“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Farben Glasperlen 100 Abacus faceted electroplate glass 8 x 6 mm Mix versch

100 Abacus faceted electroplate glass 8 x 6 mm Mix versch. Farben GlasperlenBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos , Gewicht: : --: Oberfläche: : Glänzend , Material: : Glas: Größe: : 8 , Angebotspaket: : Nein: Produktart: : Glas , Stückzahl: : 100: Art: : Perle , Herstellungsland und -region: : Unbekannt: Durchmesser: : 8 , Verkaufsform: : set: Stil: : Bettler , Farbe: : Mix: Form: : abacus , EAN: : Nicht zutreffend , 。

Farben Glasperlen 100 Abacus faceted electroplate glass 8 x 6 mm Mix versch
Farben Glasperlen 100 Abacus faceted electroplate glass 8 x 6 mm Mix versch

Farben Glasperlen 100 Abacus faceted electroplate glass 8 x 6 mm Mix versch

CAGE A OISEAU LOT DE 2 BRELOQUES CHARMS PERLES PENDENT CREATION BIJOU _B350, 100PCS Mini Bee Wooden Ladybug Sponge Self-adhesive Stickers Scrapbooking Home, STA Black Pigment Fineliner Ink Micro Pens Waterproof Black Pen Set for Art S.... 100 Baby Blue Glass Pearl Round Beads 4MM LIMITED, Country Brook DesignWhite Sew On Hook And Loop 2 inch, 10 yards, 48496-600 TONAL FLOWER SWIRL LIGHT GREEN 108" EXTRA WIDE QUILT BACKING BTY. Fat Quarter Cat Breeds In Grey Black and White 100% Cotton Quilting Fabric. ❤ 10mm Frosted Lucite Bead Caps ❤ Pack of 75 ❤ PROMO OFFER ❤ COMBINED P & P ❤, Plain No Print 50 x A6 White Blank Competition Entry Postcards 250gsm, Church Bemis 585EC 162 Elongated Closed Front Seat w/Easy Clean & Change Hinges, 10 Yds White Wedding Iridescent Edge Sheer Wired Ribbon 2 1/2"W. Slotted Concho Stainless Steel 1.5", 5W G9 LED 240v Bulb Replace 50W Halogen WARMPURECOOL WHITE. Call of the Wild Panel cotton quilt fabric Hoffman 27x44 Winter Forest Cardinals, 6.5mm 2x 30er Anschlagkamm Einhängekämme Strickmaschine hanger cast-on-combs. dove & bible Christening Card with cross Sympathy Personalised Confirmation, Webband Label Handmade Handmadelabel Nähen Webetikett 16 mm Reh Igel Elch Frosch.FLANNEL Laurel Burch Wild Ones AQUA GLITTER Tonal Fabric By the FQ 1/4 YD. Pampered Chef Bamboo Spoon Set Of Three New Wooden Spoons Non Stick Cookware. 3mm 120yd Kisslife Natural Cotton Soft Unstained Rope for Handm#65 Macrame Cord. ET E.T - Pine #1 Dated 1982 Vintage MATTE Scratch & Sniff Stickers. 30 Inch Patio Essentials Heavy Duty Waterproof Vinyl Electric Smoker Cover. high detail airbrush stencil old smuggler whisky logo FREE POSTAGE. McCall's 6574 Misses' Dresses Sewing Pattern,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Farben Glasperlen 100 Abacus faceted electroplate glass 8 x 6 mm Mix versch

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Alle definities van de staat bekijken : Occasion: : Birthday, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Hot Wheels, Material: : 100% Cotton: Brand: : Harlequin. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. MPN: : Does Not Apply: Brand: : Browning, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Wildtrack. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : Does Not Apply, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : SENZA MARCA/GENERICO, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Main Colour: : Large choice of colour: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Flounce.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Farben Glasperlen 100 Abacus faceted electroplate glass 8 x 6 mm Mix versch

Farben Glasperlen 100 Abacus faceted electroplate glass 8 x 6 mm Mix versch, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp