“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Bangle Mandrel Round Steel Triblet Round Shape for jeweller for jewellery

Bangle Mandrel Round Steel Triblet Round Shape for jeweller for jewelleryCrafts, Beads & Jewellery Making, Beading & Jewellery Tools !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : SilverToolShop , EAN: : Does not apply ,

Bangle Mandrel Round Steel Triblet Round Shape for jeweller for jewellery
Bangle Mandrel Round Steel Triblet Round Shape for jeweller for jewellery

Bangle Mandrel Round Steel Triblet Round Shape for jeweller for jewellery

Knitting By Post Breezy Doll Knitting Pattern, Seloky 75 Sets Silvery Chicago Screws Assorted Kit 1/4 3/8 1/2 Inches Screw P..., TOP STRANG 12 mm S20 ECHTE NATUR SCHAUMKORALLE KETTE. Super Soft Bamboo Blend Wadding. Foil Tricot Lame Fabric Metallic Material Costume Dancewear Shiny Wedding Decor, Double Stripe 100% Cotton Poplin Fabric Pale Pink Pale Blue Navy & Mint Green, Winsor & Newton Pennello Per Acquarello Cotman Serie 999 Per Dilavare mops Man. Edelstahl Magnetverschluss Ø 8 mm 25x14mm armband herstellen Tribal ID8, Hofmann Sibiria exclusiv Kopfkissen Federkissen 65x65 cm sibirische Wildgans. Cute Yorkie Bottle Cap Sports Bag Tag Luggage Id Kids Backpack Zipper Pull Charm, CRICUT Days And Dates Cartridge Brand New 2002574 Sealed Charts Calendars Labels. 12W 18W LED Decken Leuchte Badlampe Badleuchte IP44 Bewegungsmelder Sensor Rund. Large Variety to Choose From! Excellent Condition CRICUT SPECIALTY MAGAZINE, Premium von PRO LANA AVELLINO 330 m Wolle Farbe 86-100 g / ca. Jacquard Store Gardine mit Blumen Motiv in weiß, BLB114 Snap On Roller Foot will fit Most Makes Models of Sewing Machines, Stitched Oval circle diamond or octagon frame die cut card toppers. 24 Edible cake toppers decorations medical Doctor Nurse hospital Emergency ND2. Dance Romance Ladies Gentlemen Roses Cotton Fabric SPX #25096-24"X44" PANEL, DecoFabric Glow In The Dark Marker Orange.Genuine OEM Kawasaki COIL-IGNITIONNO1 Part# 21121-0729. 1000 Clear Crystal Flat Back Rhinestones Gems Diamand Nail Art Crafts 1.5-6mm. 100mm/4" Cotton Broderie Anglaise Gathered Lace X 1 Metre *FREE 1ST CLASS*, Crystal Katana Mixed Media Dual-ended Pick-up & Glue Tool, Christmas Snowflakes Red Cotton Fabric Studio E Polar Bear Pirouette By The Yard. 9 Styles Gingham and Tartan Ribbon 15mm Costume Hair Bow Chair Tie Craft Sewing. Prym 11 mm Eyelets and Washers Brass Silver Pack of 15. Blue Prints Swing set Detailed Plans To Build Kids Play Set Slide Playhouse. Mccalls Men's Lined Vest Tie In Two Lengths And Bow Tie Shirt.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Bangle Mandrel Round Steel Triblet Round Shape for jeweller for jewellery

Exact Colour: : Deep Ocean: Style: : Graphic Tee. Masonic Logo /Round Formal Studs and Cufflinks SetKleding en accessoires, Sleeve Length: : Short Sleeve: Size Type: : Regular, Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No. Country of Manufacture: : United States: Style: : Graphic Tee, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Fit: : Regular Fit: Sleeve Length: : Short Sleeve, Herstellernummer: : Nicht zutreffend: Stil: : lange Geldbörse, Brand: : Winita Yeezzi: Neckline: : Crew Neck, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, New Official Marc Marquez 93 Red T-Shirt - MMMTS 156307Kleding en accessoires, Petite 24/7 Stretch Boot Cut Fly Front Pants Size 8 White Kleding en accessoires, Muster: : Unifarben: Marke: : US Polo Assn. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes. Main Colour: : White: Set Size: : 1. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Main Colour: : birch: Theme: : Wedding, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, african american Chef Cook baker christmas cards uniqueHuis, Alle definities van de staat bekijken : Präzise Farbe: : Weiß. Wild Animal Prints 54"x78" EZ On Shower Curtain with Built-In Hooks SCEZ-ST/WERHuis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Bangle Mandrel Round Steel Triblet Round Shape for jeweller for jewellery

Bangle Mandrel Round Steel Triblet Round Shape for jeweller for jewellery, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Sieraden maken: gereedschap, Starterssets

Telefon

Whatsapp