“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Medela 16 mm Contact Nipple Shields with Case Small 16mm nipple shield

Medela 16 mm Contact Nipple Shields with Case Small, 16mm nipple shieldBaby, Baby Feeding, Breastfeeding/Nursing !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : ReleaseDate: : 2010-04-22 , Label: : Medela: Publisher: : Medela , ISBN: : Not Applicable: ProductTypeSubcategory: : 7501530 , MPN: : 200.1625: ProductGroup: : Baby Product , Brand: : MEDELA: PartNumber: : 200.1625 , UPC: : 696392401275: Model: : 200.1625 , EAN: : 0696392401275: Manufacturer: : Medela , Binding: : Baby Product , 。

Medela 16 mm Contact Nipple Shields with Case Small 16mm nipple shield
Medela 16 mm Contact Nipple Shields with Case Small 16mm nipple shield
Medela 16 mm Contact Nipple Shields with Case Small 16mm nipple shield
Medela 16 mm Contact Nipple Shields with Case Small 16mm nipple shield

Medela 16 mm Contact Nipple Shields with Case Small 16mm nipple shield

New Pink Baby Princess Girls Dress Christening Lace Wedding Party Kids Clothes. BABY GIRLS BEAUTIFUL PINK FRILLY SATIN THREAD & RIBBON PRAM SET PRAMSET. Einladung zur Hochzeit 496 Silber Nr Stickerbogen, Children's Toddler Harness Safety Strap Adjustable Wrist Link Walking Arm Rein. NEW Pink TODDLER John Deere Cowgirl Sweatshirt Sizes 2T, PS1 5pcs tibetan style pendant 20mm bezel tray setting jewellery craft UK, Baby Newborn Soft Swaddle Wrap Sleeping Bag Velvet Cotton Rozek Sensillo New. Personalised Baby On Board Car Sign ~ Pretty Pink Princess ~ Star Shaped New!!, 300 M HELLGELB 1,2mm NYLONGARN HÄKELGARN FÄDELN HÄKELN AUFZIEHEN NYLON GARN AB89, Emile Et Rose Nyles Baby Boys Star Babygrow & Hat Set Luxury Designer Babywear, HANDMADE BABY MINI TIED FLEECE SECURITY BLANKET CHOICE OF DORA THE EXPLORER, 2 x 10cm Costa Brava Spain Vinyl Stickers Cool Travel Sticker Luggage #18827, Doudou poule rose poussin JACADI Oiseau Classique, TUTINA PAGLIACCETTO CORTO NEONATA 100% COTONE PASTELLO PA08O DA 0 A 3 MESI, Wax Magic Candle Changing Colour LED Lights Scented Candles Real Wax Long Wick, Beautiful Microfiber COT DUVET 7.5 Tog Child Baby Soft Warm Winter Free Pillow, Premature Tiny Baby Boys & Girls Little Prince & Princess Romper & Hat Sets ☆, BURCO 59035 CUT OUT C10E 10L HOT WATER BOILER CATERING TEA URN SAFETY STRIX.ipoo & Wii Baby Grow Boy Girl Babies Clothes Gift Fun Cool Present shower, New Personalised Baby Bib with Funny Quote Nana's Cheeky Little Monkey. Nattjasmin Twin Duvet Cover Pillowcase Bedding Set Blue Stripe Hotel Sateen, Future Bus Driver Baby Grow Funny Gift Novelty Humour Birthday, I Need A Hug Eeyore New Personalized Baby Boys Girls T-shirt Tees Clothing. Wandtattoo Liebe ist wo dein Herz Zuhause ist Schlafzimmer Sprüche bsm031 Flur, Baby Toddler Tommee Tippee No Knock Cups Small 6oz 2 pack, DISNEY Really Cute Sofia the First Top NWT, New TP-Link Smart LED Light Bulb LB120 Wi-Fi Dimmable 60W Alexa Google Assistant,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Medela 16 mm Contact Nipple Shields with Case Small 16mm nipple shield

Alle definities van de staat bekijken : Lunghezza: : Sul Ginocchio. Length (inches): : 18: Color: : Silver, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Cookie Cutter, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Fassung: : 2x GU10: Typ: : Wandleuchte, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Color: : Pink & Gold: Material: : Enamel. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Polo. Albero a gomito OPEL CORSA E [2014->]Auto. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : ATG. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Material: : Plastic. Pattern: : Solid: Country/Region of Manufacture: : China. Mens Lucini Burgundy Patent Cross Pleated Leather Slip On Cuban Heel ShoesKleding en accessoires, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Medela 16 mm Contact Nipple Shields with Case Small 16mm nipple shield

Medela 16 mm Contact Nipple Shields with Case Small 16mm nipple shield, Baby, Babyvoeding, Borstvoeding, Tepelbeschermers

Telefon

Whatsapp