“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Knopf Knöpfe 20 stück hellgrau schillernd knöpfe 22,5 mm groß #285#

Knopf Knöpfe 20 stück hellgrau schillernd knöpfe 22,5 mm groß #285# Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Kunststoff , Marke: : Markenlos: Produktart: : 4-Loch-Knopf , Farbe: : hellgrau schillernd: EAN: : Nicht zutreffend , 。

Knopf Knöpfe 20 stück hellgrau schillernd   knöpfe 22,5 mm groß  #285#
Knopf Knöpfe 20 stück hellgrau schillernd   knöpfe 22,5 mm groß  #285#
Knopf Knöpfe 20 stück hellgrau schillernd   knöpfe 22,5 mm groß  #285#
Knopf Knöpfe 20 stück hellgrau schillernd   knöpfe 22,5 mm groß  #285#

Knopf Knöpfe 20 stück hellgrau schillernd knöpfe 22,5 mm groß #285#

US Army Embroidered Iron On Patch Military OD Green Olive Drab 216-E. I LOVE YOU TO THE MOON AND BACK CLIPON,BAIL,FOR HUSBAND,WIFE,MR,MRS.COUPLES. PREMIUM MERINO WOOL YARN undyed 100% Pure Super Soft Fingering Weight 1 LB, Baby Pink Cotton French Terry Knit Fabric by the Yard 5/15, 3 Yards Latest Indian White Pearl bead Silver Kinari Border Ribbon Trim Lace. Firefighter Patches We Fight What You Fear Skull Patch. Youth DMC Top This Yarn-Team Colors Blue/White. Outdoor Stoff in beige leichter Softshell wasserdicht Regenjacke Meterware Tolko, 1/4"-3/8" Converter Threaded Screw Adapter Mount Set Camera/Tripod/Monopod Lot 7. AB RHINESTONE BEADED TRI CIRCLE APPLIQUE 0209-A. KING SIZE FITTED VALANCE SHEET WILLOW GREEN 180 THREAD COUNT PERCALE POLY COTTON, KNITTING PATTERN Ladies Cable Swing Cardigan Wide 3/4 Sleeved Rowan Aran PATTERN, HandMade DELUXE Hanging Plaque " Please Remove Your Shoes " Gift Home Love Sign. ALEXANDER HENRY COTTON FABRIC-FRIDA LA CATRINA MEXICAN ARTIST FRIDA KAHLO-1 yard, 2 PKG Disney Princesses 4 Favor Boxes-Total 8 Boxes-Free Shipping-Hallmark-New. 2600we 10 robuste perlmutt weiße Blusen Kunststoff Knöpfe in Tablettenform, Snowflakes and Hearts Winter Wedding & Envelopes SAVE THE DATE CARDS.Leisure Arts Cross Stitch Pattern Scripture Bread Cloths Religious Noah 221. NEW 3 ROUND MICROWAVE PLATE DISH 25.5 cm COVERS CLEAR PLASTIC.AND VENTS & HANDLE. Malibu Chambray Blue Cotton 140cm wide Curtain/Craft/Upholstery Fabric, Multicoloured One Size Safta Girls' 611973232 Kids' Luggage. Jalie Running Tights Leggings & Shorts Women & Girls Sewing Pattern 3462 Cora. 20 love sewing machine embroidery Designs Collection USB & CD, Floral 100% cotton fabric sold by the meter 63" super width 1709042, Industrial Sewing Machines Dished Quilting Foot High Shank #QS1, 126584 Froschin Edit Infinity CRplus Infinity X Airbrush Pistole Meinrad M,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Knopf Knöpfe 20 stück hellgrau schillernd knöpfe 22,5 mm groß #285#

Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, MPN: : 20791803: Strap Style: : Normal Strap, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Designklassiker: : Aktuelles Design: Herstellernummer: : 2086. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Mattel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Item Type: : Dresses: Modified Item: : No, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : LST. Artikelnummer: : 532 0320 10: Breite [mm]: : 30, Referenznummer(n) OE: : FIAT: 7674701: Produkttyp: : Querlenker. Lenkkopflager (Kegelrollenlager) Honda CR 250 R ME03 *NEU*Auto. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Main Stone: : Rhinestone: Type: : Bar/Barbell. Size Type: : Regular: Model: : 7690W2.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Knopf Knöpfe 20 stück hellgrau schillernd knöpfe 22,5 mm groß #285#

Knopf Knöpfe 20 stück hellgrau schillernd knöpfe 22,5 mm groß #285#, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Knopen

Telefon

Whatsapp