“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5 à 25 Lot BARRETTE 49 x 13 mm ARGENTÉ PINCE CHEVEUX CLIC CLAC à CUSTOMISER

Lot (5 à 25) BARRETTE 49 x 13 mm ARGENTÉ PINCE CHEVEUX CLIC CLAC à CUSTOMISERCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Numéro de pièce fabricant: : Non applicable , Marque: : - Sans marque/Générique - ,

5 à 25 Lot BARRETTE 49 x 13 mm ARGENTÉ PINCE CHEVEUX CLIC CLAC à CUSTOMISER
5 à 25 Lot BARRETTE 49 x 13 mm ARGENTÉ PINCE CHEVEUX CLIC CLAC à CUSTOMISER
5 à 25 Lot BARRETTE 49 x 13 mm ARGENTÉ PINCE CHEVEUX CLIC CLAC à CUSTOMISER

5 à 25 Lot BARRETTE 49 x 13 mm ARGENTÉ PINCE CHEVEUX CLIC CLAC à CUSTOMISER

40% off Nashua Creative Focus Superwash Yarn 36, CESTELLO MACCHINE PER DA CUCIRE ELNA SAIMAC JANOME NECCHI PFAFF VIGORELLI. UPHOLSTERY BUTTONS.WIRE LOOP BACK+LENGTH OF TWINE 12 X NO36 PURPLE VINYL/FAUX. BIRD M die cuts scrapbook cards. BABY FLANNEL F510-40 Brown on Pink Alpine Fabrics 1/2 YARD. Vax Filter Kit Type 90 Copy 1113422700 For Air Pet U89-MA-PFE U90-MA-RE, RAG DOLL Knitting Pattern To Make a DOLLY with DRESS HAT & SHOES Soft Toy 58 cm, FOUR 4-packs Coats & Clark Universal Point Sewing Machine Needles Size 18/110. 2 Philips Softone BC B22 Candle 12w equiv to 51W 10,000hrs 2700 Warm White 610lm, 3 Metal Anchor Embellishments with Cord for Adults Crafts. 108" Wide Quilt Backing BY THE YARD Cotton WILMINGTON MARRAKESH 4726-700, Fairy Castle 52 hearts Wedding drop box alternative guest book birthday Princess, multicolor KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset KP 50617. ReaLeather Basketweave Diamond Leather Stamp PX004 New, 48PCS Nail-on Felt Pad Furniture Chair Table Leg Wood Floor Protector Guard Skid. Fall Trees Washi Tape Papercraft Planner Supply Cards Envelope Autumn Harvest.Felicity Miller PWFM035 Charleston Farmhouse Plumberry Parchment By Yard. 8X Hot Tub Spa 2" Heater or Pump Union Gasket Balboa Gecko ACC Video How To, Desert Island B/W Cross Stitch Chart BUY 1 GET 1 HALF PRICE, Silver Silver solders Gold flux and safety Pic Flux Kit comes with Borax Dish. MADE IN U.S.A AMERICAN FLAG 100 PCS BLACK WOVEN CLOTHING LABELS. We R Memory Keepers Journal Felt Work Space. Polar Polyester Solid Fleece Tan Fabric by the Yard,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5 à 25 Lot BARRETTE 49 x 13 mm ARGENTÉ PINCE CHEVEUX CLIC CLAC à CUSTOMISER

Marco Tozzi Damen Riemchensandalen Zehentrenner Sandalette 28110-20/952 MetallicKleding en accessoires. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Pink Coral Tulip /Jade Leaf Pin Brooch Gold PlatedSieraden en horloges. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zum aussuchen oder komplettSpeelgoed en spellen. Material: : Plastic: Type: : Cupcake Rings. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Quantity: : 5, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Rear Brake Caliper Right Dodge Journey / Fiat Freemont 2009-2012 BBC/JC/006A in Auto, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Main Stone: : Amber: Base Metal: : 925 parts per 1000, Produkttyp: : Felgen-Zentrierring: Durchmesser Nabe: : 57. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Suitable For: : Accessories - Bags/Purses, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Angebotspaket: : Nein: Modifizierter Artikel: : Ja.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5 à 25 Lot BARRETTE 49 x 13 mm ARGENTÉ PINCE CHEVEUX CLIC CLAC à CUSTOMISER

5 à 25 Lot BARRETTE 49 x 13 mm ARGENTÉ PINCE CHEVEUX CLIC CLAC à CUSTOMISER, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Overig

Telefon

Whatsapp