“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Jewellers Stone Claw Setting Collet making jig kit

Jewellers Stone Claw Setting Collet making jig kitCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Bundle Listing: : No , MPN: : Does Not Apply: Brand: : Unbranded , Country/Region of Manufacture: : India: EAN: : Does not apply ,

Jewellers Stone Claw Setting Collet making jig kit
Jewellers Stone Claw Setting Collet making jig kit
Jewellers Stone Claw Setting Collet making jig kit
Jewellers Stone Claw Setting Collet making jig kit

Jewellers Stone Claw Setting Collet making jig kit

Klippverschluss 6 Verschlüsse in antik Kupfer. PFERD KLAMMER BÜROKLAMMER ROSS PONY PAPIER BASTELN. Creatively Yours Zipper Pouch pattern by Sweet Jane's~ 2.5" Squares or scraps, Luxury Wire Edged Ribbon AUTUMN HARVEST TERRACOTTA Burlap Linen 'style'. 10 Pcs Mixed Printing Design Wooden Beads Hair Jewelry for DIY. Blue/Black 62x90 NEW Star Wars Classic Characters Plush Bed Blanket. MARTHA STEWART SPIDERS AND ANTS FLOCKED STICKERS NEW A10327, Butterfly paris design.-78 4single paper decoupage napkins, New Liown 28" Adjustable Christmas Wreath With Taper Candle Holder 36095, 120 Single Cap Rivets Set Tubular Studs Fixing Tool Kit For Leather Silver/ Gold, Lawn Fawn Lawn Cuts Cutting Die FLOWER HILLSIDE POP-UP ADD-ON ~ 3D Cards ~LF1369. RACE CAR CAKE TOPPER PERSONALISED EDIBLE PRINTED ICING FORMULA ONE RACING. 3 X Uni White Paint Marker Oil Based Opaque Pen Stone Metal Glass Wood Plastic. Simplicity Costume Pattern 3677 Misses Pirate Outfits ~Steampunk~ Andrea Schewe. 5 O'clock Parrot Summer House Flag Tropical Beach Humor 28" x 40" Briarwood Lane, 90cm wide FREE Delivery various lengths Vilene Decovil Fusible Interlining, Counted Cross Stitch Pattern Twitt Twoo, YKK Reißverschluss Nahtverdeckt 60cm türkis 549, Knopf Knöpfe 10 stück elfenbein gold knöpfe 22,5 mm groß #768#, Lacy Pink Soft Red Crocheted Doily Cotton Lace Print BTY From Closed Quilt Shop.Bright Coloured Non-Slip Bath Mats Kids Set of 8 Flower Anti Slip Bath Pads, Multi-Rainbow Premier Yarns Home Cotton Yarn, Embroidery DIY Trim Blossom Wedding Gown Motif Bridal Dress Lace Applique 1 Pair. Gold Its My Birthday Metal Headband Tiara, Fat Quarter Lantern Festival Parasols Cotton Quilting Fabric. 50pc Raw Brass Nautical Tropical Fish Charms 4174. 3x Zuckerstreuer aus Glas mit Edelstahlverschluss Zucker-Streuer 12 cm x Ø 7 cm. PAPILLON ** 6 x 8 cm ** couleur au choix ÉCUSSON PATCH SEQUIN thermocollant. 40 pièces Outils de sculpture modelage argile Accessoires de poterie pâte FIMO. 2 cuttings scions Golden Delicious Apple tree plant rooting grafting 5.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Jewellers Stone Claw Setting Collet making jig kit

Fütterungsdicke: : leicht gefüttert: Genaue Absatzhöhe: : 7 cm, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Magical Christmas Washi Tape 15mm x 8 m Dovecraft Traditional Red PatternedCreatieve hobby's, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : MTH, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Schmuck- & Motivkerze, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Urban Bike - Fixed Gear: Brand: : HWBIKEPARTSEXPRESS. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Renaissance Vest Ladies Pirate Wench Reversible Rayon Laced Front Costume Vest Kleding en accessoires, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Marque: : safirmes: Numéro de pièce fabricant: : 59 2018 F4 FULL BLACK. Marke: : Black Pistol: Farbe: : Schwarz. Main Colour: : Blues and Greens: Theme: : Animals & Insects, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Elring. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. SiteWideCondition: : New: Length/Amount: : Panel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Jewellers Stone Claw Setting Collet making jig kit

Jewellers Stone Claw Setting Collet making jig kit, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Overig

Telefon

Whatsapp