“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

3d NAIL ART BOW DOT POLKA RHINESTONE DIAMANTE TIE 60pcs or wheel 24pcs FREE GLUE

3d NAIL ART BOW DOT POLKA RHINESTONE DIAMANTE TIE 60pcs or wheel 24pcs FREE GLUECreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Product Type: : Embellishments , Brand: : shellcraft: Theme/ Shape: : Mixed , MPN: : Does Not Apply , 。

3d NAIL ART BOW DOT POLKA RHINESTONE DIAMANTE TIE 60pcs or wheel 24pcs FREE GLUE
3d NAIL ART BOW DOT POLKA RHINESTONE DIAMANTE TIE 60pcs or wheel 24pcs FREE GLUE
3d NAIL ART BOW DOT POLKA RHINESTONE DIAMANTE TIE 60pcs or wheel 24pcs FREE GLUE
3d NAIL ART BOW DOT POLKA RHINESTONE DIAMANTE TIE 60pcs or wheel 24pcs FREE GLUE

3d NAIL ART BOW DOT POLKA RHINESTONE DIAMANTE TIE 60pcs or wheel 24pcs FREE GLUE

Personalised Autograph Books. 100 Stück Acrylperlen 8mm Transparent AB Farbe Durchsichtig Acryl Perlen 1929, 8 Kordelstopper schwarz Kunststoff 20 x 15 mm Innendurchmesser 5 mm, Libra Scales Zodiac Stencil. Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 11-500 NY Academy Kunstleder, Set 4 Lavette Bagno in Spugna Sitas Shabby in scatola di legno 30cm Vari Colori, AVAILABLE IN DIFFERENT LENGTHS CURTAIN HEADING TAPE 3 INCH/75MM WIDE WHITE. Collingbourne's #16 c.1916 Complete Instructions for Crochet Purses & Laces, Tiny Feet New Baby Shower Christening Balloons Baby Blue Pink Party Decoration. Smoke Stack City Scape Alexander Henry 7892-B White Cotton Fabric. Wicked Princess Iron On Applique Patch. Organizador Expandible De Bambú Para Cubiertos Y Utensilios De Cocina, Cream White Pale Blue Crystal Rondelle Beaded Rosary Silver Eyepin Chain 8mm 2ft. 25 Var.-Sized Wood Butterfly Buttons; Paint/Embellish for Card Making Crafts ETC.Genuine Kohler 20 041 02-S Oil Passage Gasket. CUPID large die cuts scrapbook cards, Mackinac Moon Craft Project Storage Organizer Travel Mat Jewelry Macrame Beading. Plymouth Yarn Co 1061 Boku Ruana Style Wrap Knitting Pattern. Copic - Multiliner Brush M Black Single, Cotton Viscose Dress Fabric Material Poly Summer Floral Flower Dressmaking 44". ALLSTARS FOOTBALL TOSS GREEN BY FABRI-QUILT INC COTTON FABRIC BTY FH-3687 BTY.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

3d NAIL ART BOW DOT POLKA RHINESTONE DIAMANTE TIE 60pcs or wheel 24pcs FREE GLUE

Country/Region of Manufacture: : China: Brand: : Unbranded. Duke D555 Mens Kingsize Xtenda Bonded Leather Belt - BlackKleding en accessoires, Lichtquelle: : LED: Produktart: : Innenbereich. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Simi & Lola. Type: : Light Bulb on a Rope: Brand: : ASAB. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Yamamoto Senko 9P-10-021 Black with Blue Flake 5 Inch Drop Shot Pro Senko LuresSport en vakantie. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, FLY Hooks Dry Fly -Best Quality Size 10 Pack of 20 Fly Tying Item #HK4Sport en vakantie, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Function: : Ignition Cable: Manufacturer Part Number: : 0986356038. Alle definities van de staat bekijken : Placement on Vehicle: : Rear, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Herstellernummer: : CL-00659-003 x10-21: Produktgruppe: : Stoßstangen Stoßfänger. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Cardi International, Muster: : Unifarben: Kragenweite: : M, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Item: : Polychromos. SEQUIN CONFETTI DISCO DOT KNIT MULTI BLACK FABRIC 3MM POLKA PAGEANT DANCE Creatieve hobby's.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

3d NAIL ART BOW DOT POLKA RHINESTONE DIAMANTE TIE 60pcs or wheel 24pcs FREE GLUE

3d NAIL ART BOW DOT POLKA RHINESTONE DIAMANTE TIE 60pcs or wheel 24pcs FREE GLUE, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Rijnsteen

Telefon

Whatsapp