“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Cedar boards lumber 1/2 surface 4 sides 24"

Cedar / boards lumber 1/2 surface 4 sides 24"Creatieve hobby's, Houtbewerking, Hout, uitrusting !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Model: : 3/4 , Material: : SOLID BOARDS Cedar: MPN: : Does Not Apply , HARDWOOD: : Cedar: Brand: : WOODNSHOP , 。

Cedar boards lumber 1//2 surface 4 sides 24/"
Cedar boards lumber 1//2 surface 4 sides 24/"
Cedar boards lumber 1//2 surface 4 sides 24/"

Cedar boards lumber 1/2 surface 4 sides 24"

2 rosettes d' EPINGLES à tete couleurs 3141 ref, SOLID PLAIN VELBOA FAUX FUR SHORT PILE FABRIC PURPLE 60" W SOLD BTY FAUX FUR. M32/3 Dragon® Scale Czech Glass Beads Alabaster Pastel Light Green 9g Tube, Winsor & Newton Series 7 Watercolor Brush Kolinsky Miniature 0. Polsterstoff Casablanca Meterware Velours Mikrofaser Möbelstoff Stoff Modern, Disney Beauty & the Beast XL Bag Belle Cabochons Pearls Gems Bling flatbacks #8. 10g matt teal green Matsuno Japanese seed beads 021 size 8-3mm, Flower Buttons DS-E-FLB Diesire Essentials die, 650g Satata helles Rot Koralle Baumwolle NATUR WOLLE smc select Lana Gedifra. Inch Leader Paper Products 5.25 x 7.25-inch A7 Vellum Envelopes Pack Of 25. TIM HOLTZ Grungeboard HARLEQUIN Shapes 176 Shapes TH92706 N, Retro Gentleman Counted Cross Stitch Kit Cruise. Girl Friends Fabric Panel 100% cotton Bright Girls at work and play. Road Trip Travel Camping RV 210-Z Trailer Embroidered Iron On Patch. übertrage auf Holz 1 Din A4 Bogen Vogel W li Potchvorlagen zum potchen Stoff, Pack Of 10 Miele S4211 Vacuum Bags Type FJM *Free Delivery*. Light Grey 40cm Long Stunning Diamante Tooth Zip. Flexible Resin Astrology Zodiac Cancer Sign Mold, mit Stoffrü versilbert anlaufgeschützt Fotorahmen Florenz für Foto 13 x 18 cm. Vogue Sewing Pattern V9189 Women's Vintage Misses' Short And Tapered Trousers.Bright Woodland Camo Green Camo Green Gray Fabric Printed by Spoonflower BTY. Personalised Traditional Street Sign Old Style Road Sign Vintage Wedding Sign, ca 45 HALBEDELSTEIN Perlen ACHAT Crackle Nuggets 8-11mm nenad-design E172, Monterey Fabric by Quilting Treasures Green White Premium Cotton Out Of Print. Rose Gold Glitz 50th Birthday 3" Badge, 50 FASSUNGEN BRONZEFARBE Schmuckahänger für 10 mm Cabochons p00606x4, 100% Polyester High Grade Georgette Chiffon Printed Dress Fabric £3.99/m purples, MDF Shape Dog 10 BORZOI MDF cutouts keyring 5 Sizes FREE Hole DOGW093.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Cedar boards lumber 1/2 surface 4 sides 24"

Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Fox Valley Traders. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, New LEGO 6 Black Minifig Tap Faucet Minifig Space GunsSpeelgoed en spellen. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Celebrating 25 Years with My Wonderful Wife, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Brand: : Custom-Lynx: Colour: : Black, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), FARBE: : Lila: Geschlecht: : Unisex, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos, Montageposition: : Rückspiegel Innenspiegel Spiegel: Herstellernummer: : 1624020000. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, NJ42AD A41112 GS550 GS450 GL51D GS450U CB250N GN71D GS400, Lenker FEHLING - SUPERBIKE 1 Zoll mit Kerbe. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Type: : Soft Plastic: Color: : Green Zuccini, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Reference OE/OEM Number: : wing door mirror glass: Colour: : Silver. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Technologie: : LED, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Druckluftschlauch Gartenschlauch Wasserschlauch Aufroller Schlauchtrommel 10-30m, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Grade: : Ungraded: Player: : Hunter Renfroe.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Cedar boards lumber 1/2 surface 4 sides 24"

Cedar boards lumber 1/2 surface 4 sides 24", Creatieve hobby's, Houtbewerking, Hout, uitrusting, Hout voor houtbewerking

Telefon

Whatsapp