“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Creative World DMC Cross Stitch Collection Persian needlepoint craft aida

Creative World DMC Cross Stitch Collection Persian needlepoint craft aidaCrafts, Needlecrafts & Yarn, Embroidery & Cross Stitch !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : DMC , Type: : Cross Stitch ,

Creative World DMC Cross Stitch Collection Persian needlepoint craft aida
Creative World DMC Cross Stitch Collection Persian needlepoint craft aida
Creative World DMC Cross Stitch Collection Persian needlepoint craft aida
Creative World DMC Cross Stitch Collection Persian needlepoint craft aida
Creative World DMC Cross Stitch Collection Persian needlepoint craft aida

Creative World DMC Cross Stitch Collection Persian needlepoint craft aida

Pompon Garn • TUTTI FRUTTI • NM 3,1 • Effektgarn Handstrick Garn Caramella Kone, misses pattern 16 18 20 22 CLASSIC fit Dress Pants Trouser slacks flat pleat fly, Size 30: 3/4" diameter, 1 1/2" Len Clinch Buttons Sale by 500sets Soft Shells, Package With Sticker Pieces Sticko ST PATS KISS SEALS. Silikonform Totenkopf Helloween 4er Set Gießform Betongießen Seifengießen, 100 Digital Mini Scale Myco MX, : 50 g COME Fb.001 wollweiß #3961 mit Kaschmir Lana Grossa 130 €/kg, Superb Quality Made USA 1/4" Thick ACRYLIC Set of 3 KID'S BOW TIE Patterns, SLV BIMA II Leuchtenkopf inkl GU10 weiss 3P.-Adapter 2x50W max.. K & Company Dimensional Stickers, Wine and Dine with glasses wall decal sticker art for dining area kitchen drink, 9 Assorted Paint Brushes Kids Children Painting Art Craft Creative Fun Party Bag, Xsteam Travel Edition Steam Iron NIB, yellow tones soft acrylic #02 lot of 2 DHFZ Milk Cotton baby yarn. SANETTA Baby Body 1/2 Arm weiß graue feine Punkte Gr 80 UVP 12,95 €, LL G664-M Square Diamante Buckle, 12 x 10 cm ÉCUSSON PATCH thermocollant Oiseau Aigle beige marron applique, Tags 25 Stanzteile Etiketten Farbwahl 25 Farben und 2 Größen Label.Portasapone a Dispenser STILL in Acciaio Inox Ibb ST21D, I DREAM OF JEANNIE BOTTLE 7 design PAINTING GUIDEfor 1964 JIM BEAM GENIE BOTTLES, 1 Wandleuchte 790.66 Paulmann Living Gala Fiamma 1x20W G4 Eisen geb/Satin 79066. Chisels Clay Craft Soft Wood Soap & Wax 12pc Wooden Handled Hand Carving Tool. Authentic Kids 100% Cotton Sateen DINOSAUR Sheets TWIN or FULL OEKO-TEX. CROCODILE LOT de 10 PINCES RONDES BRETELLE ATTACHE TÉTINE CLIP SUCETTE. Darice Embossing Folder 4 1/4"x5 3/4" 30008385 GRADUAL DOTS, BOWLING PIN BALL STAR HEART SILVER ENAMEL SCRAPBOOK JEWELRY CHARM LOT SET *NEW*. Balsa Wood Strip Tracked 48 Post 16 pcs x 1/4" Thick x 1/4" Wide x 36" Long. Spezial Sternzwirn Garn Zwirn 2x 20 m weiß Spezialsternzwirn,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Creative World DMC Cross Stitch Collection Persian needlepoint craft aida

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Metal: : White Gold Plated, EAN: : Nicht zutreffend: Lampenstativ: : von 67cm bis max, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 72140 Sompex Tischleuchte Pine Chrom Höhe 28cm mit LED BeleuchtungHuis, RÖSLE Fondue Set 20 cm mit Pastenbrenner & 6 Gabeln AKTION FleischfondueHuishoudapparatuur. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 100% van de uiteindelijke verkoopprijs gaat naar Sofab Sports CIC ( Meer weten over eBay for Charity, Buy At Wholesale Price Pashmina Shawl Scarf Wrap Dispatched within 24 hours Kleding en accessoires. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Charm Material: : Metal: Theme: : Music, Sport Luftfilter DNA KTM SMT 990 LC8 SM C2Auto, Artikelnummer: : 15950673: Herstellernummer: : 38482. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, MEN'S FASHION GOLD & BROWN STONE RING ( MN-71)Sieraden en horloges, New Music Legs 4900Q Plus Size Neon Fishnet Thigh High StockingsKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Men, Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de winkel geretourneerd is nadat het gebruikt is, Distanzhülse (kurz) für Kupplung passend für MZ ES 175, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : ATG. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Creative World DMC Cross Stitch Collection Persian needlepoint craft aida

Creative World DMC Cross Stitch Collection Persian needlepoint craft aida, Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Handborduren: pakketten, Kruissteek

Telefon

Whatsapp