“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Geprägte Libellen-Perlen in Rose Patina m.Goldfinish Buttonform 23mm 3Stk.

Geprägte Libellen-Perlen in Rose Patina m.Goldfinish- Buttonform- 23mm- 3Stk.-Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Glas , Form: : Button: Herstellungsland und -region: : Tschechische Republik , Größe: : 23mm: Stil: : Tschechisch/ Böhmisch , Farbe: : Rose Travertine Gold: Oberfläche: : m.Goldfinish , Stückzahl: : 3: Material: : Glas , Verkaufsform: : 3er-Set: EAN: : Nicht zutreffend , 。

Geprägte Libellen-Perlen in Rose Patina m.Goldfinish Buttonform 23mm 3Stk.
Geprägte Libellen-Perlen in Rose Patina m.Goldfinish Buttonform 23mm 3Stk.
Geprägte Libellen-Perlen in Rose Patina m.Goldfinish Buttonform 23mm 3Stk.
Geprägte Libellen-Perlen in Rose Patina m.Goldfinish Buttonform 23mm 3Stk.
Geprägte Libellen-Perlen in Rose Patina m.Goldfinish Buttonform 23mm 3Stk.

Geprägte Libellen-Perlen in Rose Patina m.Goldfinish Buttonform 23mm 3Stk.

Concealed Invisible Zipper Presser Foot for Singer. ☻ Stoff BW Jersey Retro Kreise Eier Druck rosa nude weiß pink ☻. D13-4-10E Baby Lock Doppelfaltschrägbinder mit Führungsrechen 36 mm / 10 mm. Pyrite Round Beads 4mm Pale Gold 12 Pcs Gemstones DIY Jewellery Making Crafts. Taupe Grey 140cm wide Art Deco Damask Rhombus Diamond Fabric Floral Curtain, New Fujifilm FinePix A-Series Digital Soft Camera Case For A400/A500/A820/A920, 1.5 Mm Real Leather Cord Black And Brown 10 Meters 5 Meters Of Each, Stoff Meterware Baumwolle mint grün petrol Pfau Popeline Kleiderstoff Hemd Bluse. John Cena Wrestler Mural Decal Vinyl Art Bedroom Kids 2 WWE Wall Art Sticker. Honeycomb Bee Charms Antiqued Silver Plated Bee Pendants SC0083669-2/4/8PCs. LED 3,5-4,5Volt Birnchen für E5.5 Fassungen 2 Stück NEU, NIP RED NOTEBOOK 3.25 X 3.75 DELUXE CUTS LASER DIECUTS SCHOOL PAPER. pot scrubbers,dish scrubbies,you choose colors 6 Nylon Net Scrubbies. Zauberball Stärke 6 Schoppel Wolle Schokoladenseite, Tecomec Hydraulic Assembly Super Jolly K00200319 replaces Oregon 620-120 546950, 10pcs Snowflake Wooden Shapes Christmas Ornaments X-mas Tree Hanging Decoration. 450g PASTEL BLUE SAND FOR ART & CRAFT PROJECTS. Daimond Painting 5D Zodiac Twelve Constellations 3D Diamond.Alaska Patch State US Iron On Embroidered Badge, I love you heart shaped patch 3 patches Iron on sew on. BREVILLE VIN067 IR72 ANTI SCALE STEAM IRON CARTRIDGE FILTER GENUINE PART, high detail airbrush stencil the king free uk postage. Octopus Pattern Tapestry Wall Hanging Psychedlic Tapestry Art Dorm Wall Blankets. 4-Inch Wide Black Heavy Knit Stretch ELASTIC price per 1 Yard by LASTIC. Birthday candles 3/8" wide grosgrain ribbon the listing is for 5 yards, FREE SHIPPING USA 100 SETS SIZE 20-1/2" SHIRTING GRIPPER SNAPS, 250g green lacquered Florists Thin Stub Wire 20 Gauge CHOICE OF LENGTH!, BOBBINS 20,50,100 ct Metal Elna 1000 Necchi 543 Mirella Pfaff 1200 Grand Quilt,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Geprägte Libellen-Perlen in Rose Patina m.Goldfinish Buttonform 23mm 3Stk.

Mario Serrani Women's Maxi Dress VarietyKleding en accessoires, Sleeve Length: : Short Sleeve: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, Alle definities van de staat bekijken : Size: : Finished Card: 5. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, ELICA IN NYLON 9X10 AVIOMODELLI COMPOSITE PROPELLERS APC C-2 229X254 LP 09010Speelgoed en spellen, Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tropische Blüten Pflanze exotische seltene Sämereien Blumen Saatgut SONNENTAUGarten & Terrasse, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 549037, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Placement on Vehicle: : Front: Width (mm): : 49. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Stubben Golden Wings Gag BitSport en vakantie. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : Unknown. Vorne: Referenznummer(n) OE: : Bosch Wischer VW: 2H1955425A. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 10 x Pink Green Flamingo Cabochons Glass Dome SealsCreatieve hobby's. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Geprägte Libellen-Perlen in Rose Patina m.Goldfinish Buttonform 23mm 3Stk.

Geprägte Libellen-Perlen in Rose Patina m.Goldfinish Buttonform 23mm 3Stk., Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp