“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

3,95€/ 100 gr Knäul PARADISO Rellana weiches Schnellstrickgarn mit Glanzeffekte

3,95€/ 100 gr Knäul PARADISO Rellana weiches Schnellstrickgarn mit GlanzeffekteBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Rellana , Material: : 50% Schurwolle, 50% Polyacryl: Lauflänge: : 100 g = ca. 60 m , 。

3,95€// 100 gr Knäul PARADISO Rellana weiches Schnellstrickgarn mit Glanzeffekte
3,95€// 100 gr Knäul PARADISO Rellana weiches Schnellstrickgarn mit Glanzeffekte

3,95€/ 100 gr Knäul PARADISO Rellana weiches Schnellstrickgarn mit Glanzeffekte

3315 PERLOVKA Kreuzstichgarn Baumwolle Perlgarn 10g 85m rose ombre. CRYSTAL Mesh Strassband SS6 Borte SELBSTKLEBEND 28mm 12Reihen Strasssteine Band. Gold mustard large 3 inch 4 ply yarn pom pom for hats crochet knit handmade, Golden Maple Brand Brush-Flat Red Sable Hair-Artist's Painting Supplies Crafts. Complete Colouring And Sketch Studio Pencils Paint Brushes Box Art Artist Set UK. Heat Transfer Paper INKJET printer T-shirt Iron On DOUBLE RED LINE, Pressed Flowers Blanket In Bellissima DK Stylecraft 9613 Knitting Pattern, Bettelanhänger Anhänger Metall Baum 22x17 mm 4x #01.00407. 260 x Star Shaped Vinyl Stickers 1.5cm Self Adhesive Cardmaking Scrapbooking. IMAGINE Tibetan Antique Silver Color Rectangular Pendant 8x21x2mm HOT New 1pc. Nellie's Choice Piercing Tool Fine Point 0.95mm PIT002 Free UK post. Waverly Fabric Hillside Rose Ecru Lilac Green Floral Cotton Drapery Upholstery. 30 x 9x9x4mm Metal Enlaced Acrylic Plastic Triangle Beads A5161, 1 MTR WHITE CHERRY PRINT 100% POPLIN COTTON CRAFT FABRIC...45" WIDE 112cm. FS709 Pumpkin Orange Halloween Print Soft Jersey Stretchy Spun Polyester Fabric, PELGIO Real Genuine Stingray Shagreen Skin Leather Soft Hide Pelt Black Grade A. Pack Of 10 Dust Bags for Electrolux Chic Z1859 Chic Z1863 Classic Z1860. Tie Dye Jersey Knit Print #266 Rayon Modal Spandex Lycra Fabric BTY. Prym Knopf 4-Loch Anzug/Hose 18 mm grau 4 St Art-Nr 317426. Set of 3 LED Flameless Candles Remote Control Multi Color Changing.The Rolling Stones Themed 1" Wide Repeat Ribbon Sold in Yards. Borte 1521 Anker Metallic 15mm Breite Ripsband, Be Leaf In Yourself Believe Funny Humor Home Business Office Sign, 11 Pack Staedtler 6ct Black Fine tip Felt tip Marker Pen, 12 x Forever Friends Kraft Notes Christmas 6" x 6" Papers For Cardmaking. Santa Fe Style Barbie Doll Living Room Furniture Crochet Pattern/Instructions. 2 x Malaysia Vinyl Stickers iPad Laptop Travel Gift Luggage Map Flag Fun #4326.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

3,95€/ 100 gr Knäul PARADISO Rellana weiches Schnellstrickgarn mit Glanzeffekte

Sole: : Other Mateial Sole: Lining: : Textile Lining. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Decorative Personalised Wooden Bedroom Door Letters Name Plaque or Toy Box #140Huis. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Marca: : TRIAL. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Präzises Material: : 100% Baumwolle: Material: : Baumwolle, Tactical Poloshirt Alfa Barettabzeichen Heeresflugabwehr Wappen Emblem #19381. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Brand: : NA: Manufacturer: : Alfa Romeo. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : adsin apparel. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Size Type: : Regular: Material: : 100% Cotton, Teilehersteller/Anbieter: : BOSCH: Referenznummer(n) OE: : 1483788, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Theme: : Military: Material: : Ceramic, Type: : crochet heart: Colour: : Green. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, IN THE BEGINNING "MARZIPAN" VALENTINE HEARTS LOVE FABRIC 1/2 YD 18" X 44"Creatieve hobby's.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

3,95€/ 100 gr Knäul PARADISO Rellana weiches Schnellstrickgarn mit Glanzeffekte

3,95€/ 100 gr Knäul PARADISO Rellana weiches Schnellstrickgarn mit Glanzeffekte, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp