“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Newborn-5T Pick size Size NWT GYMBOREE WHOLESALE GIRL CLOTHING LOT RV $350

NWT GYMBOREE WHOLESALE GIRL CLOTHING LOT RV $350+ Size: Newborn-5T Pick size Clothing, Shoes & Accessories, Baby & Toddler Clothing, Girls' Clothing (Newborn-5T) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Season: : Spring, Summer, Fall, Winter, All Seasons , Occasion: : Dressy, Everyday, Holiday: Color: : Multi-Color , Brand: : Gymboree ,

Newborn-5T Pick size Size NWT GYMBOREE WHOLESALE GIRL CLOTHING LOT RV $350
Newborn-5T Pick size Size NWT GYMBOREE WHOLESALE GIRL CLOTHING LOT RV $350
Newborn-5T Pick size Size NWT GYMBOREE WHOLESALE GIRL CLOTHING LOT RV $350
Newborn-5T Pick size Size NWT GYMBOREE WHOLESALE GIRL CLOTHING LOT RV $350

Newborn-5T Pick size Size NWT GYMBOREE WHOLESALE GIRL CLOTHING LOT RV $350

Toddler Hats For Boys Girl Winter Cute Beanie Cap222762936902 Crochet Baby. ♦NEU♦ Strumpfhose BW Mix mit Komfortbund in • UNI ROSA • Gr.Wahl, Prismacolor Premier Colored Pencil Poppy Red PC922 3351 - 12PC. New Adorable Gerber Baby Girl 3-Pack Organic Cotton Pink Bibs Fast Shipping!, Born to Go Football with My Daddy New Baby Vests Bodysuits for Boys Girls, Goatskin Skiver Leather Veg Tan Midnight Blue A Size Panels 0.6-0.8mm, Puma Basket Holiday Glitz Infant Casual Sneakers Silver Girls. Krabbeldecke Babydeck Spieldecke Erlebnisdecke Decke Spielmatte 100% Baumwolle, Trinken csf0925 20 x 5 cm Aufkleber KIWISTAR SAUFEN!!, Firetrap Trainingsanzug Baby Kleinkinder Set 3 Stück Sportanzug 2021. Personalised Disney Princess On Board Car Sign Ariel From The Little Mermaid. SFT-1000 DOLLY SFT-1100 Dolly WT-600, UNIVERSAL FOOTMUFF COSY TOES PERSONALISED PRAM PUSHCHAIR BUGGY STROLLER GIRLS, BIMBA CONFEZIONE 2 BODY COL.BIANCO CON SCRITTE TG DA 0 A 24 MESI. CONDENSATORE 12,5 MF DUCATI, Baby Bottle Drying Rack Feeding Drainer Draining Holder Dryer Clean Purple, Nr.0e509 Echt Leder Taufschuhe Babyschuhe Kinderschuhe Schuhe Taufe Hochzeit Neu. Kitchen Tile Transfer Pack of 4 Quotes Ceramic Tile Stickers.Future Bus Driver Baby Grow Funny Gift Novelty Humour Birthday. Griptight 4 Soother Dummys Safety Cherry Soothers 0 Months + Silicone. Philips HF-R TD 218 TLD EII Vorschaltgerät Electronic Ballast 2x18 Watt Neu. Nursery Time Boys Cotton Short Sleeve Baby Grows Gift Set Newborn 18 Months. 2/ DOUDOU PELUCHE BUTAGAZ OURS BLEU ...BOB...PULL 27CM....ETAT NEUF 2 DISPO. 100PCS*Party Bags Cello Clear Cellophane Loot Gift Candy Cookies Sweet Tre UKYQ, TRAVERSA SALVAPIPI PER LETTO DI ELLEPI ART BP 630, LANDS' END Toddler Girls 2T Waterproof Squall Winter Jacket NWT,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Newborn-5T Pick size Size NWT GYMBOREE WHOLESALE GIRL CLOTHING LOT RV $350

zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Dickies, Material: : Synthetic: Style: : Ankle/Mid Calf Boots. PartNumber: : ST412-105: MPN: : 412-105. Alle definities van de staat bekijken : Size: : Bunting, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Number of Items: : 1: Material: : Metal, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Juliana, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. MPN: : MX1081/MX1082: Country/Region of Manufacture: : Unknown, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. HIFLO Ölfilter HF401 Kawasaki Z 750 E KZ750EAuto. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. UNIVERSAL KRÜMMERROHR: Produktgruppe: : Auspuffanlage, Mudflaps SUBARU IMPREZA Classic (93-01) GC8 rallyflapZ 4mm PVC White STi RedAuto's, PILO D640 CNC gear mech hanger / derailleur hangerSport en vakantie. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Manufacturer Part Number: : Does Not Apply: Main Colour: : WHITE, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 3322937141289, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Polar Pro, Alle definities van de staat bekijken : Material: : Wafer Paper.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Newborn-5T Pick size Size NWT GYMBOREE WHOLESALE GIRL CLOTHING LOT RV $350

Newborn-5T Pick size Size NWT GYMBOREE WHOLESALE GIRL CLOTHING LOT RV $350, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Partijen

Telefon

Whatsapp