“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

pro.tec® Gummimatte Bodenschutzmatte Riefenmatte Antirutschmatte Fußmatte 2x1m

pro.tec® Gummimatte Bodenschutzmatte Riefenmatte Antirutschmatte Fußmatte 2x1mHuis, Tapijten, Tapijt, ondervloer !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : [en.casa]® , Designklassiker: : Aktuelles Design: Hersteller: : [en.casa]® , Alter: : 2000 bis jetzt: Herstellernummer: : 59457867 , Besonderheiten: : Anti-Rutsch: Maße: : 2 m x 1 m , Keyword 1: : Breitriefenmatte: Produktart: : Gummiplatte/-matte , Keyword 2: : Pflegeleicht: Farbe: : Schwarz , Keyword 3: : Bodenmatte: Material: : Gummi , Keyword 4: : Schutzmatte: Stil: : Modern , Keyword 5: : Bodenbelag: Muster: : Gestreift , Keyword 6: : Feuchtraum-Matte: Zimmer: : Wohnzimmer, Schlafzimmer, Badezimmer, Küche, Esszimmer, Spielzimmer, Kinderzimmer, Arbeitszimmer, Wintergarten, Waschraum, Flur/Diele, Veranda, Garage/Werkzeugkeller, Terrasse, Gästezimmer , Keyword 7: : Gummiläufer: UPC: : 4251155591981 , ISBN: : 4251155591981: EAN: : 4251155591981 , 。

pro.tec® Gummimatte Bodenschutzmatte Riefenmatte Antirutschmatte Fußmatte 2x1m
pro.tec® Gummimatte Bodenschutzmatte Riefenmatte Antirutschmatte Fußmatte 2x1m

pro.tec® Gummimatte Bodenschutzmatte Riefenmatte Antirutschmatte Fußmatte 2x1m

Pumpkin Masters 4-in-1 Carving Tool ~Halloween American's Favorite Lot of 2. 3D PEVA Dust Cover Storage Bag Closet Suit Garment Hanging Organizer Protector M, Berroco Yarns ANDEAN MIST. 50 boîtes à dragées métallisés hexagonal orientales mariage BTD36, 36x36” Paisley Tablecloth, 2 Serviettes en papier Vielseidig Sapin de Noël Nounours Paper Napkins Christmas, PERSONALISED CHAMPAGNE BOTTLE LABEL BIRTHDAY WEDDING ANNIVERSARY ENGAGEMENT, Thomas Sunny Day Grey NEU 1.Wahl Grau Kaffegedeck Kaffee Gedeck 3tlg, Shoulder Camera Case Bag For Panasonic Lumix DMC LX100 LX15 TZ100EB GX80 G80 G7. Helium Marble Latex Vibrant Colours Balloons For Birthdays 10/20/50/100pcs UK. Set Ricambio Per Decortwist Ghiera E Tampone Decora, your photo/text printed 18th birthday Personalised wooden memory keepsake box. SLV Enola_B Strahler Spot Aufbaustrahler Deckenleuchte Aluminium, ESG MASTERCARRE SICHERHEITSGLAS 4MM GLASSCHEIBEN, Great Value LED BULBS 2 PACK 8 Bulb 60W Equivalent 9W Non-Dimmable Soft White, Orientalische Hennalampe Nachttischlampe Tischleuchte Stehlampe Lampe Marokko.Deglon Flexible Slotted Turner Stainless Steel Ducks Foot 8 x 16cm RGG078, Bunny and Bird Glass Ball Christmas Ornament 3.25 Inches. Black And White Tapestry YinYang Wall Hanging Indian Mandala Bedspread Blanket. 6 Leere Glasflaschen mit Bügelverschluss Bügelflasche Braun 0,5 L 500 ml Bier. Personalized Best Friends Bar Sign #18 Beer Pub Gift Custom USA Made. Wooden Door Wall Plaque Happiness comes not from what you have but how much. NEW ALUMINIUM ROUND WALL CLOCK 10" Home Office Kitchen School Gold Silver Copper, Lol Surprise Diva Formine Biscotti Cookie Cutter,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

pro.tec® Gummimatte Bodenschutzmatte Riefenmatte Antirutschmatte Fußmatte 2x1m

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Western, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Lego 3710 - 1x4 plate in White - NEW pack of 20 - friends / city / star warsSpeelgoed en spellen. Model: : Stampede 2wd: For Vehicle Type: : Truck, faszinierende Schmucklilie mit üppigen Blütenkugeln, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : JJC, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : American. Attachment: : Clip-On: Style: : Bow Tie, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Fuel Type: : Petrol: MPN: : 22336RMP. Marke: : OMAC: Porduktart 1: : Innenausstattung. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Womens Sunglasses Vintage Retro Beveled Rectangular Frame UV 400Kleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, Teilehersteller/Anbieter: : VAICO: Artikelnummer: : V10-0654. Brand: : PARLEX: Manufacturer Part Number: : 33512 AN1758. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. PARIS ~ LONDON Vintage Art Deco Railway Poster A1. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

pro.tec® Gummimatte Bodenschutzmatte Riefenmatte Antirutschmatte Fußmatte 2x1m

pro.tec® Gummimatte Bodenschutzmatte Riefenmatte Antirutschmatte Fußmatte 2x1m, Huis, Tapijten, Tapijt, ondervloer

Telefon

Whatsapp