“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Bajonett Magnetverschluss Armband herstellen Ø 6 mm platin

Bajonett Magnetverschluss - platin - Ø 6 mm- Armband herstellenCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos , Produktart: : Magnetverschluss: EAN: : Nicht zutreffend ,

Bajonett Magnetverschluss Armband herstellen Ø 6 mm platin
Bajonett Magnetverschluss Armband herstellen Ø 6 mm platin
Bajonett Magnetverschluss Armband herstellen Ø 6 mm platin
Bajonett Magnetverschluss Armband herstellen Ø 6 mm platin
Bajonett Magnetverschluss Armband herstellen Ø 6 mm platin

Bajonett Magnetverschluss Armband herstellen Ø 6 mm platin

Clear&Colors Acrylic Keychain Blanks 3" FLOWER 1/8" Thick Pack 25-50. MOUSELOFT STITCHLETS CROSS STITCH KIT~ SNUFFLING HEDGEHOG ~ NEW. 400 Gray turkey feathers loose small feathers plumage grey feather bulk 2 oz, Soft Ark 8" X 2" X 1/2" Sharpening Stone,HQ 2nd Natural Oilstone in Wood Box. Tibetan Alloy Antique Silver Mouse KEY Charms Pendants 18x11mm, 7x8mm Wood Beads Macrame WM3 50 grams beading approx 400 beads. 20 Pieces Jeans Button Tack Buttons Snap Fastener Press Studs Metal Replacement, DIY leather tools Pure copper electric metal Special hot edge head set Base Y. Y92 Large PAWPRINT Cat Dog Pet Paw Print Metal Cutting Die, Set of 6 x 20mm Black Leather Look Shank Buttons Aran Football Knitting Coat, Scrapbook 2nd Quality Fair Trade Handmade Large Cerise Sari Photo Album, ÉCUSSON PATCH BRODÉ thermocollant CHAT KITTY ANGE TURBAN FLEUR 8 X 9 cm. TOP Tierhaardüse Tierhaarbürste Fusseldüse für Inotec Staubsauger WOW. GEARS machine clock cut die cuts scrapbook cards.west elm SUNSET Fringed Throw ~ ~ 44"x 56", Moda Fabric Batiks Fire Ice II Coal Fire Black 4350 17 Per 1/4 Metre, Vinyl Wine Bottle Sticker LED Mothers Day Mum If mothers were flowers .., Fein Cord Hemdenstoff 100% Baumwolle Hemden Bekleidung Deko Stoff Baumwollstoff. 6 x PHILIPS MASTER LED Glühbirne E27 15-100W 2700K Leuchtmittel DIMMBAR DIMTONE, Artificial Marigold Garland pink/white Home Wedding Decoration Pack Of 5. Fotobox Requisiten Hochzeit Fotoverkleidung Foto Props Foto Accessoires 300 tlg. Moosgummiplatte Glitter türkis 200 x 300 x 2mm 1 Bogen. England Wales Scotland Map Of Flowers Cross Stitch Chart D. 2 x Antique silver Purple sea turtle pendant size 21x20mm.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Bajonett Magnetverschluss Armband herstellen Ø 6 mm platin

Zac's Alter Ego® Rainbow Stripe Bandana, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Disney's FROZEN Ice Skating Children's Party Add An Age Birthday Letter BannerHuis, ♦IT♦ Dadi ruota flangiati autobloccanti in alluminio M4 nero 10pzSpeelgoed en spellen, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 20 PARTY PENGUIN FOOD FLAGS Mince Pie STICKS PICKS Xmas Christmas Table PartyHuis, MPN: : HL00310920: Size: : 12in x 9in. Neckline: : Funnel: Material: : Polyester Blend, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Kenneth Cole. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : GZ InstallerPro, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. New Era Arizona Diamondbacks Fitted Hat White/1998 jordan 10 charlotte hornetsKleding en accessoires, THE PREDATOR Movie Splatter Sublimation Officially Licensed Adult T-ShirtKleding en accessoires, Herstellernummer: : 32488058: Produktgruppe: : Federung. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Part Subtype: : Headlights: Model/ Series: : 400 EXC, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Bajonett Magnetverschluss Armband herstellen Ø 6 mm platin

Bajonett Magnetverschluss Armband herstellen Ø 6 mm platin, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Sluithaakjes

Telefon

Whatsapp