“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

with movable spring BC-DBZ NEW -NBL,4pcs 1 Bobbin Case for embroidery machine

Bobbin Case for embroidery machine, BC-DBZ(1)-NBL,4pcs, NEW, with movable springCreatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Doublelin , UPC: : 617037036928 , 。

with movable spring BC-DBZ NEW -NBL,4pcs 1 Bobbin Case for embroidery machine
with movable spring BC-DBZ NEW -NBL,4pcs 1 Bobbin Case for embroidery machine
with movable spring BC-DBZ NEW -NBL,4pcs 1 Bobbin Case for embroidery machine
with movable spring BC-DBZ NEW -NBL,4pcs 1 Bobbin Case for embroidery machine

with movable spring BC-DBZ NEW -NBL,4pcs 1 Bobbin Case for embroidery machine

BULK 20 Wave charms antique silver tone SC134, No 5 Zipper Slider Metal zipper NO ZIP INCLUDED Heavy Duty Zip UK Seller, A0761 5 pcs 29x27mm Umbrella rain Zinc Alloy Gold Enamel Charm Pendants, Alberi Trees Linen Cotton Designer Curtain Blinds Craft Upholstery Tree Fabric, 24 Assorted Colours Prismacolor Col-erase Erasable Colored Pencil Set 20517, Hotfix iron on transfers 5 green glitter stars 5cm, Choose from 0.9 to 1.4mm Busch Pearl Drill Burr No 417. NEW LCD Display Screen for Olympus STYLUS TG-870 TG870 Digital Camera Repair. 100ct Mini Square Brads Red White & Blue. The HomePort Collections Miksa Sculptured Cow Frame Holds 3x5” photo Porcelain. It's Easy Just Peel & Stick! Christmas Bead Art Children's Felt Craft Kit, weiße Decken Leuchte 4-flammig Wohn Schlaf Raum Lampe Dielen Flur Küche Strahler. Ballerina Charms 50 Or 100PCs 20mm Antiqued Silver Plated Pendants C7369-20, PERSONALISED VINTAGE CECIL ALDIN DOG IMAGE WOLFIE & BULL TERRIER BIRTHDAY CARD, Ab sofort nur 0,335€/m 15 mm Breite gefalzt 10 m Schrägband Satin Kantenband, 16 Spiderman Food Boxes ~ Picnic Carry Meal Box ~ Kids Birthday Party Bag Plate.ANRO Kunstleder Wasserdicht und Atmungsaktiv Creme Lederimitat Stoffbezug, 8 Pack Adhesive Wall Hooks Nail Heavy Duty Transparent for Kitchen Bathroom..., It's A Dog's Life Cross Stitch Design 12"x12",30x30cm, kit or chart, 100 Carota berlicum 2 semi sementi seeds carrot vegetable ortaggio orto. Bunt Nähzubehör Fadeneinfädler Nähen Bastel DIY Nadel Einfädler Einfädelhilfe, Stampin Up Retired BLACK MINI SEQUIN Trim RIBBON 10 yards NEW 3mm RARE. JOLEE'S BY YOU BABY SCARVES KNITTED EMBELLISHMENTS NEW NIP A8947, GLOSSY SHELL BUTTONS Qty 12 & 15mm ** NEW** Gorgeous Cols BLUE, 4.5mm by 6mm Small AB Faceted Light Catching Style Beaded Chain Rosary Style. White Silver Gathered Lace Double with Eyelet 2.5 inch/6.5 cm.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

with movable spring BC-DBZ NEW -NBL,4pcs 1 Bobbin Case for embroidery machine

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). STILL HOOD TRAP HIP HOP GANGSTA RAP LEGEND FUNNY Mens Charcoal HoodieKleding en accessoires. Pattern: : Solid: Style: : Graphic Tee. Theme: : Celestial & Horoscope: Style: : Stud. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Accessory Type: : Cooking Utensils: MPN: : Does Not Apply. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Quantity: : More than 20, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Ersatzteil / Tuningteil: : Force Engine: Geeignet für Fahrzeugtyp: : Autos & Motorräder. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), WMF Schnellkochtopf -Einsatzsteg Ø 18 cm Edelstahl rostfrei NEUHuis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 24v 5m RGB 300 LED smd5050 STRIP STRISCIA CAMBIACOLORE IMPERMEABILE IP65 C5B5Huis. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Kärcher, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Damen Abiball Hochzeit Party High Riemchensandaletten Glitzer Lack 815224 TrendyKleding en accessoires.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

with movable spring BC-DBZ NEW -NBL,4pcs 1 Bobbin Case for embroidery machine

with movable spring BC-DBZ NEW -NBL,4pcs 1 Bobbin Case for embroidery machine, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Garenklossen

Telefon

Whatsapp