“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

10 Verbinder Holz "HAHNDMADE" Herz 4 Löcher 64x17 mm Braun Nähen Basteln Tilda

10 Verbinder Holz "HAHNDMADE" Herz 4 Löcher 64x17 mm Braun Nähen Basteln TildaCreatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Knopfart: : Holzknöpfe , Produktart: : Vierlochknopf: Form: : Viereck , Material: : Holz: Marke: : Markenlos , Farbe: : Braun: EAN: : Nicht zutreffend ,

10 Verbinder Holz /"HAHNDMADE/" Herz 4 Löcher 64x17 mm Braun Nähen Basteln Tilda
10 Verbinder Holz /"HAHNDMADE/" Herz 4 Löcher 64x17 mm Braun Nähen Basteln Tilda
10 Verbinder Holz /"HAHNDMADE/" Herz 4 Löcher 64x17 mm Braun Nähen Basteln Tilda
10 Verbinder Holz /"HAHNDMADE/" Herz 4 Löcher 64x17 mm Braun Nähen Basteln Tilda

10 Verbinder Holz "HAHNDMADE" Herz 4 Löcher 64x17 mm Braun Nähen Basteln Tilda

bonus Harder and Steenbeck ULTRA 0.2mm Gravity Feed Double Action Airbrush. Red Heart Team Spirit Yarn 5 oz 236 Yards Color Assortment, 45 Natürliche Streifen Achat Perlen Rund Indische Grün 8mm Edelsteine DIY G725#3. Infant Girls 5 Pack Assorted Nautica Bodysuits Size 0/3 Months 6/9 Months. SEWING PATTERN SALE MAKE GIRL SUMMER DRESS~SUNDRESS CLOTHES SIZE 3~5 OR 6~8, Reflective Valknut Triangle Symbol Nordic Viking iron on Patch, Mrs Grossman's SCRAP Metal Rusty Door ABC Alphabet Scrapbook Stickers 3 Sheets!. Christmas Wall Display Board Border Corrugated Cardboard Roll Edging 3 Pack. M&S Textiles Australia Brown Kangaroo Cotton Fabric. House of Crafts Flower Press Kit, The Paper Boutique Dawn Chorus 12" x 12" Decorative Paper Pad 150gsm. Ampersand Museum Series Aquabord 1/8" Flat 8x10", Dark Horse Yarns Rhapsody #157 Turquoise & Green 100% Merino Wool Yarn 100g 205y. Cute NUTS ABOUT YOU Squirrel Plastic Canvas Kit Design Works. 11/0 Japanese seed beads Steel Grey Lined Transparent Glass seed Beads 28grams. Vintage Antique looking White Lace 40mm Wedding Trim Bridal Shabby sewing. Iowa State Red/Gold Inlace Acrylester 1 pc Pen Blank 5/8"x4" 104. NEW UNIQUE BMW NEW LOGO EMBROIDERED PATCH iron-on QUALITY ITEM L, Craft Emotions A5 Mask ROMANTIC PROVENCE Embossing Stencil Cardmaking. 6 meters Blue Leather Cord soft Suede Lace velvet Thread DIY Bracelet findings.Dekostoff Baumwollstoff Dschungel Palmenblätter rot weiß grün orange 1,6m Breite, KEY STENCIL KEYS STENCILS TEMPLATE ART CRAFT BACKGROUND PAINT NEW 6" X 6" BY TCW, Beadsmith Wire Twister Artistic Wire Twist Tool. Verithin Pencil 756 Dark Umber, Blank MDF Freestanding Dinosaur 18mm MDF Craft shape. DIVERSE BERGKRISTALL SPITZEN OBEN GEBOHRT ORIGINALFOTO, Gutermann Sew-All Thread 273 Yards-Grass Green.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

10 Verbinder Holz "HAHNDMADE" Herz 4 Löcher 64x17 mm Braun Nähen Basteln Tilda

46/90D- Q7015 - 955039Kleding en accessoires. Produktlinie: : printed Shirts: Muster: : Unifarben. MPN: : Does Not Apply: Type: : CHASER, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Pattern: : Floral: Brand: : Pavilion. UPC: : Does not apply: To Fit: : Camcorder, Staat:: Nieuw: Overige (zie details): Een nieuw, Bait Type: : Topwater: Brand: : Rapala, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Prüfzeichen: : E1 90R-011045/212: Artikelnummer: : 03, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Theme: : Wedding: Country/Region of Manufacture: : China, Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt, JT Sprocket 39T (39 Tooth) 525 Pitch SCM420 Chromoly Steel Alloy JTR1489-39Auto. Model: : 72-756: Interchange Part Number: : 5715-4 / 4218 / 72-756. Color Temperature: : Bright White/Cool White (3500K - 4100K): Non-Domestic Product: : No, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

10 Verbinder Holz "HAHNDMADE" Herz 4 Löcher 64x17 mm Braun Nähen Basteln Tilda

10 Verbinder Holz "HAHNDMADE" Herz 4 Löcher 64x17 mm Braun Nähen Basteln Tilda, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Knopen

Telefon

Whatsapp