“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Green stripe 15mm washi tape gift wrap scrapbooking 5M

Green stripe 15mm washi tape / 5M / scrapbooking / gift wrapCrafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Adhesives & Tape !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Type: : Washi tape: MPN: : Does Not Apply , UPC: : Does not apply ,

Green stripe 15mm washi tape gift wrap scrapbooking 5M
Green stripe 15mm washi tape gift wrap scrapbooking 5M
Green stripe 15mm washi tape gift wrap scrapbooking 5M

Green stripe 15mm washi tape gift wrap scrapbooking 5M

CANVAS TOTE KIMBERBELL BLANKS 1, Qty 142 Pieces Gold Round 20 gauge Jump Rings 6mm. Harris Tweed Lilac check 100% wool pieces mixture under 2kg patchwork crafts, Nähmaschinenkoffer/Tasche f d Nähmaschine B470 x H360 x T230 mm schwarz #2145, I am IronMan ATAT embroidered patch w velcro backing. Nassklebeband hohe Klebekraft ########### Breite 30mm Länge 200m Kraftpapier, Glänzender Dekostoff 246cm breit Stoff für Vorhang Gardine Designer Meterware. Printed Viscose Dress Fabric Material Leaves On Daisies Olive 142cm 56" Clothing. If Dad Cant Fix It No One Can 3mm MDF Wooden Craft Blank Plinth Fathers Day. Prismacolor Premier Metallic Markers Gold Fine Fine Gold, 200 Vintage Glass Flower Beads Aqua Blue 8mm Glass Hexagon 5 sided BIN Last 1s!. 12 wholesale lead free pewter celtic knot pendants 4005. 14" METAL Zippers; Coats & Clark F21; many colors, Osborne #266 Sewing Palm Left and Right. WOODEN NEPHEW SHAPES gift tag art craft card make scrapbook embellishment words. Atlanta Thrashers 4" x 3.5" Sew Ironed On Badge Embroidery Applique Patch. LIGHTWEIGHT STRETCH VOILE JERSEY-GREY-DRESS FABRIC-FREE P&P.Impression Obsession Mini Ghosts Craft Die, fuer SONY Alpha SLT-A55VL Kamera Akku inkl. Chip. Printed Cotton Quilting Craft Sewing Fabric Fat Quarter Pink Fronds. Movo AF Chrome Reverse Mount Macro Lens Converter for Canon EOS DSLR Cameras. MYLAR STENCIL Shabby Chic FRENCH VINTAGE Craft Art 125/190 micron A3/A4/A5 132, Mauerkasten Ø125 Dunstabzug Teleskop Rohr LamellenVerschlussklappe MKWSKQLW125, CONSECUTIVE SHEETS OF EUROPEAN BURR WALNUT VENEER 19 X 29 cm EU #217 MARQUETRY, Anneaux ovale boucles Laiton argent Lot de 10, 10 yards Black White HOUNDSTOOTH Alabama Crimson Tide foldover elastic FOE 5/8", DAISIES REDUCED CUTTLEBUG embossing folder.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Green stripe 15mm washi tape gift wrap scrapbooking 5M

zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Herstellernummer: : 15300: Produktart: : Sender & Empfänger Set, Bundle Listing: : Yes: Fuel Source: : Electric. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, 608LLB Enduro Bicycle Ball Bearing Abec3 8x22x7mmSport en vakantie. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, MPN: : SACHA-34: Fastening: : Buckle. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unique gifts on the web, Ärmelart: : Kurzarm: Farbe: : Schwarz. Opmerkingen van verkoper: “DEBRANDED LABELLING REPLACED WITH FACTORY LABELS Please note all tags and labels have been removed to prevent store returns, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Brand: : Wezmoto. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Herstellernummer: : 31815041: Produktgruppe: : Scheibenreinigung. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, HAUPTBREMSZYLINDER RADBREMSZYLINDER BREMSEN, Alle definities van de staat bekijken : Type: : PARTY SUPPLIES, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Surface Finish: : Glossy: Material: : 18/10 Stainless Steel. Staat:: Nieuw: Overige (zie details): Een nieuw, Grade: : Ungraded: Card Manufacturer: : In the Game (ITG).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Green stripe 15mm washi tape gift wrap scrapbooking 5M

Green stripe 15mm washi tape gift wrap scrapbooking 5M, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Lijm, tape, Overig

Telefon

Whatsapp