“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

20 yards of black edge stretch Narrow lace trim 1/2''w S1-9 US SHIPPER

20 yards of black edge stretch Narrow lace trim 1/2''w S1-9 US SHIPPERCrafts, Sewing, Embellishments & Finishes !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Color: : Black , Brand: : Unbranded: Trim Type: : STRETCH Lace , MPN: : Does Not Apply: Type: : STRETCH LACE , Intended Use: : Hat/Millinery, Headband, Upholstery, Wedding Dress: UPC: : Does not apply ,

20 yards of black edge stretch Narrow  lace trim 1//2/'/'w S1-9 US SHIPPER
20 yards of black edge stretch Narrow  lace trim 1//2/'/'w S1-9 US SHIPPER
20 yards of black edge stretch Narrow  lace trim 1//2/'/'w S1-9 US SHIPPER
20 yards of black edge stretch Narrow  lace trim 1//2/'/'w S1-9 US SHIPPER
20 yards of black edge stretch Narrow  lace trim 1//2/'/'w S1-9 US SHIPPER

20 yards of black edge stretch Narrow lace trim 1/2''w S1-9 US SHIPPER

5D DIY Full Drill Diamond Painting Embroidery Cross Crafts Kit Home Decor Gifts, Fabric BTY 100% Cotton Hearts & Red Roses. WAREHOUSE CLEARANCE LUVION SUPREME CONNECT SMART BABY MONITOR. 70 cms long 5 x Navy Chunky Plastic Teeth Zips Open End 2 way zippers. Aspen Wood Collection Excelsior Natural Pink & Green Filler for Crafts DYI. PAPER TABLE NAPKINS FOR CRAFT VINTAGE FLOWERS CUPCAKE DECOUPAGE TEA PARTIES 352. Stumps Tool Smudge White Drawing Pen Drawing Tool Tortillon Art Drawing Pen, Lion Brand Baby Soft Boucle Ballet Pink 3 Skeins 100g 120yds, KNITTING PATTERN Ladies Striped & Lacy Scarves and Cowls/Snood DK King Cole 5047. 50CM Multi Layer Lace Trim Ribbon DIY Skirt Wedding Dress Garment Accessories. Harry Potter Avada Kedavra Iron on/Sew on Embroidered Patch/Badge T-shirt Patch, 12 Large Metal SWIVEL CLIPS ~ SNAP HOOKS 1.5" long plus 1" chain 18mm x 39mm, BABY SAFARI Craft Buttons Novelty Lion Giraffe Elephant Animal Zoo Nursery. Hotfix Iron-on Flat Back Diamond Diamantes Crystals Gems Pearls Stars Hearts, CLEAR 1/4" PIECING FOOT WITH GUIDE FITS VIKING SEWING MACHINES #4129274-45. NEW love sweet honey Set Die Cutter Birthday Card Making scrapbooking free. White Laser Cut Red and Green Striped Faux Leather Sheet. 20x red mounted Sew On Cut Glass Crystals Rhinestones Diamante 8x13mm #7. Lovely 2 color Venise lace trim 3 3/4 inch wide = selling by the yard, Hand Dyed Sage & Lilac #7 Pure Silk Embroidery Ribbon 4mm 1/8" wide.Can be painted Craft Project Frozen Snowflake Christmas Tree Decoration Wooden, 28 4 OR 20 PCS SILVER TONE 'MIDDLE SISTER' RHINESTONE HEART CHARMS 16MMX14MM, 15 Large Skeleton Leaves/ 8cm/Natural/Superb Quality/Embellishment/Blue, 1 Yard Wedding Dress Material Yarn Dyed Pure Silk Taffeta Fabric Natural White. Bulldogs Roses Pet Dog Teal Retro Bulldog Fabric Printed by Spoonflower BTY, SEW EASY Haberdashery YELLOW MARKING PENCIL For Marking Difficult To See Fabrics, CHRISTMAS XMAS RED GREEN Fat Quarter/Square/FQ Cotton Fabric Petite Candy Stripe, CROCHET PATTERN To Make a BABY BABIES TODDLERS GIRLS PRETTY LACY CROCHET DRESS, GC890 8 Angel Charms Antique Gold Tone 2 Sided Floral Details, Shoulder Waist Camera Case Bag For Canon PowerShot G3X G1X MarkII SX60HS SX540HS.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

20 yards of black edge stretch Narrow lace trim 1/2''w S1-9 US SHIPPER

Alle definities van de staat bekijken : Colour: : Radio Red, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Brand: : Unbranded: Product: : Iron On Appliques. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Glass vinyl. 63cm Führungsschiene guide bar 3/8 4 Ketten chain für Stihl 034 AV MS340. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Körperteil: : Intimbereich (Damen). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Style: : Flip Flops: Fastening: : Slip On. Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Strang - ohne Verschluss. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Sealey VSE6155 Diesel Engine Setting/Locking Kit - BMW Mini 1, Baugruppe: : Windschild: Marke: : Puig, Alle definities van de staat bekijken : Color: : 6-pack (6 Power Cords), Foal Baby Horse New Paint Metal Craft Sewing Novelty Buttons - Set of 4Creatieve hobby's. MPN: : Does not apply: Sub-Type: : Cool Box, Sonoff TH16 Inteligente WIFI Interruttore Umidità di temperatura SensorsHuis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

20 yards of black edge stretch Narrow lace trim 1/2''w S1-9 US SHIPPER

20 yards of black edge stretch Narrow lace trim 1/2''w S1-9 US SHIPPER, Crafts, Sewing, Embellishments & Finishes, Trims

Telefon

Whatsapp