“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Mini Planter Ornament Cat's Whiskers White

Mini Planter Ornament Cat's Whiskers WhiteHome, Furniture & DIY, Home Décor, Sculptures & Figurines !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Subject: : Planter , Main Colour: : White: Type: : See Description , Shape: : See Description: Theme: : Unbranded , Room: : Living Room: Brand: : Unbranded , Personalised: : No: Style: : Stand Alone/ Ornate , Character Family: : Unbranded: Features: : Shaped , Custom Bundle: : No: Material: : Mixed , Modified Item: : No: Country/Region of Manufacture: : Unknown , Customised: : No: Colour: : White , Additional Parts Required: : No , 。

Mini Planter Ornament Cat/'s Whiskers White
Mini Planter Ornament Cat/'s Whiskers White
Mini Planter Ornament Cat/'s Whiskers White
Mini Planter Ornament Cat/'s Whiskers White
Mini Planter Ornament Cat/'s Whiskers White

Mini Planter Ornament Cat's Whiskers White

Köln Kölner Dom Cologne Emaille Metall Magnet,Souvenir Germany,Neu. VRS Heart Beat Line ANIMAL PRAYING MANTIS Insect Mantises CAR VINYL DECAL. 10 pieces GRAB BAG 1.5" satin rolled rosette /DIY baby headband & hair bows, Lot of 5 LED BR30 Lamp 7W Long Neck E26 2700K 65W Equivalent Dimmable. Clear Pearl Transparent Latex Balloons Birthday Wedding Party Decor 100 pcs, Antique Bronze Chain Necklaces 18" sold per pack of 12 pieces, December Diamonds Cottontail Merman Christmas Ornament New In Box 55-55020. Business Card Cover Mailer Universal Bank Card Gift Card Pearl Paper Envelope N3, Baby Woven Size Pips Labels 0-3 3-6 6-9 9-12 12-18 0-6 6-12 months Clothing Tabs. Dachshund Dog Car Laptop Window Door Bumper Decal Vinyl Sticker Decor Gift, You Can Trust John To Get S--t Done White Travel Reusable Mug Blue. Patches zum Aufbügeln Pailetten Aufbügel-Patch Retro Aufnäher Kinder Erwachsene, A4 ND5 Pink Unicorn birthday personalised cake topper icing sheet, SUNRISE EA-01B Rig Baseplate mit Stativanschluss und 15mm Rod Support EQ066, Pfalzkeramik Winterling Vroni Kuchenteller Blümchen Herz Keramik !!! !!, Black Brita Extra Large 18 Cup UltraMax Water Dispenser and Filter BPA Free, Green/Brown Lush Decor Mia Shower Curtain, birthday gifts Decorative Personalised Henna mehndi candles wedding Christmas, US Seller-scallop shell plumier coastal beach cushion cover decor pillow covers.Viking Norse Female Nude Tattoo Raven Mjolnir Bronze Sculpture Wall Mount Art. Ornamental Leaves Leaf Etched Frosted Window Stickers 2, 8mm 6-Inch 2-wire Solderless Flexible Coupler for 2835 LED Strip Light 10-pack. 2er Set Tischlampen Schlafzimmer Lesebeleuchtung schaltbar Textilleuchten weiß, Spiderman Loot Favors Large Party Tote Bag 13" x 11". HAWAIIAN LUAU PINEAPPLE TISSUE GARLAND ~ Birthday Party Supplies Decorations. ANTIQUE STYLE~Large Halloween Black Cat OR Orange & Black Owl Shaped~COFFEE MUG. Daughter Granddaughter Sister Niece Communion Card Personalised And Handmade. Champion Spark Plug Pinup Girl Fridge Magnet Man Cave Sign Garage BAR Decor. New Peanuts Snoopy Water Bottle Travel Mug from Cedar Point Sipper Cup 22 oz.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Mini Planter Ornament Cat's Whiskers White

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. 4 x Metall Handtaschenhalter Taschen Halter Elegant NEUSieraden en horloges. Main Color: : Silver: Metal Purity: :, Type: : Necklaces/ Chains: Length (inches): : 18, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. USA Women Jewelry Magic Cube Silver Plated Crystal Chain Necklace Pendant Sieraden en horloges, Style: : European: Main Stone: : Cubic Zirconia, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. GLOSSY POCAHONTAS PERSONALIZED HERSHEY NUGGET WRAPPERS & BIRTHDAY PARTY FAVORSHuis. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Width: : 113cm: Length/Amount: : By the half yard, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, LARGE AFRICA SUNSET CANVAS PICTURE PRINT RED TONED SPLIT MULTI 4 PANEL 100cm Art. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. UPC: : 638054059813: Brand: : Fashion Craft. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : CO. HOME SWEET HOME FUßMATTE Fußabstreifer Schmutzfangmatte Geschenk Familie LiebeHuis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Scale: : 12th: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Width: : 45": Quilting Sizes: : Half Meter metre.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Mini Planter Ornament Cat's Whiskers White

Mini Planter Ornament Cat's Whiskers White, Huis, Interieurinrichting, Sculpturen, beeldjes

Telefon

Whatsapp