“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Ombre Pacifier Clip Silicone Dummy clip Soother Clip Baby shower gift

Silicone Dummy clip ,Ombre Pacifier Clip , Soother Clip , Baby shower gift Baby, Baby Feeding, Dummies & Soothers !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Dummy Clip , Teat Material: : Silicone: Features: : Includes Clip, Ventilated , Brand: : little ducky , 。

Ombre Pacifier Clip Silicone Dummy clip Soother Clip Baby shower gift
Ombre Pacifier Clip Silicone Dummy clip Soother Clip Baby shower gift
Ombre Pacifier Clip Silicone Dummy clip Soother Clip Baby shower gift
Ombre Pacifier Clip Silicone Dummy clip Soother Clip Baby shower gift

Ombre Pacifier Clip Silicone Dummy clip Soother Clip Baby shower gift

Big Chill Toddler Girl 4 in 1 Systems Jacket Winter Coat Teal NEW Size 4. Babydecke Schmusedecke Kuscheldecke Krabbeldecke Spieldecke Mikrofaser Decke, 0,10 €/m 10m Draht Floristendraht Dekodraht Myrtendraht Kupferdraht türkis, Elegant Flower Girl Lace Baptism Pram Shoes New Born Baby Tutu Christening Shoes, 50% Mum 50% Dad Baby Grow/Bodysuit/Romper/T-Shirt & Hat/Cap Newborn-12m Boy Girl. Kg Bändchengarn Stricken grün BE.MI.VA LL 180m greenfield 62% Baumwolle 22€. Tommee Tippee Closer To Nature Thermal Travel 2 Bags. Imperial Lace 1/8" x 50 yds. White Tandy Leather 5100-04 3 mm x 45.7 m. Funny Newborn Gift Baby BodySuit Xmas Santa Festive Present Player 5 BabyGrow. Long Arm Quilting Groovy Pattern Boards Set Of Any Three Boards Same Design. LoveStory Memory Foam Baby Pillow Head Shaping Support for Flat Head Syndrome, PRINTED STRETCH SOFT TULLE NET FABRIC SOLD BY THE METER. New Adorable Baby Toddler Girls Glitter Bow Sandals Open Toe 4 Colors Size 4-8. 2100mAh Akku für JVC GR-AX310 GR-AX380 GR-AX404 GR-AX480 GR-AX527 GR-AX650. Body bébé humour couche personnalisé avec prénom réf 25.Sandwichtoaster Sandwich Toaster toasten Sandwichmaker Clatronic ST 3274 weiss. 6m+ Pampers Natural Stages Bottle Nipples 2 Ct. TEA CABIN Twin Quilt Primitive Farmhouse Log Cabin Green Rustic Star Patchwork, NEW Dot Dot Smile Ballerina Twirl Dress Summer Knit Short sleeve Toddler Girl, Vinyl Decal Sticker Multiple Patterns & Sizes ebn1330 Flames Splash Fire. NEW NIP HALO SleepSack Sleep Sack Wearable Blanket Microfleece Blue, Item #722 Made in USA Large Clear Acrylic 6 Plate Platter Tray Display Stand, WEEBOK BY REEBOK ARIZONA Baby Size 5 Toddler 12 1 Sandal Shoes Choice NWT, Little Green Radicals Babygrow 0 3 6 9 12 18 sleepsuit all in one Organic LGR. MAYA KINDERBESTECK MIT KOSTENLOSER INDIVIDUELLER GRAVUR DES NAMENS.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Ombre Pacifier Clip Silicone Dummy clip Soother Clip Baby shower gift

Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Lamp Holder Spacings: : 1m: Style: : Traditional, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). LOCK & LOCK 7 COMPARTMENT 20cm PLASTIC SPICE STORAGE CONTAINER NUTS FRUIT SWEETSHuis, I CAN'T SAY I LOVE YOU ENOUGH THIS IS YOUR REMINDER Sign Metal Plaque MINI Huis. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Spyder, Größenkategorie: : Normale Größe: Farbe: : Mehrfarbig. Format: : Hochformat: Hersteller/Anbieter: : VW, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Tipo: : Orecchini: Colore principale: : acciaio. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : X-Parts. Colour: : Various - See Listing: Badge Type: : Decorative, Offre groupée personnalisée: : Non: Lots: : 10 à 50, Motiv: : Landschaft: Format: : Polyptychon. Darice Economy Craft ~ Square Sequins 6mm ~ Red Hologram Metallic Pk/600Creatieve hobby's.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Ombre Pacifier Clip Silicone Dummy clip Soother Clip Baby shower gift

Ombre Pacifier Clip Silicone Dummy clip Soother Clip Baby shower gift, Baby, Babyvoeding, Spenen, fopspenen

Telefon

Whatsapp