfrotto: ReleaseDate: : 2017-10-03 , Color: : Black: Publisher: : Manfrotto , ISBN: : Not Applicable: ProductGroup: : Photography , 。

JOBY JB01510-BWW GorillaPod 3K Stand Flexible Lightweight Tripod Stand for DSLR
JOBY JB01510-BWW GorillaPod 3K Stand Flexible Lightweight Tripod Stand for DSLR
JOBY JB01510-BWW GorillaPod 3K Stand Flexible Lightweight Tripod Stand for DSLR
JOBY JB01510-BWW GorillaPod 3K Stand Flexible Lightweight Tripod Stand for DSLR
JOBY JB01510-BWW GorillaPod 3K Stand Flexible Lightweight Tripod Stand for DSLR

JOBY JB01510-BWW GorillaPod 3K Stand Flexible Lightweight Tripod Stand for DSLR

Tiffen 67mm Neutral Density 0.6 Filter. Long 3m Extension Power Lead Charger Cable Black for Tenvis JPT3815W IP Camera, 58MM Dedicated Lens Hood for Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM as ET-67. 6mm & 8mm Quality Mixed Colour Round Millefiori Beads Flower Pattern 4mm. SanDisk 32GB SD 80MB/s Memory Card For Panasonic SDR-H40 Camcorder. New Rubber Body Thumb Rear Back For Nikon D50 3M Tape & Glue Camera Part, Camera Shoulder Strap/Songway Camera Neck Strap Quick Release Plate/Adjustable. VLIES FOTOTAPETE Regenbogen Muster Pixel TAPETE MURAL 1482FW, 11" Metal Magic Arm Super Clamp for Monitor Flash Camera. New UK Stock Kenko By Hoya 62mm ND8 ND 8 Neutral Density Slim Smart Filter. Kissen Tibetlammfell 40 x 40 cm Smoke Green Fellkissen Tibet Lammfell Mongolisch. Battery for Panasonic NV-GS500EG-S NV-GS27EB-S NV-GS180EG-S VDR-D250EB-S NV-GS25, Focal Reducer Speed Booster adapter Canon FD Lens to Micro 4/3 Camera OM-D E-M1, Blue Age 40 Happy 40th Birthday Party Decoration Male Celebration. Camera Case Shoulder Bag Cover For SONY A6000 A6500 Panasonic Lumix A6300, New Rubber Body Thumb Rear Back For Nikon D800 Repair Replacement Camera Part. Egypt Pyramids And Sphinx Wall Decal, Benjia Photo Albums Self Adhesive Pages Brown 1 Extra Large 30 Sheets. Binoculars for Kids and Adults,10x25 Compact Lightweight Binocular with BAK4 & &. 4 Lunch Servietten Steppe in Südafrika Veldt ganzes Motiv.Replaces EP7640iLK 78-6969-9463-7 3M X50 Lamp, Neoprene Soft Camera Case Pouch For Canon PowerShot G7X MKII SX720HS SX620HS, CASSETTE CASSETTA VASI VASO ATLANTA TELCOM CM.40X12XH12 DECORAZIONI GIARDINO, UK Focus Infinity Lens Adapter Suit For M42 Mount Lens To Nikon D5600 D500 D5. USB Data Sync Cable Lead U-8 for Kodak EasyShare Camera Models Listed Within. Walimex 77mm Macro Close-up Lens Set Pack of 4, Waterproof Shoulder Camera Case For Canon PowerShot G1X MARK II SX540HS SX430IS,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

JOBY JB01510-BWW GorillaPod 3K Stand Flexible Lightweight Tripod Stand for DSLR

Main Colour: : Brown: Material: : High Quality Fabric - very soft & warm. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Bobbie Brooks. Model: : Rovan RC 95069: MPN: : Does Not Apply, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : TFE1165, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. One Piece Roronoa Zoro cosplay costume Kostüm Schwert Tasche sword bag Kleding en accessoires, Peace Sign Silver Tone Pendant Chain Necklace Choker Charm Mens Ladies Boys GirlSieraden en horloges. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. IGNITION HT LEAD SET NGK RC-NE08 9405Auto's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Modell: : LAND: Produkttyp: : Abgasrohr. Antriebswelle: Artikelnummer: : 49-1006, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Country/Region of Manufacture: : United States: Product: : Stencil, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Farbe: : Klar: Produktart: : Glühlampe. First4spares Hose Bend Handle Wand for Miele S-series Vacuum Cleaners Huishoudapparatuur.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

JOBY JB01510-BWW GorillaPod 3K Stand Flexible Lightweight Tripod Stand for DSLR

JOBY JB01510-BWW GorillaPod 3K Stand Flexible Lightweight Tripod Stand for DSLR, Cameras & Photography, Tripods & Supports, Tripods & Monopods

Telefon

Whatsapp