“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Polyester Korea Kordel 5 Meter 1,5mm schwarz gewachst Flechtband SERAJOSY

Polyester Korea Kordel 5 Meter 1,5mm schwarz gewachst Flechtband SERAJOSYBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Drähte, Fäden & Bänder !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Besonderheiten: : Geflochten, Gewachst , Produktart: : Kordel: Marke: : Markenlos , Material: : Polyester: Farbe: : Schwarz , EAN: : Nicht zutreffend ,

Polyester Korea Kordel 5 Meter 1,5mm schwarz gewachst Flechtband SERAJOSY
Polyester Korea Kordel 5 Meter 1,5mm schwarz gewachst Flechtband SERAJOSY
Polyester Korea Kordel 5 Meter 1,5mm schwarz gewachst Flechtband SERAJOSY
Polyester Korea Kordel 5 Meter 1,5mm schwarz gewachst Flechtband SERAJOSY
Polyester Korea Kordel 5 Meter 1,5mm schwarz gewachst Flechtband SERAJOSY

Polyester Korea Kordel 5 Meter 1,5mm schwarz gewachst Flechtband SERAJOSY

New 8mm Sterling .925 Silver Strong Oval Lobster Claw Trigger Clasp With Ring, Shiny Dark Green Japanese Mizuhiki Cords, Pantau Leder Baby Krabbelschuhe Kinder Lederpuschen Lauflernschuhe mit Schnecke. YARD DISNEY MARVEL DEADPOOL SUPERHERO COMIC GROSGRAIN RIBBON CHARACTER. Vtg 1 HANK GOLD GLASS CHARLOTTE TINY BEADS 11/0 CZECH #072711aa, LUXURY Harlequin SATIN RIBBON 9mm x 2.5m YELLOW. 2 x 10cm Koi Carp Vinyl Stickers Fish Pond Japan Sticker Laptop Luggage #8382, Creative Twist Twisted Paper 5 yards Orange. Exquisite Polyester Embroidery Thread SHADES OF SWAMP GREEN, SUPPLY GUY 1.5mm Rounded Corner Star Metal Punch Design Stamp SGCH-79. Gymnastics medal holder with hanging holes MDF Laser Cut, FERN LEAVES DIE CUTS X 6 PAIRS BLACK OR WHITE, 50 Tschechische Glasperlen feuerpoliert 4mm. Portrait A6 Daler Rowney Ebony Spiral Sketchbook, S 9166/0694 Daisy Kingdom Dress Girl & 18” Doll Pattern 3-6 or 8-14New or 8 Comp, ORIGINAL VIKING CLASS 33-10 ZIG-ZAG SEWING MACHINE REPLACEMENT REPAIR PARTS LOTS.Baoblaze Beads Lace Trim Ribbon for Wedding Dress Decor Sewing Accessories. lining jacquard fabric 58 "wide 1M black coloured paisley print dress, CandyCabsUK WHOLESALE BULK BUY Mixed Faux Half AB Pearls Choose QTY TROPICAL MIX, Counted Cross Stitch Kits Butterfly Wings Chart Needlework Crafts DIY. AE Nathan ~ COUNTRY CHRISTMAS Angel Snowman Tree ~ 100% Cotton Quilt Fabric BTY. 870 ANCIEN PATRON FEMMES D'AUJOURD'HUII ROBE LIGNE FLUIDE TAILLE 44 1962 1434, Nurse Theme Nurses Registered Lpn Medical Fabric Printed by Spoonflower BTY, Hollywood Stars II ~ Ruffled Gown Ensembles crochet patterns for 17" doll, Stork Embroidery Scissors And Cross Stitch Sewing Bird Small Tool Scissor,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Polyester Korea Kordel 5 Meter 1,5mm schwarz gewachst Flechtband SERAJOSY

Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, EAN: : 4052612042745: Länge/Menge: : Meterware. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Country/Region of Manufacture: : Japan: Weight: : 2 - Fine/Sport, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Wanduhr Küchen Deko Sushi Stäbchen Wand Acryl Uhr VintageHuis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. HAGGAR Cool 18 Pro Classic Fit Pleated Front Pant 44x29 Khaki #290Kleding en accessoires, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Weitere Artikelnummer: : 855217: EAN: : 5703858667245, Capacity: : 40KG / 88 LBS: Accuracy: : 10g / 0, Width (mm): : 227: UPC Barcode: : 9790570271566, Colore: : BLU: Scollatura: : Colletto regolare, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : JakeDesigns, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : BOSAL, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Polyester Korea Kordel 5 Meter 1,5mm schwarz gewachst Flechtband SERAJOSY

Polyester Korea Kordel 5 Meter 1,5mm schwarz gewachst Flechtband SERAJOSY, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Koorden en metaaldraad

Telefon

Whatsapp