“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

04272 Reseda Schilf Grün Pulli 650 g CABARE smc select Schachenmayr WOLLE Fb

650 g CABARE smc select Schachenmayr WOLLE Fb. 04272 Reseda Schilf Grün PulliCreatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : smc select , Herstellungsland und -region: : Italien: Material: : 78 % Baumwolle + 22% Polyester , Produktart: : Strickwolle Häkelwolle Bändchen Garn Wolle: Farbe: : Schilf Grün Reseda Hellgrün Pastell , Lauflänge: : 55 m je 50 g: Tüllbändchen sehr effektvoll top: : leichte Baumwolle , EAN: : 4082700967339 , 。

04272 Reseda Schilf Grün Pulli 650 g CABARE smc select Schachenmayr WOLLE  Fb
04272 Reseda Schilf Grün Pulli 650 g CABARE smc select Schachenmayr WOLLE  Fb
04272 Reseda Schilf Grün Pulli 650 g CABARE smc select Schachenmayr WOLLE  Fb

04272 Reseda Schilf Grün Pulli 650 g CABARE smc select Schachenmayr WOLLE Fb

McCall's 9349 Misses' Shirt Top Wrap Skirt and Pants Sewing Pattern, Kids Childrens Craft CHOOSE COLOUR PACK OF 10 EVA Funky FOAM SHEETS A4, 200 Set Grommet Kit Eyelet Hole Punch Tool Leather Craft Clothing Canvas 1/4 In, Free UK P&P Burda Ladies Easy Sewing Pattern 6659 Casual Tracksuit Pant.... natural cork Wine corks gently used all cork no plastic lot of 50. 24 Swarovski Jet Crystal Buttons 13.5 mm 1 Loop FULL BOX 1446949. Canon Powershot SX200 IS Main board Assembly Replacement Repair Part DH8081, Berisfords Ribbon R65 Shades 22-50 4m Double Satin Ribbon 7mm wide Ribbon. 12 16" #5 Aluminum Zipper ~ Separating ~ Black ~ YKK, In The Garage Working On My Metal Wall Sign Plaque Car M2 M3 M4 M5 Race BMW, Heart Shape Foam Material Crafts Hanging Sign Rustic Home Party Decoration. 3 Y Jacquard navy blue lime green pink hot pink floral narrow ribbon US SHIPPER, Walking Dead Funny Personalised Valentines Card. PAPER MATE FLAIR Felt Tip Pens Set of 16 Medium Point Brand NEW!, Invidual Beige Ivory Lt Green 3.5" Double Tassel Tieback Sandstone, Ausstecher/Ausstechform "Auto /WOHNMOBIL" Camping Wohnwagen Camper Caravan. Leinwand 1 Meter Rolle Breite 160 cm Baumwolle 380 gr/qm.Diesel Engine Or Trucker Music? 00O3 Orange HUMMIN’ CUMMINS Patch. 1/4 Lb Mammoth Long Island Dill Herb Seeds Everwilde Farms Mylar Seed Packet, DESPICABLE ME STICKERS Paradise FREE Downloadable Fluffy Door Plaque Kids Gift, Set of 3 Bazinga Periodic Elements Embroidered Iron On Patch Set Bazinga Patch. Special Plaque I AM KHAN Logo 3mm mdf 30cm dia, Janlynn 21-1489 Heart Filled with Hearts Quilt Blocks Stamped Cross Stitch 1..., 6 Colours Guaranteed Best Quality A4 Double Sided Marina Certificate Papers.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

04272 Reseda Schilf Grün Pulli 650 g CABARE smc select Schachenmayr WOLLE Fb

2 Shirt Set PINK LADIES Shirts greaser lady 50's party sock hopmommy and me. Damen Ohrring Ohrstecker Kugeln Zirkonia bunt pl, Alle definities van de staat bekijken : Support Type: : Underwire, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Shape: : heart: Room: : Living Room, Type: : embossing folders: Model: : Scroll Flourish Corner, Majorette 212054050 INFINITI CONCEPT Vision Gran Turismo mit Sammlerflyer 1:66Speelgoed en spellen. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Main Stone Creation: : Simulated: Base Metal: :. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Produktgruppe: : Luftversorgung: Referenznummer(n) OE: : 1780154140, 2x Mesh Microphone Grille For Shure SM58 565SD LC Microphone, White Miracle Bead Stretch Bracelet with Disco Bead Fashion Jools HandmadeSieraden en horloges. Fassung des Steins: : Krappen: Farbe: : rot. Part Manufacturer: : LuK: Fuel Type: : Petrol Engine. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). UPC: : Does not apply: MPN: : Does Not Apply, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Tasse Glück ist einen Bruder wie dich zu haben Family Goals Familienleben #25580Huis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

04272 Reseda Schilf Grün Pulli 650 g CABARE smc select Schachenmayr WOLLE Fb

04272 Reseda Schilf Grün Pulli 650 g CABARE smc select Schachenmayr WOLLE Fb, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp