“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Free Shipping 20 Lbs for $27.99 Molding Plaster 15 min Set

Molding Plaster - 15 min Set - 20 Lbs for $27.99- Free Shipping Crafts, Sculpting, Molding & Ceramics, Ceramics & Pottery !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply , Brand: : Plaster Guys: UPC: : Does not apply , 。

Free Shipping 20 Lbs for $27.99 Molding Plaster 15 min Set
Free Shipping 20 Lbs for $27.99 Molding Plaster 15 min Set

Free Shipping 20 Lbs for $27.99 Molding Plaster 15 min Set

Pinselmatte Bambus für Öl Acryl Aquarell Künstlerpinsel 6er Set in Pinseltasche. Self-striping 100% Wool Yarn 100g Magic Wool Deluxe Red Green Purple Kuka 34502. Universal Black Paint Marker Oil Based Waterproof Pen Wood Glass Plastic Tyre G, L1-15 4 MM CHINA JADE WÜRFEL STRANG MATT GERADE GEBOHRT, Dentelle broderie anglaise blanche 100% coton 90 mm 9 cm Tarif dégressif Neuf. Silver Texas State Seal TX Star Western Horse Saddle Hat Belt Screw Back Concho, bb-8 star wars robot BB8 patch Star Wars Patch robot patch. unassembled 20 x Bee die cuts **FREE UK POSTAGE**. 2 x 10cm Las Palmas Spain Vinyl Sticker Laptop Travel Luggage Canaries #9870. TISSU 100% COTON 70 x 55 cms. Pro 2 LED camera light for Sony AX1 Z100 FS100 FS100U FS700 FS700UK PD170 PD150, Free 1-10Yard 1'' 25MM butterfly Printed Grosgrain Ribbon Hair Bow Sewing Ribbon, RUBINETTO DI INTERVENTO F 5/16 X 5/16 M SAE, Orchidea Stamped Cross Stitch Card Kit Winter Night. Multiple Patterns & Sizes ebn370 Decal Sticker Hibiscus Flower Tropical. 50 Assorted Dolphin Cat Moon Face Tibetan Silver Charms 12-21mm. BIOLEDEX TEMA LED Birne E27 3W 250Lm Warmweiss B27-03C1-628.20x Cotton finger guard cots elastic avoid finger prints clean polish craft tool, Blue Happy 8th Birthday Foil Party Banner DecorationStars Holographic Age 8, 10-20 cm #5 NYLON ZIPS PULLER SEWING FASTENER CLOSED 6 COLOURS*, Childrens Kids Boys Son Nephew Grandson Personalised Birthday Card Roblox, Fiskars 2-in-1 Circle Border Punch Victorian New & Sealed Card Making Scrapbook. Stainless Steel YAMAHA TUNING FORKS Wall clock silent quartz movement Garage, Starfish blue white jersey fabric single jersey 95/5 Stoff knit fabric '60'. 0,5 m Stoff Baumwolle ♥ Ökotex ♥ Blättchen grün ♥ Blumen Trachten Dirndl, for Decoupage 4x Paper Napkins Party Vintage Rose. RIB CUFF CABLE BEANIE HAT KNITTING PATTERN PRINTED KNITTING INSTRUCTIONS.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Free Shipping 20 Lbs for $27.99 Molding Plaster 15 min Set

De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, GUESS DONNA STIVALE TRONCHETTO ALLA CAVIGLIA INVERNALE CAMOSCIO ART, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, "VETERANS DAY" Iron On Patch PatrioticEagle Symbol Holiday MilitaryCreatieve hobby's, Recommended Age Range: : 5+: LEGO Theme: : City. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Marca: : BlancatoGP: Prodotto: : Controller parametrico per la temperatura, Pooh Bear Chocolate Lollipop Candy Mold #138 - NEWHuis. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Bundle Listing: : Yes: Type: : Momento. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, LEGALIZE LSD T SHIRT TOP WOMENS FUNNY HIPSTER FASHION WEED GRUNGE GOTH S M L XLKleding en accessoires, 5 / 10 / 15 x MENS BONDS UNDERWEAR Assorted Hipster Briefs Underwear Wide SALEKleding en accessoires, Thin Rose Gold Hoop Earrings Extra Large Rose Gold Tone Hoops Plain Circle HoopSieraden en horloges, Länge [mm]: : 290: Ergänzungsartikel: : mit Zubehör, 12 Pairs Delta Plus Venitex VE509 TOUTRAVO 509 Black Neoprene Chemical GlovesProfessioneel materiaal. AIR VENT NAV MOUNT HOLDER FOR Garmin Nuvi 55 55LM 55LMT 56 56LM 56LMT 57 57LM UKAuto, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Faux Suede Womens High Heel Zip Pointy Toe Fashion Ankle Boots Shoes Stilettos Kleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, Produktgruppe: : Radaufhängung: Lieferumfang: : 1x Trag-/Führungsgelenk. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Sealey VS705 CVJ Boot Installation ToolAuto's, Alle definities van de staat bekijken : Index: : CT 915, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Free Shipping 20 Lbs for $27.99 Molding Plaster 15 min Set

Free Shipping 20 Lbs for $27.99 Molding Plaster 15 min Set, Creatieve hobby's, Beeldhouwen, keramiek, Keramiek, aardewerk, Gietkits, gietvormen

Telefon

Whatsapp