“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

lot 100 perle ancienne en cristal diam 3.5 mm couleurs mélangées facettes

lot 100 perle ancienne en cristal diam 3.5 mm couleurs mélangées facettesCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken : Type: : perles anciennes en cristal , Forme: : Facette: Sous-type: : Cristal , Nombre de pièces: : 100: Couleur: : Multicolore ,

lot 100 perle ancienne en cristal  diam 3.5 mm couleurs mélangées facettes
lot 100 perle ancienne en cristal  diam 3.5 mm couleurs mélangées facettes
lot 100 perle ancienne en cristal  diam 3.5 mm couleurs mélangées facettes
lot 100 perle ancienne en cristal  diam 3.5 mm couleurs mélangées facettes
lot 100 perle ancienne en cristal  diam 3.5 mm couleurs mélangées facettes

lot 100 perle ancienne en cristal diam 3.5 mm couleurs mélangées facettes

2 Pack Universal Jersey Pillowcase One Size Pillow Cases Fit All Standard Quee. Blue Chandelier w/White Piping Cricut Maker And Explore Dust Cover Handmade Lt, SNAP ON WIDE ZIPPER PRESSER FOOT BABYLOCK JANOME NEW HOME BROTHER VIKING #5011-3, REAL PRESSED FLOWERS 15 YELLOW DAISIES IDEAL FOR CARD MAKING & FLORAL CRAFT. 2Pcs Embroidery Floral Lace Collar Trim Wedding Bridal Sewing Applique DIY. Hard EVA Camera Carry Case For Canon IXUS 185 285HS 190, Ann Person Stretch & Sew Patterns Women's Sweater Dress Pants Vintage 60's+, 10MM SEA SEDIMENT IMPERIAL JASPER GEMSTONE BLACK ROUND LOOSE BEADS 15.5". Paint Splat Carbon Fibre Vinyl Die Cut Sticker Decal Car Van Window Bumper d2. 50pc Gold Plated Leaning Tower of Pisa Charms 5068, Clover 16" US 0 Takumi Circular Knitting Needles Bamboo ~. Christmas Microwave Oven Door Handle Cover Fridge Covers Anti-static Decorations, Decoupage-Bastelpapier-Softpapier-Serviettentechnik-Vintage-Ostern-Country-12344. German Shepherd stepping stone mold plaster concrete mould 10.5". Ambesonne Animal Print Tablecloth Table Cover for Dining Room Kitchen, FREE POST WATER RESISTANT RIPSTOP FABRIC MATERIAL BY THE METRE 11 COLOURS, Brick Pattern HTV Siser Iron on Vinyl Adhesive Vinyl 964 Printed HTV. Starterfeder für Stihl 039 MS390 MS 390 rewind spring.Palme Tortendeko Dekofigur Tortenaufsatz Kunststoff Urlaub Party Deko 2-fach. Large Metallic Gold Scroll Design Iron On Applique x 1, 1 Friedenstaube Gießform Länge 4 cm. Heart & Sole Christmas Tree skirt pattern ornament JOY wallhanging car holder. 10g MATUBO 8/0 Best Quality Czech Seed Beads Smoky Topaz Matt, USA American Flag Patch 2" x 3" Hook & Loop Green, Pram Charms 25 X CLEAR Dummy Charms Dummy Pendants 31mm Baby Showers. BERGERE DE FRANCE SLIPPER SOLES CHILD SIZE 11-13 6-8 YEARS OLD, 20x Staubsaugerbeutel,2-lagig geeignet für Kirby G3 bis G10 3x Kirby Riemen.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

lot 100 perle ancienne en cristal diam 3.5 mm couleurs mélangées facettes

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Actual Fact. Pendant Shape: : Anchor: Theme: : Anchor, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Pool Type: : Above-Ground: Type: : Cover, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Original or Reproduction: : Original: MPN: : 3925. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Features: : Dishwasher Safe: Material: : Glass, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Really Easy Piano Film Songs Sheet Music BookMuziekinstrumenten, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), PRO STUNT SCOOTER PACK 2 110mm NEO CHROME METAL CORE WHEELS ABEC 11 BEARING PEGSSport en vakantie, Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Unisex Adult, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : PIAGGIO. Country of Manufacture: : China: Color: : #448 Grape Crush, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Material: : 100% Baumwolle: Stil: : Cargo-Shorts, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : - Senza marca/Generico -, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Cut/Uncut: : Uncut: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, WHIRLPOOL WASHING MACHINE DRAIN FILTER PUMP COVER 481248058385 GENUINE PARTHuishoudapparatuur, Grade: : Ungraded: Player: : Saquon Barkley.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

lot 100 perle ancienne en cristal diam 3.5 mm couleurs mélangées facettes

lot 100 perle ancienne en cristal diam 3.5 mm couleurs mélangées facettes, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp