“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

XL Glas Herdabdeckplatte Herd Abdeckung Platte Ceranfeld Induktionsfeld Granit

XL Glas Herdabdeckplatte Herd Abdeckung Platte Ceranfeld Induktionsfeld GranitMöbel & Wohnen, Komplett-Küchen & Ausstattung, Arbeitsplatten !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Kesper , Herstellernummer: : 36590: Material: : Glas , EAN: : 4000270365904 ,

XL Glas Herdabdeckplatte Herd Abdeckung Platte Ceranfeld Induktionsfeld Granit
XL Glas Herdabdeckplatte Herd Abdeckung Platte Ceranfeld Induktionsfeld Granit
XL Glas Herdabdeckplatte Herd Abdeckung Platte Ceranfeld Induktionsfeld Granit
XL Glas Herdabdeckplatte Herd Abdeckung Platte Ceranfeld Induktionsfeld Granit
XL Glas Herdabdeckplatte Herd Abdeckung Platte Ceranfeld Induktionsfeld Granit

XL Glas Herdabdeckplatte Herd Abdeckung Platte Ceranfeld Induktionsfeld Granit

Confettis de table dinosaures multicolores métallisés 36527 anniversaire enfant, Strong Metal Bracket for Yard Broom Sweeping Brush Handle Head Heavy Duty Holder, A4 Childrens Unicorn Holographic Scratch Art Set with 2 Cards Stencil and Tool. Osterfigur Osterhäsin stehend mit Herz Höhe 12,0 cm NEU Osterhase Osterdeko. STYX Grill und Kaminanzünder 32 Würfel. Butterfly Button & Beads Mill Hill Kit by Debbie Mumm SALE, Sugar Paper Letter B Metal Monogram Gift Topper Gold Initial 4" Ornament, /Rope Handle /Gift Holder MAHOGANY Wine Wooden Box 1-6 Bottles Filling Incl. 999 Fine Silver Round Wire 5 Feet 10 12 14 16 18 19 20 21 22 24 26 28 30 Gauge. No2 White 51oz Square Paper Food Containers Hot Rice Curry Takeaway Boxes x 50, Swissmobilia Set 5 Stück Chrom Rohre für USM Haller in verschiedenen Maßen, € 2,80 m Prym Knopfloch-Elastic 18mm/1m schwarz Gummiband Hosengummi 956042, 24 PERSONALISED GLOSS CUPCAKE 50TH BIRTHDAY STICKERS ANY AGE. Iittala Origo Orange Mug 0.40L, Book Folding Pattern Ying and Yang 190 folds #1179. 10 CORNETTI SILVER DA 5 CM CON LACCETTO BOMBONIERE FAI DA TE LAUREA 18° NOZZE, Buttersauciere L 16,5 cm Hutschenreuther Maria Theresia Zwiebelmuster I.Wahl, Mini Prints Cats And Kittens Animal Linen Look Cat Fabric Curtain Upholstery. 30 Baby Mickey Mouse 1st birthday party stickers labels favors first round 1.5". Victorian Flower Seed Advertising Coasters Set Of 4 High Quality Cork Gardening.Meopta Plain Glass for Opemus 6/ 6a. Graduation Shadow Box Picture Frame Set Silver Graduation Gifts Party. Nici Fancy Mug Tasse BIST UND BLEIBST BESTE MAMA 0,3L Porzellan Geschenk 40008. 30PCS 5 Inch Latex Balloons Macarons Candy Color Party Wedding Decor, Flamingo Happy Birthday 12" Printed Latex Balloons Asst 12 ct By Party Decor. Boxers Pants Underwear Cookie Cutter 3 Sizes Fondant & Biscuit Instagram, Delta Everly Single Towel Hook in Polished Chrome EVE35-PC. Eglo Palmera 2 Light Bath Bar. DISNEY EDIBLE FROZEN ELSA ANNA PRINCESS CAKE TOPPER RICE/WAFER PAPER A4 all7.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

XL Glas Herdabdeckplatte Herd Abdeckung Platte Ceranfeld Induktionsfeld Granit

Alle definities van de staat bekijken : Stil: : Anhänger, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Main Colour: : Green: Height: : 38cm. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Compatible Scale: : 1:10: Compatible Fuel Type: : Electric. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. MPN: : MD94: Model: : Cross Stitch Pattern Only. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes, Features: : Coated: Fishing Type: : Saltwater Fishing, Sleeve Length: : Short Sleeve: Brand: : Unbranded. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Main Colour: : Brown, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, paarige Artikelnummer: : 334344: EAN: : 4909500530283, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Ausschnitt: : Rundhals: Farbe: : wie angegeben. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : SIMON ELVIN, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Era: : Modern (1970-Now): Team: : Miami Dolphins.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

XL Glas Herdabdeckplatte Herd Abdeckung Platte Ceranfeld Induktionsfeld Granit

XL Glas Herdabdeckplatte Herd Abdeckung Platte Ceranfeld Induktionsfeld Granit, Huis, Koken en tafelen, Keukengerei, Snijplanken

Telefon

Whatsapp