“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Hérisson Plat Doudou semi plat hérisson marron gris rose vert Manon NATTOU S

Doudou semi plat hérisson marron gris rose vert Manon NATTOU - Hérisson Plat / SBébé, puériculture, Peluches, doudous !. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken : Marque: : Nattou , Type: : Hérisson: Numéro de pièce fabricant: : 21183 , EAN: : Does not apply , 。

Hérisson Plat Doudou semi plat hérisson marron gris rose vert Manon NATTOU S
Hérisson Plat Doudou semi plat hérisson marron gris rose vert Manon NATTOU S
Hérisson Plat Doudou semi plat hérisson marron gris rose vert Manon NATTOU S
Hérisson Plat Doudou semi plat hérisson marron gris rose vert Manon NATTOU S

Hérisson Plat Doudou semi plat hérisson marron gris rose vert Manon NATTOU S

Splash About Happy Nappy Costume Baby SwimsuitDragonfly, Taufpaten Taufe Patenonkel oder Pateneltern Babybody Baby Body Patentante. Silver Plated magnetic Bow Knot Clasps Sets Jewellery Findings K14. Made in Germany Brand New Cybex Balios M Hot And Spicy Baby Stroller, Tommee Tippee 260ml Closer Nature Teat Decorated Baby Girl Milk Bottles 6x Pink, CATH KIDSTON COTTON DUCK FABRIC BUBBLE SPOT red green blue 90cm 52cm, Knitted Baby Hat With Pom Pom 0-3 months New, with Light Kit Hallways Laundry Room Small White Ceiling fan Metarie 24 in. Baby 2er.Set Jungen Jogginganzug.3D.Jacke+Hose.Baumwolle.Gr:74;80;86 9-18 Monat, Reserved for races4242 2 Custom Arrow Directional Wood Sign Handpainted, UPPAbaby Cruz Piggyback, Gisela Graham Cute Resin Bambi Deer In Santa Hat. Skip Hop Child Kids Toddlers Zoo Plate And Bowl Tableware Set Fox, Wand-Uhr 70 cm Schwarz Ziffern rost braun Quartz Zeit Anzeige RETRO VINTAGE Deko. Pink Color Toddler Girl's School Dress Classic Shoes Touch Close Mary Jane Gold. Lever Style Recliner Release Handle Dark Walnut Finish 5/8" hole.3mth 18mths ☆ SALE Baby Boys Navy Blue & Red Shorts Braces & Polo Shirt Sets. FACKELLILIE !i Blume winterharte frostharte Garten Blume Zierpflanze Exot i, Raincover Compatible with Chicco Echo Stroller. Children's 3-Sided Art Activity Easel Chalkboard Dry Erase Board Paper Kid Paint, Munchkin Stay Put Suction Bowl, 3 Count packages total of 6 bowls 2, Molon Labe USA Flag Spartan Patch Embroidered FAST USA SHIPPING, Gymboree nwt toddler girls rose gold dress shoes new size 4, % JOULES Tom Joule Pullover Strick WINTER Krokodil Chrissie blau Gr.56-98 NEU%, 2x Set 10x2" Reifen 10x2,125 Schlauch WV Seifenkisten Kinderwagen Fahrrad Roller, Pink or Blue Tommee Tippee Closer To Nature Milk Feeding Bibs 2 Pack Cream,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Hérisson Plat Doudou semi plat hérisson marron gris rose vert Manon NATTOU S

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Muster: : Geblümt: Größenkategorie: : Normalgröße, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Style: : Causal: Brand: : Stacy Adams, Ragamuffin Sailor Rag Doll Raggedy Andy Dress Up Halloween Toddler Child CostumeKleding en accessoires, Type: : Taper/Stretcher: Material: : Acrylic. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Brand: : TRIPP NYC: Material: : Faux Leather. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Men's Pork Pie Dress Hat Solid Black PP-100 Size S, Sleeve Type: : Long Sleeve: Material: : Cotton Blend, NEU Cipo & Baxx Class Of 62 Shirt Herren T-Shirt Freizeitshirt Schwarz SALEKleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Country/Region of Manufacture: : Ireland: Occasion: : Wedding, Metal: : Plated Sterling Silver-Tone: Theme: : Winter. Kipling Defea Graphic Animal PR Medium Handbag BNWT £79Kleding en accessoires. Brand: : Chico's: Material: : plyester/spandex. Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Color: : ANGEL BLUE: Style: : GRAPHIC TEE, WHITE UNICORN HORSE PONY PENDENT LEATHER NECKLACE BLUE18 INCH GIFT BOX BIRTHDAYKleding en accessoires. Country/Region of Manufacture: : India: Main Stone: : Topaz, 24k GOLD PLATED CAT CREMATION URN ASHES PENDANT NECKLACE CUSTOM PERSONALISED Sieraden en horloges. Portemonnaie schwarzKleding en accessoires. Size Type: : Regular: Features: : Stretch. Voor dit object kan de oorspronkelijke verpakking ontbreken (zoals de oorspronkelijke doos of zak).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Hérisson Plat Doudou semi plat hérisson marron gris rose vert Manon NATTOU S

Hérisson Plat Doudou semi plat hérisson marron gris rose vert Manon NATTOU S, Baby, Knuffels

Telefon

Whatsapp