“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Nenesupply Compatible Silicone Diaphragm for Spectra Backflow Protector Use on 9

Nenesupply Compatible Silicone Diaphragm for Spectra Backflow Protector Use on 9Baby, Babyvoeding, Borstvoeding !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 051907885221 , ProductGroup: : Baby Product: Brand: : NENESUPPLY , PartNumber: : N041M: MPN: : N041M , Model: : N041M: Binding: : Baby Product , Manufacturer: : Nenesupply: Publisher: : Nenesupply , Label: : Nenesupply: ISBN: : Not Applicable , EAN: : 0696534730706 , 。

Nenesupply Compatible Silicone Diaphragm for Spectra Backflow Protector Use on 9
Nenesupply Compatible Silicone Diaphragm for Spectra Backflow Protector Use on 9
Nenesupply Compatible Silicone Diaphragm for Spectra Backflow Protector Use on 9
Nenesupply Compatible Silicone Diaphragm for Spectra Backflow Protector Use on 9

Nenesupply Compatible Silicone Diaphragm for Spectra Backflow Protector Use on 9

50/56 62/68 74/80 86/92 neu GELATI Baby Body 3er Set kurzarm Dschungel Tiger Gr, Slow Flow Teets 6 x Tommee Tippee Closer To Nature Baby Feeding Bottles 260Ml. Bastelleder 500 g Rindleder Braun Lederzuschnitte Lederreste Leather 14. Infant Ivory 100% Linen Set Guayabera One Pocket Shirt & Pant Sizes 12M to 24M, MAM Style Baby Soother Dummy Holder Clip Strap 2pk Pink, NEW 20" SYNC CORD WITH HH PLUG TO 3mm MALE FLASH WIRE TRIGGER VINTAGE FLEXABLE, 4pc Baby Boys Toddler Formal Fuchsia Vest Bow tie Black Khaki Shorts Set Sm-4T. FIRST STEPS PERSONALISED KIDS BOTTLE WITH POP UP STRAW, Ghostbusters Vigo Carpathian Light Switch Sticker Cover Vinyl Skin Wall Decal. Schlafsack Strampelsack aus Jersey weiß mit Punkte Pucksack, My Auntie Loves Me Embroidered Baby Pull-Over Bib Gift Personalised Aunt. 100 x Purple Tablin Airlaid Paper Preminum Napkins 40cm Linen Feel Serviettes. Tiny Tillia Cow Pink Wearable Blanket Sleep sack Baby Infant 3-9 month 12-18 lbs. PRINCE & CROWN DESIGN WHITE OR BLUE. PERSONALISED EMBROIDERED BABY BOY BIB, Spiegelau BBQ & Drinks Gin & Tonic Set 6tlg Ginglas Kristallglas Kristall.Disney Princess Cinderella Ready To Sparkle Dress Girls clothes size 2t 3t 4t. NUK Soother Pacifier HappyDays Silicone Orthodontic Newborn Dummy 0-6m Pink 2PK, PRIVATE DRIVEWAY PARKING Metal Sign Personalised Simple Rigid White Custom, Rare Editions Girls Turkey Polka Dot Pom Pom Thanksgiving Dress Outfit 6 6X, 40x60cm 100% Baumwolle Sterne/gestreift Baby Bettwäsche Set 100x135cm, AJS Jungen Kinder Set Winterset Kindermütze Wintermütze Rundschal mit Wolle. NEW "Sailor Moon" Personaliz​ed White or Pink T-Shirt & Pink/BlackTutu,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Nenesupply Compatible Silicone Diaphragm for Spectra Backflow Protector Use on 9

Alle definities van de staat bekijken : ISBN: : Does not apply. G9 LED 7/9/15/20/25W lumière 110V/220V SMD 5730 Forme maïs Lustre jour ampouleHuis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Brand: : Shubb: Custom Bundle: : No, Material: : Poly Cotton: Style: : Fancy Dress. Tipo di manica: : Senza maniche: Scollatura: : Bandeau. Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : 11099. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. COPPIA DISTANZIALI DA 20mm PROMEX *MADE IN ITALY* 4X98 C, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). DENSO Iridium Power Spark Plug [IU20] 5360 - Single PlugAuto, Mazda 3 BL 100w Super White Xenon HID Low Dip Beam Headlight Headlamp Bulbs PairAuto. Produktart: : Nachtlicht: Altesgruppe: : Baby. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, TRADE PACK x10 Kanlux Non Dimmable BILO 6, Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Ausstechform.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Nenesupply Compatible Silicone Diaphragm for Spectra Backflow Protector Use on 9

Nenesupply Compatible Silicone Diaphragm for Spectra Backflow Protector Use on 9, Baby, Babyvoeding, Borstvoeding, Elektrische borstkolven

Telefon

Whatsapp