“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Socken Söckchen im 3er Pack Tom & Jerry Baby Strümpfe Gr 13/15 oder 16/18

Tom & Jerry Baby Strümpfe * im 3er Pack * Gr. 13/15 oder 16/18 * Socken SöckchenBaby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Tom & Jerry , Material: : 77% Baumwolle, 21% POLYAMIDE, 2% ELASTANE: Farbe: : Lila , Produktart: : Socken: Muster: : Tom & Jerry ,

Socken Söckchen im 3er Pack Tom /& Jerry Baby Strümpfe Gr 13//15 oder 16//18
Socken Söckchen im 3er Pack Tom /& Jerry Baby Strümpfe Gr 13//15 oder 16//18
Socken Söckchen im 3er Pack Tom /& Jerry Baby Strümpfe Gr 13//15 oder 16//18
Socken Söckchen im 3er Pack Tom /& Jerry Baby Strümpfe Gr 13//15 oder 16//18

Socken Söckchen im 3er Pack Tom & Jerry Baby Strümpfe Gr 13/15 oder 16/18

Babies Gift Exeter Future Chiefs Star Personalised Rugby Babygrow Kids. Personalised Embroidered Baby Bib I HEART/LOVE MY RELATIVE Novelty Unique Gift, Pentagramme Tampon Encreur Bloc Impression Bois Sculpté GM-2407, Childrens Apparel U.S Toddler Girls Ruffle Flyaway US Polo Assn. 50/56 Wolke silber Gr Alvi Baby Mäxchen Das Original 3-tlg, Pack of 30 ~ Pink Glass Leaf Beads, Disney Store Toy Story Jessie Cowgirl Baby Costume Boots Shoes 6 12 18 24 Months. New Handmade Yellow and Green Floral Baby Sun Bonnet. New Oracal ORAMASK 813 Stencil Film 12 Inch x 6 Foot Roll Free Ship, Digital LCD Non-Contact Body Thermometer IR Infrared Laser Forehead Temp Gun, Inktastic Fiesta With Sombrero Taco Cactus Lime Red Pepper And Men's Tank Top De, RETRO CARS HISTORICAL AUTO ROUTE 66 COLOR BLACK COTTON FABRIC 16 1/2 INCH SCRAP, Future CEO Sippy Cup. Girls Dress Outfit Kids Baby Occasion Party Wedding Formal Navy Short Sleeve, Set of 3 pcs Rubber Base Pan Rests Replacement Part for NuWave Pro Infrared Oven, Baby Plush Blanket Security Nautical Whale Ocean Beach Girl Boy Gift Soft New. Future Butcher Baby Grow Funny Gift Novelty Humour Birthday, Kühlschrankmagnet Sprüche Spruch Schilder Magnet Ich beginne meine Diät immer, Icandy Handle Bar Repairing Kit.. Nursing Stroller Little Leo Prem 5-1 Baby Car Seat Cover or High Chair Cover.Don't Worry Wooden Engraved Plaque Little Birds by Bob Marley Lyrics. Ex Angel & Rocket 4 Piece baby Boys Romper Set Grey NB 0 3 6 9 Month RRP £38.00, Baby Bottle Warmer Steam Sterilizer Food Breastmilk Heater Fast Milk Warmer, 100 Pack Free Shipping 5" Spring Lilac Qualatex Balloons, UNISEX SPF50 Kaiko UV Protector SPF 50+swimming top yellow size 1-2 Years, ALL TEATS,SIZES & COLOURS PINK FOOTPRINTS PERSONALISED DUMMY PACIFIER SOOTHER. Special Friend Inspired Words Greeting Card Blank Inside, Newborn Baby Girls Bunny 7 Piece Layette Clothing Gift Set inc Toy 3-6 Months. Pushchair Pram Buggy Baby Stroller Lightweight Foldable Waterproof UK QT-HBS723,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Socken Söckchen im 3er Pack Tom & Jerry Baby Strümpfe Gr 13/15 oder 16/18

zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Colore principale: : Bianco. Shipping Weight: : 440 g: Item Weight: : 440 g. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Type: : Headset - Threadless - *CAMPY SPEC INTEGRATED, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Type: : Panel Filter (Rectangle): Reference OE/OEM Number: : Washable. SATZ ZIMMERMANN BREMSBELÄGE BREMSKLÖTZE VORNE OPEL CORSA C AB 00- in Auto, Spiralfeder: Herstellernummer: : 37-133757, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Mil-Tec Holländische Isomatte mit Gurt Grau 180x50cm Iso-Matte CampingmatteSport en vakantie, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United States, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Länge [mm]: : 880 mm: EAN: : 4250032555030, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Weight: : 79 hundredths-pounds: EAN: : 0657008891057. Qualatex 11'' (28cm) Clear Just Married Butterflies Printed Latex BalloonsHuis, Alle definities van de staat bekijken : ItemId: : 202276053867. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Newgardenstore. Alle definities van de staat bekijken : Aspect: : Mat, carte d'envoi Gravure ancienne coloriée au pochoir c, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Socken Söckchen im 3er Pack Tom & Jerry Baby Strümpfe Gr 13/15 oder 16/18

Socken Söckchen im 3er Pack Tom & Jerry Baby Strümpfe Gr 13/15 oder 16/18, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Sokken en maillots

Telefon

Whatsapp